Vajinal mantar yardim edebilir misinz?

HErhalde vajinal mantar oldum 2 gundur duramiyorum yanmadan ama doktorada gidemiyorum bakire olmadigim icin. Onereceginiz biseler var mi?

Güncellemeler:
Duzelteyim yasim 24 kayit altina aliniyor diye gidemiyorum

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• mantar hastalığı sadece cinsellikle bulaşmaz, doktora gitmezsen çok basit hastalıklar bile ağır sonuçlar yaratabilir. Kayıt altına alındığı doğru ama bu senin cinsellik yaşadığın anlamına gelmez ve o kayıtları sadece doktorlar görebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Doktor disipline verip uzaklaştırma cezası falan değil , bildiğin ilaç verecektir :)

0|0
    0|0
  • mantarda bekaret kontrolü yapmıyorlar gidebilirsin illa için rahat olsun istiyorsan özele git.

0|0
    0|0
  • yakın zamanda seks yaptın mı, mantar değil de ya başka bir şey varsa hemen acilen doktora gitsen iyi olur..

0|0
    0|0
  • hanimefendi yanma nadiren mantar belirtisidir genellikle usutmeden kaynakli enfeksiyon belirtisi olabilir bakirelikle ilgisi yok antibiotik tedavisi onerecek hekiminiz muhtemelen bilginize

0|0
    0|0
  • doktor ne diyebilirki sana bakire değilsen ne alaka onu anlamadım...bekaret kontroline gitmiyceksin...en azından özel doktora gidebilirsin...onuda istemezsen doktor arkadaşım var gel seni kız arkadaşım diye tanıtıp ben götüreyim...

0|0
    0|0
  • bakire olmamanla ne ilgisi var neden gidemiyersin ?

0|0
    0|0
  • zamanında yediğin hurmalar şimdi yawrum tırmalar :D

1|0
    0|0
  • nedir kayıt altına alınan

0|0
    0|0
  • 18 den küçük olduğu için doktora gidemiyor. bakire olmadığını ailesine bildirir.

0|0
    0|0
  • tamam da bakirelik le doktor ne alaka

0|0
    0|0
    • bu ülkede kızların % kaçı kç yaşına kadar bakire diye istatistik yapan bir kurum mu var

• Kondomsuz mu ilişkye girdin ?

0|0
    2|1
  • iyide bakire olmaman birşey değiştirmez. Ayrıca oraya şeyinde mantar çıkmış yazmıyorlar. Birde bunlar gayet insani sorunlar. Ah bu bizim milletin cahilliği...

0|0
    0|0
  • özel doktora gıt kayda almazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kızlıkla bir ilgisi yok onun ya güldürdün beni de. Yaşın 24 müş bide. Saçmalama kayda falan almıyorlar. Bende gitmiştim bakıremisin diye soruyor içine bişi sokup bakmamak için bakıreyim dersen zaten sokup bakmaz. Kızlık öyle açınca hemen görülcek birşey değil kızlık testlerinde bile kamera sokup bakıyorlar rahım ağzından. Bu kadar cahil olmayın arkadaşlar ya.

0|1
    0|0
  • Git bacım ne olacak allasen.

0|0
    1|0
  • Bendede olmuştu, illa doktora gitmene gerek yok. En yakin eczacidan krem al

0|0
    0|0
  • Bende gittim doktara . Acti bakti mantar varmis . Hemen ilac yazdi hic biseyde sormadi . Zaten annemle gitmistim . Hem merak etme bir acip bakmayla bakirelik anlasilmaz . Balbadem arkadasin dedigi kremlerden birini al . Ben travazol kullanmistim . Iyi geldi bana . Gecmis olsun ..

1|0
    0|0
    • bakire olu olmamana gore muayene şekli değişir canım.. içine parmak sokarak muayene ederler. bakire değilsen...

• Bakireyim . Doktar sadece bakti sonra ilac yazdi

• Hastaneye gitmene gerek yok ilacı çok basit eczaneden alabilirsin. Neo-penotran fitil ve travacord krem, hepsi bu, geçmiş olsun. başka sorun olursa yardımcı olabilirim

0|0
    1|0
  • Bakirelikle alakası yok bunun, ayrıca kayıt da almazlar. Travocort, Travazol, Zalain; bu üç kremden birini almanı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Sirke duymustum ben. Sirke suruluyormus sanirim. Ama doktor en iyisi tabi

0|0
    0|0
  • kızlığına bakmıyorlar zaten benım de basıma geldi yayılmadan gitmelisin ve kesinlikle suya tutma suda bakteri daha çok ürüyor

0|0
    0|0
    • kız olup olmadığınıda kayda almıyorlar

Yükleniyor...