Erkeği ayrıldığına pişman etme yolları nelerdir?

Ayrılıkta erkeği döndürme yolları nelerdir bacılarım ? Konuşalım, tartışalım . ama döndürmesede. Keşke demesi için ne yapmak gerekir. Ben hep sevdiğimi belli ettim.Sevmiyorum demeye başladı dahada öptüm sarıldım. Bırakmadım peşini . Oda benim bu kadar sevmeme şaşırıyordu çünkü başta ben sevmiyodum onu. sonra sevdim. Şimdi zaten uzak yerlerdeyiz sanal tel vs.. iletişim hiç yok .nasıl pişman ederim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir şey yapmana gerek yok. Er geç zaten pişman olur erkekler...

• aşkın gözü kördür...

• yanı aşıksan kızı nie bıraktn :D

• aşk...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç edemezsin uğraşma

• Zamanla pısman olur birsey yapamazsın yani

• hiç bi şekilde pişman edemessin, kişiliği oturmus biri ise uzaya çıksan gene boş...

• oğlak

• burcun ne seninnnnnnn

• hıııııııı

• Öncekileri Göster
  • seni tebrik ediyorum oo.. olma yolunda ilk adımı atmışsın.devam et kızım seni kim tutar .unutmak için birkaç erkeğin altına yatacaksın ondan sonra zaten tüm erkekler aynı olacak senin için. insan kimseyi pişman edemiyor. kimseden öç alamıyor . herşeyi kendine yapıyorsun.bana kalırsa herşeyi akışına bırak . kendinden emin olmadan da kimseyi hayatına alma derim. belki kızarsın dediklerime ama gerçekleri biraz kötü bir şekildee anlattım . ama gerçekler bunlar ...

• ben zaten kendimden emin olmadan kimseyle çııkkmam. ve ilk sevgilimdi o benim. kimseyi kullanmayı düşünmüyorum. sadece sevdiğim erkek değerimi nasıl anlar tarzında bir soruydu bu. kimseye bir zararım yok . oo... yolundada ilerlemiyorum. soruyu bence iyi okumalısın !

• ben 'seni mutlu edeceğim desem benimle olur musun?

• her sabajh kalkıp seviyorum

• acı çekmekten başka ne yapıyorsun sen?

• olmam sevdiğim var

• Öncekileri Göster
  • işte kızlar bu andan itibaren kucaktan kucağa dolaşmaya başlıyorlar.5 years later: namus zaten bacak arasında değildir beyindedir dimi yaa:))

• ooo kızlar çetesi kurulmuş bile

• ağzına sağlık kızzz

• sizler nasıl birden fazla kadın ile ilişki içerisinde olabiliyorsanız bizler de birden fazla erkekle ilişki içerisinde olabiliriz. bu ne o. olmaktır ne kucaktan kucağa gezmektir. kimse ilk gördüğünle evlenmez. 10 kişiyle çıkabilirsin ama 10 kişiyle evlenip boşanamazsın.

• Öncekileri Göster
  • yakın arkadaşlarından birine yaklaşarak tabiki

• hiç şansın yok bozuna yorulma

• kişiliğinden ödün verme

• neden kızlar kinci ve böyle intikam peşinde koşarken kalitelerini düşürürler? efendiliğinden vazgeçme. onun varlığını hissetmediğin an o pişman olmuş demektir ve geri döndüğündede yokluğunu ona hissettirmeyi başarabilirsin.

• yapmayın lütfen ya, giden gitmiş artık, erkek mi yok dünyada. hiçbir şey yapamazsın ben söyleyeyim.

• bacılarım bı sonuca erersenız kız ıçın olanıda cevaplarmısınız

• :DDDD

Kızlar Ne Diyor 11

• Boş işler bunlar gülüm.

