23 yasinda bir erkekten fazla bir sey mi istiyorum sizce ??

merhaba.arkadaşlar öncelikle ben bir bayanım bu hesap sevgilimle ortaktr..sorun şüki;erkek arkadsm bakır bnde bakireyim ve ikimzde 23 yasındayız.beraberliğmz ikinci yılını.bitrmk.üzere tabiki belli yakınlaşmalarmz oldu..öpüşme sevişme vs.ama çok ileri boyutlara tabiki.gitmedik..bn erkek arkdsimin kız arkadslri olmasna izin vermiyorum çünkü uzaktan ilşkimizi sürdürüyoruz ayda bir ya bn gdiyrum ya o geliyor..dolayışyla kimle arkads değil iyi kötü bilemiycğim içn gerekmedikçe ne okulda ne çevresnde öyle buluşup takıldği mesajlaşıp konuştgü bir kız yok.aynı şekilde benimde okulda olsun sosyal haytımda olsun erkek arkdsim yok..şimdi gelelim işin cinsellik boyutuna..ona sizce hakszlikmi yapıyrum keraneye gdip ihtiyçlrnı görmesne bsı demiyrum ama o bunu kabul etmiyor.bin kişinin yaptğini bn mi yapıcm mantgi var..bna kız arkadslrimi serbest kıl onlarla bişiler yaşıyım ama seni seviyim diyor.bnde etrafnda tekrar yüzyüze gelip konuscgn bir insanla olmaz ancak tek gecelik tekrar görmiycgn bir o* olur dedim..ayrıca bn bu sefer paranoya olmazmıyım acaba hangi arkdsini yatağa attı gbisinden ? Acaba ona hakszlikmi.yapıyrum :( sonuçta bn bakireyim onun istedklrnı veremem ayda bir yanyana gelip öpüşmklede tatmin nereye kadar edicemsu ansözlüyüz evliliğe daha üç dört yıl var :( sizce ne yapmalıyım? Onu kız arkads knusunda boğuyo gbi hissediyrum ama düşnçlerne bakarmisnz sizce ne yapıyım ne ?

Güncellemeler:
Sen benim gencligimi elimden aldin diyo bna ya :( az bnde hayatimi.yasiyim diyo..23 yasinda bakir adammi kaldi diyo..abazalign dibine vurdum diyo bn diycek bsi bulamiyorum..tamam oyleyse bile keraneye gtsn onada gelmiyo..kiz arkadsi serbest kilckmisim gezcekler eglncklermis ortam yapcklarmis sonrada aralarnda tavladgi olursa yataga atckmos ? Varmi lan bumu.kabul eden kuzzz Allah icn solesn ?

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki durumu anlayabiliyorum, her erkeğin ihtiyaçları var tabiki, benim sevgilim de bana istersen başka tanımadığın birileriyle beraber olup ihtiyacını giderebilirsin dedi fakat kabul etmedim çünkü ondan başkasına dokunma fikri iğrenç geliyor, senin sevgilin çok film izlemiş işte 23 yaşına geldim hala bakirim, bakir kalmak istemiyorum, partiler alemler yapmadan evlenmek istemiyorum triplerine girmiş, kız arkadaşlarıyla yatmak falan istiyor ama büyük ihtimal sevgilinin ortamı bile yoktur yani sen evet desen bile 1 ay boyunca istediğini yapamaz bile, senden izin istediğine bakma erkekler çok çabuk aldatırlar çünkü fırsat bulduğu an beyinleri çalışmayı bırakır. Anlayacağın çok film izlemiş içine dert olmuş heves yapmış, asla kabul etmemelisin böyle bir şeyi , sen de ona ben de burada bütün erkeklerle öpüşmek istiyorum kafayı yiyorum yanıyorum falan de bak bakayım sana hissettirdiklerini nasıl anlamaya başlıyor.

1|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Siz neyin kafasini yaşıyorsunuz ya.Bir kere herkesin sosyal hayati olmali arkadaş çevremiz olmali .HAyatin merkezine sevgilinin alman yanlus 2.si kerhaneye git ne ya ,iğrenç.Erkek arkasında gidip ortam yapip kiz becericekk ,ayip ya .bunlrimi konusuyorsunyz.Yok efendim abaza oldum da vs vs .Bu kişilik yanlis bir kere canım bu düşünce yapisini birakin.

