• Sor
  • Bence

Sevgilisinden ayrılan bir kıza nasıl davranmalı?

bir kız arkadaşım var. sevgilisi vardı ve ayrıldı. ben bu kızdan çok hoşlanıyorum. sizce ne yapmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sakın acının üstüne ona açılma, kız biteni hala unutmamıştır. nasıl biterse bitsin. kızlar acı çeker. ve sonra sen üzülürsün aranızda başarısız bişey yaşanırsa sen ona beğenini ufak ufak belli et o hazırsa sana cevap veriri. ama çok zor

Kızlar Ne Diyor 7

• küçük küçük adımlarla yaklaşmalısın ona yeni ayrılmış kafasını toparlaması gerkebilir ona zaman tanı.

• +1

• tşk fawkes.

• Rica ederim canım.

• Teselli etmeye çalış ama abartma , faydalanmaya çalıştığını düşünebilir ..

• sırtını sıvazla

• Kız üzülüosa destek ol birazüzülmüosa mutluysa ayrıldıgı ıcın uzak dur senide terkeder

• sabretanlamaya çalışzorlamabırak ağlasınsevdiğini belli etme yakın arkadasın gibi dertleşamaan gecer deme sakınsakın ama sakın ben onu unutturabilirim sana deme ters teper zaman geçsin zaten desteğini unutmıcaktır o senin oyala güldürmeye çalış sürekli beklenmedik anlarda ara mesaj at üzülmüyosun dimi de hatırını sor

• onun su an zaten cok moralı bozuktur yanında falan ol destek ol sabret zamanla yakınlasırsnz

• bence hiç yaklaşma aynı durumu yaşıyorum.sevgilimden ayrıldım ve çok fena bir haldeyim.kimseyi gozum gormuyor.yanı sen teklif etsende o kız seninle zaman geçirir sadece o kişiyi unutma amaçlı seni kullanır.yada o kişiye karşı seni kıskandırmak amaçlı kullnabılırde

Erkekler Ne Diyor 8

• Gereken ilgiyi göster ama öok üstüne gitmeden. Yani senin gerçekten ondan hoşlandığına ve ona verecek çok şeyin olduğuna inansın ama onu sıkma. Zaten buna inanırsa biraz toparlandıktan sonra o da sana doğru adım atacaktır eğer senden hoşlanıyorsa.

• destek ol

• hep kyaslanmayı ve bu kıyaslanma sonucu hep ezık tarafın sen olacagı dunyaları versen eskı sevgilisinin bır gel demesı ıle gıdecegını bıl...

• Destek ver dertles sonra yakınlasırsın

• ona sevkatle kollarini ac :D

• ulen zaten fırsat kolluyodun dimi keraneci seni :)

• adam haklı beyler kendını bılıyor

• :)) +1

• bekle birader bekle hemen bitmiş ilişkinin üzerine başlayan birliktelik pek sağlıklı olmaz

• ilgi ve farklı sürprizler..bir şekilde tebessümüne neden oldu

Yükleniyor...