• aslaa adım atma facete bile nötr şeyler paylaş hiç takma biraz uzun sürer ama dönerr

• asaletını ayrıldıktan sonra korumak

• genelde erkeler dürüst değilidir. kuvvetle muhtemel sana yalan söylemiştir. yalanını yakala ve onu affetmeyeceğini söyle dumur olsun ;)

• aaa benimde öyle ama geri dönmeyi kabul etçek değiliz :) giden gider istediğimiz kadar üzülemem terk edene geri dönme fırsatını vermemek gerekir bence :)

• bende bırebır aynısını yasadım benı seven ısteyen adam ben olsun dedıgımde benım onu bekletır durumuna sokmamı gorur hale geldı roller degısmıstı benım onaa yaptıklarımı o bana yapıyordu ben megersem onu sevıyomusum ona bekleyelım derken ama gerı cekılınce anladım 6ay hıc araya mesafe koymadım hep hatırlattım kendımı aramızda mesafede olsa cunku sevıodum olucaktı geldı ızne bulustuk hersey guzeldı arkdslıgımız bıtsın ıstemıodu ama ılıskıde ıstemıodu benımle herseyını paylasıodu sadece adı konmamıstı bır yalanını yakaladım sordugumda veremedı bıle cevap ben ona sartsız guvenmelıymısım ıste o anda sogudum denılen su kı hatasını yanlısı gormeden soguyamıosun unutamıosun artık ıcımden gelmıo ona yazmak hesap sormak bıselerın degısmesını beklemek pısman olmasını da beklemıyorum tek zamanla dahada gecmesını bıtmesını ıstıyorum ben onu durustlugu ıle ben olusu ıle sevdım cunku belırsızlık hala yuregının bıyerlerde kalması cok zor bılıyorum umut varsa hala konusmayı dene yoksa cız yolunu.

• sabır edicez canım ... aynı sı yasamısız.. . benim içimden bişey glmiyo evet

• iletişim yoktuysa sen nası bişey düşünüyosun ki yanı ıletısım yoksa zaten senden haberı olmaz.

• hiçbir şey yapma. sen öyle olmasını istediğin sürece, bunu beklediğin sürece hiçbir şey olmaz. malesef.

• vallahi öyle canım kendimize inanamıyoruz..

• aynen isteme. bakarsın hiç beklemediğin bir anda döner belli olmaz. ama böyle de şartlama yine kendini. seni istemeyini sen hiç isteme aslında, bazen zor oluyor bende biliyorum ama doğrusu bu.

• olmasını istemeyim o zaman.

• neden bitti bilmem ama pişman edince ne olucak bi kere bittiyse barışanız bile yine ayrılırsınız mutlu yaşamyı denesen

• sagol canm beniiim..

• onlarda geçer zaten acıyı en çok yatarken hissedersin ama yatmadan önce kendine mutlu olucam yarın daha iyi uyanıcam de zaman ilacındır

• öyle yapıyorum zaten ama basımı yastıga kooyunca bitiyo iş..

• Öncekileri Göster
  • Bnde pişman olsun istiyorum ben de hiç bişi yapmadım umarsızca çekti gitti baska sehire sadce 1 kaç aylığına hemde

• bunun için bir çaba harcarsn yenilrsn .bekleme ,uğraşma ,umursama bırak pişman olmayı versin nevar ki canım bunda :) ki kimsenin ahı kmsede kalmaz..elbet döner günün birinde sen sadece sus geri çekl ve dünyanın merkezi oymuş gibi düşünmektn vazgeç..unutma sıfır beklenti sonsuz mutluluk getirir :))) güçlü ol biraz .hee bunu onun için değil kendin için yap .evet şuan intikam ateşi olabilir içinde ama inan zaman ..hepsi dönüyolar ,ki dönmeseler de ne olucak bitti dimi :)) son pişmanlık fayda etmez diye boşa demiyolar ..hatta bir müddet slow parça dinleme .aç fenomen takıl kafana göre :)

• aynen. öylee bir tecrübe oldukii canım öyle bi yandıki erkeklere bakş açm değişti

• üzülme tecrübe oldu senin için artık 2. kez aynı şeyin acemisi olmaktan vazgeçersin hem :)

• evett bilerek totosunu kaldırdım onun. nedendir bilmiyorum ama bunu bilerek yaptım. buluşmamak için bahane üretirken bile zaman yarattm onu görmeye gittm. artık istemeyen kız durumuna gelmştm.. çok seviyorum diyodum anlamıyodu

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...