Ayrıldığım sevgilim benimle görüşmek istiyor. Bu ne demek oluyor?

Gizli Üye
ayrıldığım sevgilim benimle görüşmek istiyor birşeyleri bahane edip bende dayanamıyorum bu duruma artık..barışmak istemiyor yani birdaha biz olmiycakmışız bunu sylemişti hem barşmıyor hem gitmiyor amacı ne.ss dünde insan sevmediği insanla nasıl konuşur nasıl görüşür diye sordum senin icın dedi sana verdiğim sözleri tutmaya çalısıyorum dedi ayrılığımız olaylı olmuştu o da her hafta sonu görüşecez demişti ben söz verdirtmedim yani bu durum benim için değil kendi için değil mi kendi için görüşüyor benle ki artık telefonumu facemi kapattım kapılarımı kapattım hiçte haberini almıyorum yaşamıyor gibiyiz sizce ne yapmalıyım ben çok şey paylaştık ve sevmek çok farklı kolay kolay kimseyi sevemem kendimi tanıyorum
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaslar soyledıklerınızde haklıısnız ama soyle bır durum var ayrıldıktan sonra ben baskasıyla cıkmaya basladıgımı soyledım oda ona hıc yalan soylemedıgım guvenını kırmadıgım ıcın ınandı dondurmeye calıstı donmedım fena seylerde yaptım kıskırttım oda baskasıyla cıktı neyse bende bole bırı olmadıgını syledım tabı ınanmadı ama sevgılıler gununu benle kutladı ayrıca hergun beraberdık yanı hayatına kım gırerse gırsın hep ben onde olucam cunku ınsanlar bır saatten sonra dost oluyor
Ayrıldığım sevgilim benimle görüşmek istiyor. Bu ne demek oluyor?