Nişanlım ailesiyle oturmamı istiyor fakat ben buna razı değilim nasıl ikna edebilirim?

Gizli Üye
nişanlıyım yakından düğünüm olacak ama nişanlım ailesinden ayrı oturmayı kesinlikle istemiyor ne derdiysemde ikna edemedim onu aklıma gelecek her koşulu söyledim nişanlımn ailesi kalmayacaklarını söylüyor ama kalmak istiyorlar aslında söyledikleriyle istedikleri farklı ailem de buna çok karşı evlendikten sonra zorunlu bırakılacağımı düşünüyorlar nişanlımla yine konuştum tartıştık tabi ailemi istemeyeni ben hiç istemem kafasında ben ailesini istemiyor değilim tabiki sadece kendime ait bir düzenim hayatım olsun isteğindeyim işin içinden çıkamıyorum ayrılmayı düşünmek istemiyorum fakat bir çözümde gelmiyor aklıma ne yapabilir bilmiyorum bana önerebileceğiniz fikir verebileceğiniz bir şeyler varsa çok memnun olurum bu konuda bilgisi tecrübesi olanlar ne önerirler ?ayrıca nişanlımın ailesinin kendi evi var nişanlıma da ev aldılar yani kira sorunları olmayacak off :(( kaynanamla konuşmaya çalıştım onu istemediğimi düşündüğü için ben onun gözünde bitmişim kin besliyor bana karşı kesinlikle kalmıcam senle diyor nişanlım da bana çok sinirlendi ya ailemle kalırsın ya da ayrılırız diyor sinirden mi böle söledi ciddi bilmiyorum kabul edersem bu sefer ciddise kabul ettin sen diyecek bana
Güncellemeler
+1 yıl
aslında nişanlımla konuuşunca ikna ettim ama annesinede konuyu açtığımı öğrenince bu kadar tepki verdi annesini üzdüğüm için annesiyle konuşmamın sebebi sürekli farklı söyleyip farklı hissettirmeleri laf dokundurmaları net olarak benim niyetimi bilsin istedim nişanlım onunla konuştuğumu öğrennce vazgeçtim ya kalırsın ya da ayrılırız dedi bende annen bni istemiyor artık nasıl aynı evde yaşarım dediğimde konuşmadan önce düşünecektin onu dedi
Nişanlım ailesiyle oturmamı istiyor fakat ben buna razı değilim nasıl ikna edebilirim?