Kadınlar neden sünnet ediliyorr araplarda

dinde böyle birşey var mı ? bu arada kızlık zarını mı alıyolar sünnet dedikleri o mu yaniii

izleyinnn

link

Güncellemeler:

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• klitoristen zevklenmesin diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• seks yaparken zevk almamaları için ediliyorlar..bence bu çok yanlış birşey..Allah bu acıyı yaşatan bütün insanlardan hesap soracak..

0|0
    0|0
    • hamileyken zaten acı hissetmiyor mu neden bir de sünnet ediliyorlar?ayrıca zevk almalarını engelleyerek onların yaşama hakkına darbe ediyorlar..

• İnsanların midelerini var ya ben..

Neyse.

0|0
    0|0
  • Araplardaki akıl bu kadardır.

Fakat cevaplarda herkes arapların geri kafalılığından bahsetmiş ama onların ürettikleri her şeye de inanırlar, ironinize kafam.

1|0
    1|0
  • klitorisini alirlar etiyopya da ozellikle kadinlar sadece erkege hizmet etsin diye

0|1
    0|0
  • Ruhum daraldı* saldırcak adam arıyorum

0|0
    0|0
  • Tövbe estafur...

0|0
    0|0
  • dinle alakası yok buradada anlatmayım şimdi google amca dan öğrenebilrisin

0|0
    0|0
  • blmiyorum aynı senin gibi hiç bir fikrim yok ama izledim kız baya acı çekiyo ben sünnet olurken böle acı çekmedim

0|0
    0|0
  • Çok salakca bişe ne kadar gericilik varsa bu ml araplarda.

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Eğer tek geçerli din müslümanlıksa ve sadece bu din dünyaya hakim olacaksa neden araplar? Allah elçisini neden arapların olduğu yere göndermiş sonuçta herkes onun kulu avrupa da bir yerde çıkarsaymış şu araplar tam bir geri zekalı

0|0
    1|1
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • kadınlarda sünet olmak sıkıntı doyumsuzlaşıyorlar hamburger canavarı gibi benim manitam vardı taam mı yani hoş gözüksün diye aldırıyorlar genelde starlar yaptırır sonra pişman oluyorlar :S

0|0
    1|0
  • Valla bildigim kadariyla o deligi dikiyorlarsadece idrar deligi kaliyor ne igrenc bisey

0|0
    0|0
  • geri kafalı herifler

0|0
    0|0
  • Dînde var, azgın kadınlar ,1 erkeği az bulanlar sünnet edilebilir.

0|0
    0|0
  • Afrikada ve bazı arap ülkelerinde

kadınlar da sünnet ediliyor

0|0
    0|0
  • cahilliğin dibine vurmuş insanlar

0|0
    0|0
  • Erkek veya kadın sünnetinin dinde yeri yoktur. link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Klitorisi kesip cinsel haz almasını engelleyerek böylece aldatma ve zina gibi günahlara girmeyeceğini düşünüyorlar. Allah ıslah etsin bunları.

1|0
    0|0
  • link bakarsan özellikle asya ortadoğu ve afrika diyor. yani bu araplarla alakalı veya arapları kötüleyebileceğin birşey değil.

0|0
    0|0
  • duydum daha önce de nan iyiki arap değilim diyorum:( yok kızlık zarını almıorlar kesiyorda neyse utanıyorum ya:(

0|0
    0|0
  • bazı yerlerde sadece klitoris kesilir, bazıları işi abartıp klitorisi keser, vajina girişinide küçük bir delik kalacak kadar diker. halada olan birşey. söylenecek çok şey varda.. bazen sadece susulur.

0|0
    0|0
  • değil tabiki çok farklı bir olay o

kadınların nefislerine hakim olmaları için yaptıklarını savundukları bir hayvanlık

0|0
    0|0
  • cehalet başka bir şey değil yazık o kızlara yaa :(

0|0
    0|0
  • bu millet sapıtmış yaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • sadece araplarda yok.Kenyada da var.Afrika bazı üllkelerde de var.Kadına güvensizlikten geliyor.Misyonerlerin bilmem hangi mezheple içeri girdikleri kafalarına kadının tıpki hristyan inanısna göre hz havva gbi güvensiz oldugunu koymaktan gelmiştir

0|0
    0|0
  • ben orayı dikiyolar diye duydum ... tabiki dinde yok böyle bişi ... Allah böyle bir acı vermeyi emretmez !..

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey bu ya :S

0|0
    0|0
  • Bu ne yaa iğrenç.

İslam'la alakası bile yok, buna rağmen Müslümanlığa atılıyor suç.

0|0
    0|0
  • zevk almasınlar diye yapıyorlar bu insanlık dışı uygulamayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...