Bekaretin size göre tanımı nedir?

bugün izlediğim bir sokak röportajında bekaretin önemini sordular merak ettiğim şu insanlar bekareti sadece zardan ibaret görüyor yani her b... yap ama bakireyse sorun yok. sizce böylemidir bakire olmayan insanlara güvenilmezmi onlar aldatırmı yani bakireliği savunan insanlarla bakire olmayanlar şimdi aynı kefeye koymuucazmi açıkçası ben izlerken o sokak röportajını konuşanları ulema olduğunu sandım :-) sütten çıkmış ak kaşıklar mübarek sizin bakirelik hakkınnda yorumlarınız nedir acaba

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Bedeni bakire olmayabilir,yeterki ruhu fahişe olmasin..ben bakire değilim sadece sevdigim insanla paylastim bir takim seyleri ve hic aldatmadim hayatimda hep sadik biri oldum. Ne bakire arkadaşlarım var ayni anda iki kisiyle cikar opusur elletir eder duygularıyla oynar insanin her erkege opusmedim ciktigim bile olmadi yalanini atar ama bakiredir o yüzden onemli olan karakter. Sonuçta kizda cinselliğe ihtiyac duyuyo ve erkeklerden 7 kat daha fazla.ama toplum yüzünden bastirmak zorunda kalıyor

0|0
    0|0
    • cok haklisin ezelden gelen bir aliskanlik gibi olmus erkek herturlu yapar ama namusludur aldatir haklidir 2. evliligidir haklidir bosanir haklidir ama bir bayan hemen fislenir burada erkekelri veya bayanlari kotulemek istemiyorum ama adaletse 2 cins icinde adalet aramak lazim

• ricaederim yorumunuz gayet mantikli namus kavrami cok farkli yerlerde saman altindan su yuruten milyonlar var herbirey kendinden sorumlu ama karşısındaki keriz yerine koyan akilli gecinmeye calisan karekteri olmayan sahsiyetler var bunlar iste sonuna kadar namuslu park bahce tenha yerleri mekan etmisler insanlar ( yorum herkezi kapsamamakla beraber gordugum sahit oldugum olaylari yansitmaktadir) aciklama yapiyimda kimse ustune alinmasin kavga cikmasin :-D

• Durustlugu önemli dediğim gibi ben herkesin Her sekilde istedigini yapabileceğini düşünüyorum aldarmadigi dürüst oldugu sürece saygi duyuyorum :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakire olmak: hem zarınin olması hemde ruhunun bakire olmasıdır :)

1|2
    0|0
    • zar tamamda sanmam ruhu bakire kalani :-D

• Valla ben ruhende bedenende bakireyim. Sadece yiyişmem oldu ilk sevgilimle. Öpüşmekte kotu bişey değil

• ya iste sonucta hayat senin senin secimin ozgursun her konuda ben bakire kiz alirim die adama sorsan dusup kalkmadigi kiz o isi yapamadigi tek yer uzay kalmistir :-D ( tabi geneli iciin demiyorum) ama ulkemizde manus kavrami olmus

• asıl bekaret beyinde ama ne yazık ki farkına varan çok az insan var

1|1
    0|0
    • evet haklisin durustluk guven daha onemli

• yaparlar :-D turk erkegi kiskanc olur

• :D:D

Erkekler Ne Diyor 3

• bakire olup bu bakire diyildir dediğimiz çok kız var onlara güvenmiceksin kız bakire ama dudaklarından 100 tane çocuk yapar o derece yani güven konusunda doğruyu söleyene güveneceksin bakire diyilim diyorsa işte ona güven rahatça senden bişe saklamaz o kadın bunu bakirelik için demiyorum dürüts olması en iyisi

1|1
    0|0
  • iki bacak arasına sahip olamayan kızdanda birşey beklememek gerek :

0|1
    1|0
    • ama insanlar aldigi kararlarla sanirim ozgur ama ciddi bir surece girmek o kisiyle karsidakinin insiyatifidir bence :-) tabi kabul etmek asiri sevgi guven vs . o kiza baya bagimli gibi olmasi gerekir sanirim

• sonucta bakire ya alternafileri değerlendiriyor :-D

• sadece belli yeri bakire :)

• güven veren insan önemli olandır, gerisi hikaye...

0|0
    0|0
Yükleniyor...