Çok korkuyorum kızlık zarı hakkında?

aslında çekinerek yazıyorum ama mecburum sormayaa... ben mastürbasyon yapıyorum ama sadece okşama tarzında parmağımı falan içine sokmuyorum ama az önce mastürbasyon yaptım ama tuvalete gitiğimdee iç çamaşarımda kan vardı halada var... ben çok korktum zarım yırtılmış olabilirmii yoksa adet midir ? adeitm düzenli olmadıgı için ne zaman olacağım belli olmuyor tek belirti yüüzmdeki sivilce çıkmalarıı.. neysee nolur bir yardımcı olun yaşım 22

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zarmış arkadaş bitmek bilmedi yıl oldu 2014 nelerle uğraşıyoruz yaaa

1|0
    0|1
    • herhaldee evlenirken kızlıgaa bakıyorsunuzz gidipte bakire olmayanı almıyorsunuz

• Arkadaşlar öncelikle sakin olun... siz yaparken iyi kadınlar yaparken mi kötü önce birazz adil olun adil...

• oh vallaha .. o zaman karın 15 erkeğın altına yatıp gelsin sende kabul et olur... kızlık zarı = namus hemen hemen..

Erkekler Ne Diyor 14

• Sorun olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı hemen vajinanın 1-1,5 girişindedir. Kızlık aralarının ortası deliktir. Bu delik birkaç çeşettir yarın ay bölmeli eğer burayı set bir çisim zorlarsa kızlık zarı delinir. eğer içine sokmuşsan delinmiş olabilir. Umarım delinmemiştir

0|0
    0|0
  • Aynaya bak, yüzünde sivilce çıkmışmı...

0|0
    0|0
  • Sert bir cisim sokmadıkça vajinana bir şey olmaz sıkıntı etme.

0|0
    0|0
  • zevk anında orta parmagınamı hakım olamadın parmağında kan yoksa sorun yok ::)))

0|0
    0|0
  • ama durup dururken ama yani ama kan gelmesi normal değil ama

0|0
    0|0
  • posta gazetesi okuyucusu:))) haydar hoca müridi:)))

0|0
    0|0
  • vajinanın içine bir şey sokmadığın süre zar yırtılmaz

0|0
    0|0
  • elini içine sokmadıysan sorun yok güzelim. için rahat olsun, galiba pis akıntıdır o

0|0
    0|0
    • adet diyosun yanii inşallah öylediir rengi açık olunca çok korktumm

• korkmana gerek yok yaşayınca alışırsın.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz merak etme, kızlık zarı sürtünmeyle yırtılan bişey değildir.

0|0
    0|0
  • ya adet oluyorsundur ya da klitorisini okşarken çizmiş kanatmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • adetin oluyorda olabilir

0|0
    0|1
  • erkekler kızın geçmişinde ilişki yaşayıp yaşamadığına bakar

sen elinle yapmışsın önemli değil)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mümkünü yok canım ben 5 senedir üstünden mast yapıyorum artı sevgilim ucunu sokuyor öyle hemen yırtılcak bişey değil yırtılsa benimki yırtılırdı inş yakın zamanda tam bir birliktelik de yaşıyacaz :D sıkma canını sen rahat ol ;)

0|1
    0|0
    • iyide yırtılmadıgından nasıl emin olabiliyorsun ? bakirelik testimi yaptırıyosun

• eminiiiimmm ;)

Yükleniyor...