"...çünkü ayrılık da sevdaya dahil, çünkü ayrılanlar hala sevgili.." mi?

"Saygıyla yaşanmış ve saygıyla bitmiş bir aşkın tarafları aslında hiç ayrılmamıştırlar.. Onlar sonsuza dek sevgili kalırlar.. "

Bu ayrılığın da sevdaya dahil olduğunu ve ayrılanların hala sevgili olduğunu anlatan bir yaklaşım.

Atilla İlhan'ın bu dizelerine katılıyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 14

• imzamı atarım

• Katılmıyorum.Gözden uzak ,gönülden de ırak oluyor...

• Katılıyorum o içimde hala iyi, saygın yine sonsuz ,ama tekrar asla! olmaz prensip meselesi..

• Evet katılıyorum.. İçimde hiç yabancı olmadı hala benim, bir gün tekrar benimle olacak gibi..

• Hatta profil resmindeki de biziz :) Ama ayrılalı 7 ay oluyor (ohaa o.O çok olmuş)

• hacet yok seni hatırlatmasına hatıraların, sen bana kalbim kadar elim kadar yakınsın.

• Evet katiliyorum. 1 sene olacak sanki hala o bana ait gibi. Bugun olmasa bi seneler sonra tekrar bulusacagiz gibi... Cunku bizim birbirimize saygimiz vardi,ayriyiz hala var...

• içte bir yerde.. Hep derinlerde kalan vardır elbet. Bunu bazımız bulmuş da olabiliriz. O benim hala sevgilim bu 2 senedir değşmedi.

• katılmıyorum.

çoğu arkadaşım söylemişti bunu bence iki kişi severse gönüller birse evlenseler bile ayrılıp gene beraber olurlar yani ayrılanlar hayla sevgili kavramı yanımızdakileri boşver biz yine geri dönelim gibi bişey bence anlamsız.

• ben katılıyorum sevgi kalpte kalıyorsa hala sevgililer demektir

• bitti demekle bitmiyorki...

• Çok fazla yıprandığı için ya da engeller sebebiyle bitmiş ama delicesine severken başkalarıyla evlenip hayat kuran ama gönülleri hala bir kişiler tanıyorum.

• Umarım öyle olmaz sizin ilişkiniz canım,mutlu olun hep inşallah :)

• Keşke öyle olmasa cok acı ya :( bizde mi öyle olcaz

• Dogru demis

• ben katılıyorum.Zamanında sevdiğinin değerini bilmeden ayrılabiliyor insanlar ve değerini anladığında ya gururundan dönemiyor yada karşısındaki için artık çok geç oluyor.Ama iki tarafta söyleyemesede birbirine belki bir ömür sürecek bir birliktelik başlıyor.Onlar arkadaşız diyorlar birbirlerine ama görüşmeye çekiniyorlar yüzyüze.Çünkü biliyorlar ki o gözler birkez kavuşsa içlerinde ufacık yanan ateş büyüycek ve saracak bedenlerini...

• Çok güzel demiş Atilla İlhan.

Bilemedim ki her ne kadar saygı ile bitse dahi değil...

Erkekler Ne Diyor 4

• katılmıyorum. çünkü 2 sene önce ayrıldığım kız, benden ayrıldıktan 3,5 ay sonra birine vermiş. hala sevgili olsaydık vermezdi.

• Üzülerek katiliyorum. Sözdeki gibi benzer bir iliskim oldu; unutabilmek icin onu kırmasam da catlattim :)

• usatları rahat bırakalım.. turk kızları ıle turk erkeklerı bunun onda bırını yaşamaz... yaşayamaz... gelen gıdenın ıktıdarını sıler..

• ustaları:)))

• Bence doğru.

Yükleniyor...