Bakire olmayandan farki nedir?

Bakire olmayan kizla bakire olup anal/oral ya da sürtünme yoluyla ilişki yasayalar arasında fark varmi? Bana bakire olmayan daha samimi geliyor. En azından kandirilmiyorsunuz erkek olarak. Sizce?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Dokunmak başka şey , birleşme yaşamak başka şey. Bir de bir kadın birleştiği zaman erkeğin dnasını alıyormuş içine ve başkasından hamile kaldığında o erkekten de bir parça olabiliyormuş. Ben farklı olduğunu düşünüyorum arkadaşlar. Benim bir sevgilim var, birşeyler yaşıyoruz ama asla ne o bana onu yapar ne de ben buna izin veririm. Evlendiğim insanla yaşamalıyım onu. Ama şu var; yani hayat bu Allah korusun ama olur da ayrılırız, başka bir ilişkim olur bakireyim diye gidip elime erkek eli değmedi diye kandırırsam yazıklar olsun yani. Ama dediğim gibi birşeyler yaşamış olabilirim, o şey evliliğimde olmalı.

2|2
    3|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu karşı kişidekinin vicdanina ve dürüstlugune bağlı. Kendim hiç böyle bişey yaşamadım ama mesela iki tane patlak arkadaşim var. Biri diyoki evlenmeden önce diktiririm, diğeride karşımdaki insan beni böyle kabullenmeli. Her kız aynı değildir ve herkesin namus görüşü farklıdır. Ben herşeyin ilkini evlencegim adama birakma taraftariyim. Allah korusunda cinsel ilişki falanda yaşamak istemem evlenmeden önce başta bunu aileme yapamam ve vicdanen (dini konuda) içim rahat etmez. Bi bayan olarak kndimi ağırdan satma taraftariyim. Bi kaç anal-oral yapipta bakireyim diye gezinenler yüzünden bence bütün kızlari oyle sanmamalisiniz.

2|1
    5|0
  • bir rahat bırakın kızları ya. size ne bekaretimizden bilmem nemizden ya

3|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayyynen katılıyorum. Her türlü muameleyi yap sonra ben bakireyim diye gez. Evet bakire ama ruhu ırıspı...

0|0
    0|0
  • tabiki bakire olupda diğer kapıdan herhaltı yiyen bakire olmayan kızdan daha kötü bir bakıma :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...