Sevgilisinden ayrılan bir kıza nasıl davranmalı?

bir kız arkadaşım var. sevgilisi vardı ve ayrıldı. ben bu kızdan çok hoşlanıyorum. sizce ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sakın acının üstüne ona açılma, kız biteni hala unutmamıştır. nasıl biterse bitsin. kızlar acı çeker. ve sonra sen üzülürsün aranızda başarısız bişey yaşanırsa sen ona beğenini ufak ufak belli et o hazırsa sana cevap veriri. ama çok zor

Kızlar Ne Diyor 7

• küçük küçük adımlarla yaklaşmalısın ona yeni ayrılmış kafasını toparlaması gerkebilir ona zaman tanı.

• Rica ederim canım.

• tşk fawkes.

• +1

• sırtını sıvazla

• Teselli etmeye çalış ama abartma , faydalanmaya çalıştığını düşünebilir ..

• bence hiç yaklaşma aynı durumu yaşıyorum.sevgilimden ayrıldım ve çok fena bir haldeyim.kimseyi gozum gormuyor.yanı sen teklif etsende o kız seninle zaman geçirir sadece o kişiyi unutma amaçlı seni kullanır.yada o kişiye karşı seni kıskandırmak amaçlı kullnabılırde

• Kız üzülüosa destek ol biraz

üzülmüosa mutluysa ayrıldıgı ıcın uzak dur senide terkeder

• onun su an zaten cok moralı bozuktur yanında falan ol destek ol sabret zamanla yakınlasırsnz

• sabret

anlamaya çalış

zorlama

bırak ağlasın

sevdiğini belli etme yakın arkadasın gibi dertleş

amaan gecer deme sakın

sakın ama sakın ben onu unutturabilirim sana deme ters teper zaman geçsin zaten desteğini unutmıcaktır o senin oyala güldürmeye çalış sürekli beklenmedik anlarda ara mesaj at üzülmüyosun dimi de hatırını sor

Erkekler Ne Diyor 8

• Gereken ilgiyi göster ama öok üstüne gitmeden. Yani senin gerçekten ondan hoşlandığına ve ona verecek çok şeyin olduğuna inansın ama onu sıkma. Zaten buna inanırsa biraz toparlandıktan sonra o da sana doğru adım atacaktır eğer senden hoşlanıyorsa.

• destek ol

• Destek ver dertles sonra yakınlasırsın

• ona sevkatle kollarini ac :D

• hep kyaslanmayı ve bu kıyaslanma sonucu hep ezık tarafın sen olacagı

dunyaları versen eskı sevgilisinin bır gel demesı ıle gıdecegını bıl...

• ulen zaten fırsat kolluyodun dimi keraneci seni :)

• :)) +1

• adam haklı beyler kendını bılıyor

• bekle birader bekle hemen bitmiş ilişkinin üzerine başlayan birliktelik pek sağlıklı olmaz

• ilgi ve farklı sürprizler..bir şekilde tebessümüne neden oldu

Yükleniyor...