Sürekli mastürmasyon yapıyorum ve kısa sürüyor bir sorun mu var

uzun zamandırr yapıyorum ama son zamanlarda sıklastırdım bıraz bunalımdayım sıkıldıkca yapıyorum ve artık erken olmaya basladım pek keyıf alamıyorum eskısı gıbı bakıreyım buarada ilerde bır problem olurmu cok masturbasyon yapınca vajınan bozulur kızlık zarın esner kanama olmaz dedı bır arkadasım korkuttu dogrumudur

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarda olay farkli,

Öncelikle çok içerileri kurcalamzsan birşey olmaz yırtılmaz o zar denilen şey,

Ve Vajinada bir kas yapısına sahip ve kas çalıştıkca sıklaşır, geveşeemz sarkmaz,

Sarkma tamamen doğal yapısıyla alakalı,

Bakire olup ta sarkık dudkalı vs olanalr yok muher penis nasil farklı ise vajinada öyle.

Boşalmaya gelince, kadınlarda ard arda 2 3 kez boşalma oluyor, sanırım sen daha tam anlamıyla orgazım nedir onu keşfedemedin.

Zamanla olur öğrenirsin,

Ve düşünme hep ayni şekilde ya da pozisyonda mast yapıor boşalıorum diyede, ;)

O tamamen pskolojik birşey.

İlerde yaşıcağin şeyleri hayal edemezsin,

O yüzden bunları düşünme çok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadaşının söyledikleri saçma.sadece mast yaparken kurduğun hayaller ile beklentilerin zirve yapar ve reel birlikte olduğun insan iyi sevişemezse hayallerin yıkılır.kısa sürmesinin sebebi sıkıntıdan yapman ve artık kendini tanıdığın için neyin zevk vereceğini bilmen sanırım.dilersen uzatabilirsin

0|0
    0|0
  • - esneme olmaz yüzyılın yalanını söylemiş.

- yeterince üzerine düşmüyorsun o zaman çabuk geliyor. mesela ben seks yaparken 50 dakikada gelirim ancak amaan bitsin dersem 4-5 dakikada gelebiliyorum ama hiçbişeye benzemiyor. 50 dakikada geldiğimde spermlerim çay bardağının yarısını doldururken, 4 dakikada geldiğimde çeyreğini bile doldurmuyor. kendine hakim olmak, özen göstermek ve konsantre olmak gerek.

- kadınlarda aşırı klitoral orgazm ileride cinsel ilişkiye girildiğinde vajinal orgazmı yaşamaya mani oluyor. zira klitoral orgazm her an olunabilen bir şey, alışkanlık yapıyor tıpkı yaşadığın gibi ve olunca kadınlar hadi bitti moduna giriyor

- klitoral orgazmla erkeklerin yaşadıkları orgazm arasında zevk açıdan çok bir fark yoktur ancak vajinal orgazm ister klitoral orgazmdan ister erkeklerin yaşadığı orgazmdan 10 kat daha şiddetlidir, kadını 10-15 saniye boyunca kitler ve tüm vücudunun istemsizce zevkten kasılmasına neden olur. yaşayamayan kadınlara üzülüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • kafayı kızlık zarıyla bozmuşsunuz yemin ederim ...ne zarmış arkadaş yaaaa

0|0
    1|0
  • masturbasyonu yaparken rahat olduğun bir ortamdamı yapıyorsun? yani her an yakalanabilirim, yakalanırmıyım gibi korkularla mı yapıyorsun

0|0
    0|0
  • hımmmm nasıl yaptıgınıda baglı

0|0
    0|0
  • rahatlamak amaçlı yaptığın ve bir an önce rahatlamaya çalıştığın için gün geçtikçe kısalabilir zevkide azalır tabi çok sık yapma ya da ara ver zevkini alarak yapmaya bak

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz ...sen artık daha fazlasını istiyon...

0|0
    0|0
  • sacma sapan seylerle urasma

0|0
    0|0
  • Kısa sürmesi kötü değil bence

0|0
    0|0
  • neden şeftaliyi güvenilir birine yalatıp okşatmıyosun :) asla aynı zevki yakalayamazsın kendin :) güvenilir kültürlü biri ile bişeyleri yüzeysel yaşayabilirsin ;)

0|0
    1|2
  • klitorise çok odaklanıyorsan çabucak orgazm olursun... ilişkidede aynı zevki aramaya ve bir süre sonra sıkılmaya başlarsın.. hiçbir sorun yok.. ama günde kaç kez yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erken boşalma erkek rahatsızlığıdır, öğrenemediniz kadınların boşalmadığını ya da sallıyorsunuz. ayrıca ne yaptığını bile daha bilmiyorsun... mastürmasyon değil, mastürbasyon

0|5
    0|0
Yükleniyor...