Bunu yapan erkek var mıdır varsa ne denir

Bir erkek sevmediği bir kızın ağzından çıkanı eliyle tutabilir mi yaklaşık 1 yıl boyunca sevgili olup aşıkmış gibi davranabilr mi? Aranızda cinsellik olmadan da sizin yanınızda olup ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştırıp geleceğe dair planlar yapabilir mi? Ve sonra aldatıp bir an da hayatınızdan çıkabilir mi

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl olsa elimde mevcut birisi var diyerek katlanırken, çevresinden başka birini bulmak yoluna gitmiş. Bu erkeklerin dogasında var. Birisini elde etmisse, başkası yanında geçerken yine alıcı gözüyle bakar. Yalnız şerefsizlik noktası, ailesi ile tanıştırmak demek, ciddiyim senle evlenicem demek , ümit vermek, karşıdakinin duyguları ile oynamak olayı çok ters. Ben 1 yıl evlenmiyecegim hiç bir kızla sevgili olmam, olmayacaksa 5-6 görüsmeden sonra söylerim. İnsanlara en büyük kötülük, duyguları ile oynamak, ve ümit vermek, olduğundan farklı görünmeye çalışmaktır. Bu durum senin 1 yılını çalmış, burada aynı zamanda buna hırsızda diyebiliriz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tutarım tabiki neden tutmim eşim olcaksa eğer herseyi yaparım birisiyle çıkıyorsam illa cinsellik yaşıcam anlamına gelmez plan yaparsın hayaller kurarsın baktıki 1 sene sonunda senden istediğini alamadı aldatıp gitmesi normal açıklayıcı oldu herhalde ya :)

0|0
    0|0
  • Yapabilir, özellikle onunla yaşamadığı cinselliği bir başkasında bulduysa yapar..

Adına ne nedir bilmem herkes bişi der ama okadar senede sevmeden durulurmu yaa anlamadım ?

0|0
    0|0
  • moruk onun niyetini sevişmekmiş o hayaller felan hep kurgu ;) ellde etmek için kızın gözünü boyuyor onun bunun çocukları

0|0
    0|0
  • niye ağzından çıkanı elimden tutamayım ki sevdiğim kız o belki de çocuklarımın annesi olacak o. zaten doğal olanı evlendikten sonra cinsellik yaşamak değil mi ?

1|0
    0|0
  • Yapamaz o kadar uzun süre dayanamaz erkek

Hem kim demiş erkek sevmez diye? Ben dışarda hic bayan şarapcı görmedim

0|0
    0|0
  • 1 yıl boyunca sevgili olup aşıkmış gibi davranabilir bu normal birşey

ama aldatma kabul edilemez bence yani illa başkasını istiyorsun adam gibi ayrılırsın sonra kimle ne yapıyosan yap di mi

0|0
    0|0
  • nasıl bir ilişkiniz var ya sizin "ağzından çıkanı eliyle tutabilir mi " falan :D

0|0
    0|0
  • yapabilir :)

0|0
    0|0
  • Dexter'sa yapar.

0|0
    0|0
  • Zaten o ağzından çıkanı eliyle tutmasıyla benim gözümde bitti o erkek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vardir bu erkege ben en agir kelimeyi kullanmak isterdim ama su anlik Serefsiz diyorum benzerini yasadim kardes

0|0
    0|0
  • mantık çerçevesinde cevap hayır olmalı,ancak belli ki siz bunu yaşamışsınız...büyük üzüntü...

0|0
    0|0
Yükleniyor...