• Sor
  • Bence

Zaman unutturur mu uyuşturur mu ?

Bu hissi yaşamışlar siz ne diyorsunuz ? zaman alıştırır değil mi ?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 14

• link Burda çok güzel yorumlamış dede.

• zaman uyusturur tabııkı,yara ıyıce kabuk baglar aldırmazsın ufak tefek darbede.. lakın elıne alıpda tırmıgı kasırsan, yapacak cokda bır sey yok cerahat dısarı cıktıktan sonra...

• unutturur bence

• Zamanla alışırsın, hissettiğin o duyguyla yaşamayı öğrenirsin.

• uzaklaştırır

• Zaman tanrının bir kalt.ktan dogmus cocugu ne uyusturur ne unutturur tüm yetki kalp ve beyinde isterse onlar unutturur isterse onlar uyusturur.

• zamanla bir alakası yok aslında. alışmak veya boşvermekle ilgili tüm mesele

• Uyuşturur sadece, yer yer o acıyı tekrar hissedersin. Unuttum zannedersin, ama unuttuğun şeyi sana hatırlatan bişey gördüğünde tekrar hatırlarsın. . . Allah yardımcın olsun. . . . . .

• Ikisi de değil=) öldürmeyen acı güçlendirir.

• Acı azalır, az hissetmeye başlarsin. Unutmak zor ama buna uyuşmakta denmez bence bir yerin düzenli ağridiği zaman, zamanla o ağriyi unutursun hatta artik az ağriyo diye sevinirsin taa ki yeni ağri gelene kadar

• geçer aylar geçer yıllar yürek parça parça yaaarrr...

• zaman ne unutturur ne uyuşturur sadece alıştırır yani

• Zaman zaten akıyor, görevi unutturmak ya da uyuşturmak değil.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne unutturur ne de uyusturur.Sadece..."alistirir".

• unutturmaz, uyuşturur. etkisi geçince tekrarlanır ve hiç sonlanmaz.

• uyuşturur bence

• "unutmak alışmaktır, unutursun demiyorum ama alışacaksın biliyorum" diyordu Kahraman Tazeoğlu :)

• zaman unutturmaz bence

• zaman unutturmuyor.takmamaya başlıyorsun sadece.cok aşık olduğum biri terketmişti beni.3 sene oldu.aklımdaydı hep ama ilk başlardaki gibi canım yanmıyordu.sonra bu y az bana tekrar dönmek istedi.buluştuk.pşimden koştu resmen.ama ben eski ben değildim.hiç istemedim beraber olmak.ve kuş gibi hafifledim.cok konuştum :/

• Zaman önemli ama eğer çok sevgi dolu aşk dolu bir ilişkniniz varsa unutmak zaman alır çok alır hemde. Zamanla unutmazsınız fakat içinizdeki acı ve ona duyulan ihtiyaç azalır ve sadece anıya dönüşür. Pek unutmaz sayılmaz bence. Şahsen ben 4 sene önceki ilişkimin hala etkisini hissediyorum.

• değiştirir.

• uyuşturur sadece hissizleşirsin hatırlmamaya başlarsın ama gercekten sevmişsen kolay geçmez...ayrılık sebebın ondan kaynaklı olmalıkı ve senden kaynaklı problem olmamalı ancak o zaman kndınden emin gdersin yoluna bakarsın

• zamanla hayatinin merkezinden cikartirsin

Yükleniyor...