0|0
    0|0
  • Insallahhhhhh insalllahhh butun kiz arkadaslariyla yatar o cocuk hergun gorur o kizlari senden tiksinir sen nasi bir insansin hastamisin rahatsizmisin nasi bir beyin var la sizde askiniza sokayim lan sizin mal beyinliler

0|0
    0|0
  • Hay sizin mantığınıza tüküreyim..Sen şu sevgilisi kendisini kardeşinden babasından kıskanan kızsın dimi.

1|1
    0|0
  • O seni sevse sana böyle biseyi demez benim erkek arkadasimda bakir ben değilim bu durumda bilebenden bböyle bir talebi yok evlenince yapıcaz seven insan cinselligin konusunu sen acmadikca açmaz.ihtiyac mihtiyac hikaye belki aci soyledim ama emin ol dogru bu soylediklerim.yasayip görmezsin inşallah

2|3
    0|0
    • Ama bni sevdigine eminim benim icn nler yapti ne sikintilara gogus getdikte beraber olduk.nler yasadikta birakmdik birbrmzi :( herkesn yaptgi sey dogru değildr tabisonucta tum rkeklr evlnmedn bsi yasiyo diye bu doru anlamna gelmz biliyrum fakat bu onu cok rahtsz edip bunalima soktgu icn bn izn verdim napiyim? benim kiz konusndaki yasaklrmi.hic cignemedi bir kizla bile arkds ddil bir kizla bile selami yok..bu devirdede boylesne kiz arkdsni.dinleyip yalansz bri varmi.? O yuzden anlays gostermye calsyrm

• Emin ol var dinledigini nerden biliosun ayrı yrrlerdesiniz yapiodur sana neden böyle diyo biliomusun aldattigini ogrendiginde onu yakalarsan senden izin almis olabilemk icin bunu sana bahane ediyo yapmiyo saniyosun ama yapiyoo ask seni kor etmis adamin seni aldatmak icin uydurdugu bahanelerine bile inanmissin bu bahane isteyen 31 ceker yapmaz seven adam bunun lsfini bile etmez

• bu nasıl bir ilişki yaaa igrenç yani bir kere adam gibi seven beklemesini bilir sevdigini otusun evinde kendini tatmin etsin çok gerekliyse başka hatunlar ne demek yaa harbi malsınızzz

3|2
    0|0
    • ikinizde hakediyorsunuz birbirinizi midesizler

• benim sevgilim zaten benden böyle birşeyin iznini bırak böyle bir konuyu bile açamaz açmaz benim 2 yıllık ilişkim var ben bakireyim bunu biliyor ama hiçbirşekilde bu yönde birşey söylemez çünkü ilişkimiz başlamadan ben herşeyi söyledim böyle istekler olursa hiç başlamayalım daha iyi diye zaten böyle olmalı birbirimizi gerçekten seviyorsak böyle igrenç bir dialog geçemez aramızda

• gerçekten yani gururunu ayaklar altına alma bunu diyen bir erkek bir seni hiç sevmiyor 2 senide kullanıyor senin hayatınıda mahvediyor yani ondan hayır gelmez katiyen geleceginz yok üzgünüm

• ben dicek laf bulamadım şuanda.Erkeğe mübah kıza günah anlayışına çok karşıyım.Ahlak her iki cinsiyet için ahlaktır.O yüzden ben yorum yapamıcam.

2|4
    0|1
    • işte bunlar hep seks:)

• Var tabiki olmazmi sonucta bizde insaniz fakat erkeklrn cinsel arzulri kadinlrnkinden daha yuksek oldguda tibbende ortaya konulmus bir kesin.bosalma sorunlri bosalamaynca bir dole dertleri var misal bizde bu tarz seyler yok..haz almadir cart curt bunlr erkge ozgu seyler..bn bunlari bildgim icn ona dha anlaysli davranip baskici olmktn nefret ettgm icn kerane yolunu actim fakat kiz arkdsla bsiler yasama filan ? Bu kadarida fazla değilmi ? :(

