Mastürbasyon yaparken erken boşalma yaşamak normal mi?

27 yaşındayım ve hiç ilişkiye girmedim. ama masturbasyon yaparken çok çabuk boşalıyorum. bir doktora sorduğumda erken boşalma masturbasyonla belli olmaz dedi. bu konuda bilgisi olan var mı. yada başından böyle bir olay geçen?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben haftanın 5 günü cinsel beraberlik yaşadığım zamanlar, erken boşalma yerine boşalamama gibi bi sorun oluyordu, yaklaşık 3 4 saatte anca boşalabiliyordum. Ancak bu oran askerlik zamanında 3 ayda bire düşünce erken boşalma olmaya başladı, 2 gün düzenli ilişkiye girince bitti. Korkma evlenince geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• düzenli ilişkide de tekrar ederse,eşin anlamadan boşalma devam ederse tedavi olman gerekir,normal degil,sanırım Türkiye de %80 lik kısımda bu problem var.

0|0
    0|0
    • hiç ilişki yaşamadığım için bilmiyorumda. eğer öyle bişey varsa kesinlikle tedaviden kaçmam

• kaçma zaten çoğunlukta var bu problem hallolur .

Erkekler Ne Diyor 7

• masturbasyonda ritmi ve sıkılığa kendin hükmediyorsun biraz faklı oluyor tabi ama bir birleşmede olay daha farklı oluyor boşalmayı tutma konusunda biraz daha dayanıklı oluyorsun..

0|0
    0|0
  • aşırı masturbasyon yapma... azalt biraz.. o zmn erken boşalma sorunun ortadan kalkar.. ayrıca.. 27 yıl helal olsun :)) iyi dayanmışsın

0|0
    0|0
    • Bi ki Kendini nasil evlenecegi erkwgw sakliyorsa erkekte kendini evlenecegi kiza saklamali. gerci gunumuzde bu anlayis giderek kayboluyor

• giderek değil.. kayboldu bile :)

• masturbasyonda penisin etine daha çok basıkı yapıyosun bu nedenle çabuk boşalıyosun

ilişkide baskı düşer prezervatif takınca biraz daha düşer

evlenince nrmal sexe alışıncaya kadar erekn boşalma yaşayabilirsin

0|0
    0|0
  • evlendiginde aynısınıda karına yaparsan boynuzu yersin

1|0
    1|0
  • masturbasyon herzaman daha çabuk sonuca ulaştırır,doğrudur gerçek birleşmedeki süreyi tayin etmez...

0|0
    0|0
  • doktor dogru soylemiş.

0|0
    0|0
    • bilgin var mı yani başına geldi mi yoksa duydun mu bir yerden :)

• oyle anlasılmaz dogru demıs basma gelmedı de duymustum...

• Mast. alakası yok çünkü benim boşalmam 1-2 saati buluyor mast. yaparken normal ilişkiye girmedim hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...