Kadında Erken Boşalma

Sevgilimle düzenli olarak haftada 2 ya da 3 kez ilişkiye gireriz..Bir çoğun da o benden önce boşalıyor ve ben devam etmek istediğim de canının yandığını söylüyor...Bunun nedeni ne olabilir?...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Şu asagıdakı gızlıyı dınleme. neden bılıyor musun ?

Çunku her kadının hoslandıgı davranıs baskadır. Ben mesela nazık ınsanlardan hoslanırım. eger yatakta kaba davranırsa oylece bırakırım nehalı varsa gorsun. hızlılık ıle kabalık aynı sey degldır.

karsındakını de anlamalı ınsan. sonucta onun acısıyla sen zevk alamazsın. karsındkaıne acı verırken sen gulecek mısın yanı? hıc guzel bır tablo degl ama bır couzm bulabılrsn

gec bosalmasını saglayacak yontemlerı ınternnetten edınebılırsın. hatta android kullanıyorsun şöyle bır program var:

link

burda kadınalr hakknda cok sey yazıyor ama sen karsındakının dvranıslarını anlamalısın cozumlemelısn. mesela bır kadının seks esnasında dokundugu yerlerı, aslnda dokunulmak ıstedgı yerlerdır. bu tarz seylerı bılırsen karsındakını mutlu edersn.

ve mutlu olmanın yolu once karsındakını mutlu etmekten gecer. cunku kadınlar verılen mutlulugun kat be kat karsılıgnı verır hayal dahı edemessın.

dıger bır onerım daha var. oturup karsılıklı bu konuyu konusabılrsn ama bazı kız lar kendını suclu hıssedecektır bu tarz konusmalarda ve bunun garantısını almak ıstıyrsan konusma.

Bır sey daha: eger o erken bosalıyorsa bu senın de yaptgn acemılıkten kaynaklanıyordur. kendını gelıstır ve bıraz arastır faydasını gorursun.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çüünü boşaldıktan sonra ıslaklık azalır dolayısıyla canımız acımaya başlar

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok

erken boşalan biri varsa o da erkektir

0|0
    1|0
  • boşaldıktan sonra birkaç dakika bir hassasiyet olur ama sonra geçer o sorun olucanı sanmıyorum

0|1
    0|0
    • Ya yok hayatta 2.sini istemiyor...Orgazm oldu bitti...Hakan ne yaparsa yapsın..

• mutlaka dene ama bikaç dakika bekle

• Varmı senin takıldığın biri?

Erkekler Ne Diyor 3

• bayanların tenleri bedeneleri ciltleri hassatır .sevgilinin erkekn boşalması da normaldir .bir bayan daha arzulu ve hisleri yüksek olduğundan daha şok bayanlar yaşar bu durumu

0|0
    0|0
  • bence kız arkadaşına yeterince zevk veremiosun ondan biraz hassaslaşır ama sonra geçer die biliyorum bende

0|0
    0|0
  • adı N ile mi başlıyo bu kızın ?

0|0
    0|0
    • Hayır ...

• :D ilginç ama genel de erkekler erken boşalır 2. zor olur diye sıkıntı olur..Bu çok ayrı bir durum..

• valla birader kötü bir durum :) umarım çözersin de pek sanmam yani...

Yükleniyor...