• hayır tıpta onların cinsel arzuları fazla diye bişey yok.Haz alma kadınlarda da var bunu klitoris denen organın uyarılması sağlıyo.Tıpta olan şey ereksiyon olunca boşalmaları gerektiği boşalmazlarsa sorun yaşıcakları.Ama boşalma en son aşamadır.Boşalma aşamasından çok öncesinde kendini o konuma getirip getirmemek onun elinde.Sen bence yeterince anlayışlı davanmışsın.Geneleve izin vermen bile büyük bişey.Ben olsam ona da tepki verirdim.Sen benden daha anlayışlısın :)

Erkekler Ne Diyor 7

• 23 yaşındayız diyorsun. Eğer bu yaşta bu sorunu çözemiyorsanız, ben ne diyeyim size. Üniversite okuyorsunuz üstelik. Siz hiç dersleriniz dışında hayatın farklı alanlarına ait konferans, seminer ya da etkinliklere katılmıyor musunuz?

Sığ düşünceler ile karşılanan kocaman bir hayat, hazırlıklı olmayanlar için kabusa dönüşen iki hörgüçlü deveye dönüşür. Semer vurulmasa bile yük taşımak zorunda kalır.

Ne diyordu şair; "Bilmem, neden gündelik işlerle telâştasın

Kızım, sen de Fâtihler doğuracak yaştasın!"

Ama asıl olan ilke ve ideallerdir. En küçük bir taviz ileride karşına neler çıkaracaktır düşünmek lazım.Duyguları sömürmek bir hastalıktır.

2|1
    0|0
  • O ne demek ben yaparım sen yapamazsın davası, o yapıyorsa sende yap ne hakla buna karşı çıkabilcek, ya da ikini,zde yapmayın ?

2|1
    0|0
    • Ya bnce birbrni seven iki insan tabiki yapmamasi laz ama bu erkekler bir sure sora yok o ihtiyac yok o heycan vs.birde uzaktan ilski olunca sadece tel.dan ilgi ve alakami sevgimi.verebilyrum ayda bir gorusuyruz bir hafta berabrt kaliyoruz sukur..ama ona bunlar yetmiyo sanirim :( simdi bn ne yapicam keraneye izn verdim ee ? Ne kiz arkdsi ne bsi yasamasi noluyo?bir erkegn kizlarla konusmasi onu cok mutlu edermis heycanlndrirmis buda erkge lazimmis

• Simdiye kadar bu sekilde idare etmis zaten fakat artik zorlaniyormus..gerckten siz erkeler sevgilin olsa kalbiniz dolu olsa normal kiz arkdslrnzla vakit gcirip sakalasmk.muhabbt etmk gerektgnde kizin sze gosterdgi ilgi hosunza gidermi ? Yani illa kizlarla arkds olmk sartmi ?

• kızın gözterdiği ilgi hoşuma gider ama sevgilim varsa onula bir şey olmaz sadace arkadaş oluruz

• Nerden turediniz siz allah askina ya adam akilli sevgili olmayi bilip birbirinize ahlakli davranin ya da adam akilli s*x yapin sevisin koklasin vs bu ne boyle yok sen kehaneye git ben bakir kalayim gecin bu ayaklari sizinki ask ya da sevgi degil sadece saplantidir...

0|1
    0|0
  • Sizin sevginize sokayım erkek desen abazanın daniskesı sevgilisini becermek istiyor azcık içinde sevgi yok ama bacak arana yanıp tutuşuyor. Kız desen ucundan gösterip kaçıyor sonra karıya git ama kız arkadaşlarını tikme

Sevgilini bu kadar çok düşünüyorsan kendini neden atmıyon ateşlere çakalll yavrusu... Ayrılık ihtimali hep aklında tabi bozdururmusun kuşunu çakll

0|2
    0|0
  • aranızdaki muhabbete sokayım sizin... sen de nasıl gurur var ki keraneye gidebilrsin diyorsun. ?

yuh*iyice batılı olacaz diye diye toplum ahlakını aile edep adabının anasını sk.tniz

2|1
    0|0
  • bence birbirinizin beynini düzün bu nasıl mantık insan sevdiğini paylaşırmı seni o kadar seviyosa beklesin p**evenk

0|0
    0|0
  • Türkçe'nin içine ettiniz. Şu yazına bak imla sıfır harfler eksik yazıklar olsun.Bide öğrenciyim diye geçiniyorsunuz.

0|2
    0|0
Yükleniyor...