Gay yani eşcinsel bir arkadaşınız olsa ne yapardınız.

Bir gay sizinle arkadaş olmak istese ne düşünürdünüz. ya da yeni tanıştığınız birinin gay olduğunu öğrenseniz nasıl bir yol izlerdiniz.

• Arkadaş olmak istemem. Benden uzak dursun.
    8% (1)27% (7)21% (8)Oy Ver
  • Bana sarkmadığı sürece sorun yok. Arkadaşım olabilir.
    23% (3)38% (10)33% (13)Oy Ver
  • Arkadaşım olmasını çok isterdim.
    54% (7)31% (8)38% (15)Oy Ver
  • Bilmiyorum, kararsızım..
    15% (2)4% (1)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

• Seve seve arkadas olurum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yani tavırlarına da bağlı. Normal biri sadece cinsel tercihi farklıysa arkadaşım olabilir de ortamlarda yırtık hareketler yaparsa olmaz. Öyle kızlar da var mesela; onlar da arkadaşım olamaz.

0|1
    0|0
  • Sorun yok olabilir.

0|1
    0|0
  • C: Arkadaşım olmasını çok isterdim.

0|1
    0|0
  • Heteroseksüel olduğunu öğrendiğimde ne yapıyorsam aynısını.

0|1
    0|0

0|0
    0|1
  • Beraber gezeriz vallah.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • İstemezdim heralde.

0|0
    0|0
  • yakışıklıysa üzülürüm

0|1
    0|1
  • Homofik değilim

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• insan olsun yeterki .gay olması istediği gibi yaşaması kendisini ilgilendirir .benim için arkadaşlığı önemli .

1|1
    0|0
  • kanka ayağı döt ayağı der kürekle öldürürüm :( bu arada ırkçı ve homofobikim :D genelde bütün gayler komünistlkerden çıkıyor ya da çoğunluğu diyelim zaten komiler onları destekliyor :D alayı anarşik :D

1|0
    0|1
  • hayır da sabah akşam bir kızla vakit geçirmekte problem yok da bunda ne var,ha pardon delik tehlikedeydi.farklı düşünün biraz,farklı..

0|1
    0|1
  • Öyle bişeyin olması benim açımdan mümkün değil ağzını burnunu kırar yollarım hastaneye eşcinselliğin hiç bir şekilde açıklaması yoktur rahatsızlık diyende kendisi rahatsızdır lut kavmi neden helak oldu Allah kadını erkeği boşunamı yarattı.

0|1
    0|1
  • bizim memlekette bu tarz şeyler hoş karşılanmaz sert tepkilere sebep olru şahsen arkadaş olmam bu tarz ilişki kuran insanlarla

0|1
    0|0
    • Saygı gösteriyorum. Zaten öğrenmek istediğim, Arkadaş olduğum kişiler gay olduğumu öğrenirse bir gün, acaba nasıl tepki alırım. ? o nedenle ankete başvurdum. çünkü kimse bilmiyor. Dışarıdan bakış açılarını öğrenmek için açtım anketi.

• ben biraz önyargılı olabilirim yetişme tarzım ve çevremden dolayı ama yanlış anlamassan ben bu durumları hoş görmüyorum

• C şıkkını seçtim.eheheh

2|1
    0|0
  • Oldu onu bu yoldan döndermeye çalıştım. Sonra başıma bela açtı huylandım reddettim onu.

0|0
    0|1
  • siktir çekıp kovarım bnden uzak dursun bn kızlardan hoşlanıom

0|0
    2|2
  • Bana sarkmadığı sürece sorun yok. Arkadaşım olabilir.

0|0
    0|0
  • Şu trafik sorunu çözülse keşke önce

0|0
    0|0
  • Sen topmusun lan

0|1
    0|2
  • Amk başıma gelen olayı anlatayım :D arkadaş olduğum ama sonradan gay olduğunu öğrendiğim birisi oldu bir süre abi falan diyodum i*neye 45 yaşlarında birisi , sonra sarktı bana , yedi dayağını gitti :D işin kötü yanı diğer ev arkadaşlarıma da yanaşmış herif ama millet utancından anlatamıyo tabi :D çok kötü bişey lan tacize uğramış kızları daha iyi anladım o günden sonra :D Benden uzak olsunlar

0|0
    0|1
  • Benim öyle olduğunu düşündüğüm ve benim dışımda da başkalarının da böyle düşündüğü bir arkadaşım var. Biraz ötesini de gördüm ama bana hiç bulaşamıyor. Ondan bana bulaşmadığı sürece uzaktan arkadaş olarak kalabilir ...

0|1
    0|0
  • gaylarden oldu bitti korkarım tiksinrim yanlış anlama kendimden bile tiksiniyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...