Evlenmeden beraber olmak! Bakirelik çok mu önemli?

Merhaba öncelikle buradan beni tanıyanlar az çok hülya-osman hikayesini biliyordur...Benim bu osman benle beraber olmak istiyor, bana sahiplenmek istiyor, ben de onun olmak istemiyorum desem yalan olur, çok istiyorum onunla beraber bir ilişkiye girmeyi ve daha soralarda ondan bi çocuğum bile olmasını istiyorum. Yani sevdiğim bi adamdan olsun..Ama bu ne kadar doğru ne kadar yanlış olur ki? Evlenmeden beraber olmak doğru mu sizce...Ben hep daha sonralarını düşünüyorum yani ilerde çok büyük bi sorun olur mu benim için veya evlenmeden kızlığımı bozmak?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• sadece osman değil herkes seninle beraber olmak ister. Asıl mesele; çocuk olduktan sonraki tavrı ne olacak, sana bakacak mı? İlişkiniz evliliğe yönelik bir ilişki mi? Çocuk yapmak çocuk oyuncağı değil, sorumluluk isteyen bir iştir. Bu sorumluluğu üzerinize alabilecek misiniz? Herşey ok. hazırız biz dersen, bari ufak bir dini nikah yapında çocuk zina çocuğu olmasın.

1|0
    1|0
    • Hayır çocuk düşünüyorsan. Resmi olarak evlen. Dini nikah değil.

• hmm peki cocuk hakinda ki tavrini nasil ögrenebilirim ki?

• Öncelikle çocuğu sen mi istiyorsun yoksa ikiniz birlikte mi? Bu önemli. Sadece sen istiyorsan bir gün kucağında bir bebekle seni terketmeyeceği ne malum. Çocuk olursa da sana bakacak mı? Yani ağzını arayacaksın, farzedelim bir çocuğumuz olacak nasıl karşılardın, falan de. Düşüncesini öğren yani. Çocuk olayına soğuk bakıyorsa bence duygularına hakim olup hiç çocuk yapayım deme :(.

Erkekler Ne Diyor 12

• tabiki sorun olur kızım yarın bir gün bu çocuktan bir şey oldu ayrıldın sonra gittin birini daha çok sevdin ne olacak o zaman ne diyeceksin ona çok merak ediyorum hayatta hiç bir şeyin garantisi yok evlensin osman o zman seninle o zman istediği kadar yapsın

1|0
    0|0
  • evlenicekseniz sorun yok ama toplumsal değerlerimiz yüzünden biraz zor bir karar , ve yaşınız oldukça genç bence bir düşün derim olaki ayrılırsınız filan bunalımdna çıkamazsın sonra , sonra alışırsın ama sonraki kişi bunu dertyapabilir

0|0
    0|0
  • Çok bilirim bu zardan sebep aşkına isteyipte veremeyen. Sudan sebep ayrıldıktan sonra başkalarına veripte yıllar sonra bir yerde gördüğü ilk göz ağrısına ah keşke diyen...durumdan vazifeyi sen çıkar artık...

0|0
    0|0
  • ''osman bir deli oğlan,şerife ise ağa kızı'' neydi bu şarkımıydı...hey gidi barış manço...sen bu günleri taaa o zamandan görmüşsün de biz anlamamışız...

1|1
    0|0
  • kadınların yaklaşık yüzde 40 ında ilk ilişki sonrasında kanama olmaz,yüzde 10 luk bir diliminde kazayla kendisinin bozduğu söz konusu,hadi yüzde 20 lik bir kısım da arkadaşın ve senin yapmak istediğin ama yapamadığın gibi severek ve isteyerek ilişkiye girsin (ki bu günümüz şarlarında yüzde 30 da geçer) işte sana koskoca bir yüzde 70! eğer başınızın belada olacak bir hali olsaydı ,her gün düğün sonrası gerdek gecesi sabahında bu ülkede kan gövdeyi götürürdü :) demek ki sineye çekiliyor :D

0|0
    0|0
  • olmaz sonucta seni seven gecmisini umursamaz ki, ancak sen su an pembe hayallerle adama kanip yaparsan kalp kirikligini kendin affedemezsin ileride

1|0
    0|0
    • sizce bu dogru bisey mi ?

• bence senin bu sitede bu konuda manifestro yayınlaman lazım @etmus. diğerlerine örnek olsun.

• :D dur daha kimseyi hamile birakip atmadim basimdan, bunu yapan varsa manifesto onun hakkidir oncelikle

• ya evlenmeden kendini bozdurursan evliliğinizde güven üzerine kurulamaz erkek evlenmeden bozdum bunu bozulduğu için acaba başkasıylada yatmıştırmı dye düşünür bunun için problem olur bna göre dikkat et derim

0|0
    0|0
  • ilişkinin amacı çocuk yapmak mı eğlence mi evlenmeden zevk eğlence için olabilir ama çocuk için evlenmeyi bekle

0|0
    0|0
  • bence yanlış yaparsın, yani senin için kızlık önemli değilse zaten düşüneceğin birşey yok

0|0
    0|0
  • bence sorun olur. erkekler bakireliğe çok önem verir.

0|0
    0|0
  • büyük sorun yaşarsın duygularına ve hülyalara kapılıp karar verme derim. biraz öyle gördüm seni.

0|0
    0|0
  • Osman şunları duysa seni afaroz eder.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bakirelik günümüzde fazlasıyla önemi yitirdi ama sunu söylemeliyim ki önemsemiyorum dese bile her erkek bu durumu önemser yani ne kadar genis bir düsünce yapısı olursa olsun her erkek sevdiği kadının daha önce baska birine ait oldugunu kolay kabul edemez tabiki amac farklı değil de ciddi bir beraberlik düsüniyorsa bunu osmandan ayrılırsan diye söylüyorum bir gün... erkek arkadasın suan sana deli divane de olsa ona güvenerek bu ise kalkısma daha sonra cok buyuk pismanlıklar yasayabilirsin cünkü hayat bu belli olmaz ama bakire olmadan da yasayabilirim yeni biri olursa hayatımda bunun agırlıgını tasıyabilirim diyorsan bu kadar cok istiyorsan yapman seni pismanlıklara sürüklemez . sunu da gözardı etmemek gerekir insan buyudukce fikirleri de olgunlasıp degisebilir . iyi düsünmelisin ...

2|0
    0|1
  • Hülya. Bunun doğruluğunu yanlışlığını, burdaki yazılacak olan hiç bir fikirde bulma.

Bu tamamen ikinizin özeli ve kararı.

Kendini hazır hissediyorsan istediğini yap. Sorumluluğu da sorumsuzluğu da sana ve osmanına kalmış.

1|2
    0|1
  • her ikinizde birbirinizi arzuluyorsunuz.. vve hatta sevdiğin kişiden çocuk bile düşünüyorsun.. bnce bunun yanında birde evlilik düşünsen en güzeli olur arkadasım.. evlenmeden yapma derim.. böyle birseyii tabi senn kararın ama yinede evlenilmeden böyle bir sey yapmanı istemem..

0|1
    0|0
  • ilerde sorun olcagini dusunuyorsan suanda osmana gercekten guvenip guvenmedigini tekrar gozden gecir bence.

eger diyorsan ki biz evleniriz sorunum da olmaz hic bekleme. ha yok ayrilma ihtimalin varsa guvenmiyorsan tam kendi kararin. iyi dusun tasin bunu cok dert eden bi toplumda yasiyorsun.seven adam her halinde kabul eden adamdir ancak insanlar degisik degisik ne olcagini bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • aaa yormumum uçmuş :(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...