Gay ilişkisine bakış acınız nedir?

bi erkeğin bir erkekle ilişikiye girme olayı hakkında ne düşünüyosunuz hic gay p*rnosu izlediniz mii? ne düşünüyosunuz o kişiler hakknda?

Güncellemeler:
iğrenc buuyorm aklm almıyo böyle bişei :S

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• bencede iğrenç... kadın da belki ama estetik olduğu için bir de filmlerde çok karşımıza çıktığı için bize kabul edilebilir geliyor. sonuçta kadınlarında kadın kadına iliişkiye çok sıcak bakacağını düşünmüyorum ama bize daha olası geliyor. aslında bunun sebebinide çözmüş değilim

0|0
    0|0
    • Çünkü küçüklükten beri erkek eşcinselliğini aşağılayıcı bir kültürle yetişiyorsunuz. Erkek eşcinselliğini aşağılayıcı küfürler varken, kadın eşcinselliğini aşağılayan yoktur. Ayrıca eşcinsellik bir tercih değil. Sen nasıl kızlara ilgi duymayı kendi iradenle seçmediysen, eşcinsellerde hemcinslerine ilgi duymayı seçmedi. Aşağıda eşcinsellikte biyolojik faktörlerin rol oynadığı araştırmaları görebilirsin.

link

Eşcinselliğin olası nedenleri kısmına bak.

Erkekler Ne Diyor 19

• İğrenç hayvandan daha aşağılık bir durum!Livata

link

0|1
    0|0
  • Saygı duyuyorum... Ancak izlemesini dahi sevmem. Ancak kimseyi de boyle yasıyor diye kınayamam...

0|0
    0|0
  • mide bulandirici,igrenc otesi,Allah tum mahlukati bir disi bir erkekten yaratmis ikisinin ortasi veye alti ustu yok ustelik kadinlar gibi harika varliklar dururken.

0|1
    0|0
    • Herkes Allah'a inanmak zorunda değil. Senin dini inancına uymuyor diye hakeret edemessin. Ayrıca eşcinsellik bir tercih değil yönelim/eğilim. Kişinin kendi iradesiyle seçtiği bir şey değildir.

• Adam adama bunu yapar mı yaa diyoruz :P şaka bir yana ya tercih meselesi ben tercih etmem tercih edene karışmam.

0|0
    0|0
  • Benim işim olmaz. Gül gibi hatunlar dururken :))

0|1
    0|0
  • Kez p*rnosunda da olduğu gibi hic bir şey dusunemiyoruz

0|0
    0|0
  • Bence İnsanlık dışı ne öyle erkek erkeğe, veren hadi neyde ama yapanınki nasıl kalkar ?

0|0
    0|0
    • Sen nasıl kadından tahrik oluyorsan, o da erkekten tahrik oluyor. Ayrıca eşcinsellik cinsellikten ibaret birşey de değil. Eşcinsellerde aşık oluyor. Aşk acısı çekiyor. Anal seks yapmayan eşcinsellerde vardır. Ve bunun hala bir tercih olmadığını anlayzmıyorsunuz. Sizler nasıl karşı cinse ilgi duymayı kendi iradenizle seçmediyseniz, eşcinsellerde hemcinslerine ilgi duymayı seçmedi.

• İğrençliğinde iğrenci.Kadın gibi memeli mükemmel bir varlık bir melek varken

0|1
    0|0
    • Erkek de kendine bakarsa mükemmel olabilir.

link

Ayrıca eşcinsellik bir tercih değil yönelim/eğilim. Kişinin kendi iradesiyle seçtiği bir şey değildir.

• İkiside aynı şey zaten. İraden seni yönetir. Sen gay isen saygım var ama bana doğru gelmiyor

• Sen kadınlara olan ilgini istesen de değişterebilir misin? Hayır. Aynı şekillerde eşcinsellerde kendini ne kadar zorlarsa zorlasın değiştieremez. Doğuştan gelen faktörlerin etki ettiğini gösteren araştırmaları bir oku istersen.

link

• hiç izlemedim. bir kaç kez denk geldi midem kalktı direk kapattım. saygı da duymuyorum zerre kadar.

0|0
    0|0
  • insan insanı şey yaparmı ya :S asdasda

0|1
    0|0
  • tatlım eğer tarihte lüt kavminin helak oluşu hakkkında birazcık araştırma yaparsan daha kapsamli bir bilgi sahibi olursun.allah sonumuzu hayır ede.sapıklığın danıskasıdır bu dediğin olay tabi kız kıza yapanlar için de aynı durum sözkosunudur

0|0
    0|0
  • iğrenç bişey, rast gelmek de çok iğrenç. alt+f4 direkt

0|1
    0|0
  • Sen ne düşünüyorsun bir onu de bakalım.

0|1
    0|0
  • evet ilz4edim tercih meselesi neden igrenc bulcam ki

0|0
    0|1
  • çok güzel bir duygu sen bilmezsin hem s.ikiyosun hemde s.ikiliyosun 2 zevkide tadıyosun müthiş bişiy her erkek denemeli bence

0|0
    1|1
  • Homofobiğim gay olucama ölürüm daha iyi yani ölmesem bile ist köprüsünden atlarım :D

0|0
    0|0
  • ıgrenc tabı samalık dolu

0|0
    0|0
  • Ben de eğilim var gaylığa doğru bakalım nolcak,bunlar gayet normal şeyler alışmamız lazım artık

avrupada evlilik bile yasal gaylara

0|0
    0|0
  • Benim kafam güzelken bir barda Travesti yle beraber oldum ama çok kötü bir durum çok pişman oldum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Başımıza taş yağacak diyeyim. .

0|0
    0|0
  • Ülke olarak homofobiklik dalında tüm Oscarları toplayabişeceğimiz burada tescillenmiş.

1|1
    0|0
  • iğrenç birşey erkek erkeğede olmaz kadın kadınada olmaz nasıl insanlar bunlar anlamıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...