Ne kadar nafaka alabilirim ?

Bir çok kez aldattı ayrılmamam için baskı yapıyor maddi ve manevi yönden kısıtlıyordu şimdi ayrılıyoruz 10 ve 14 yaşlarında 2 çocuğum var ne kadar nafaka alabilirim?

Güncellemeler:
3ay 2.500 nafaka 50000 tazminat aldım

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

• Geliri ne kadar ?

• Çalışıyor musun _?

• Ben hiç bir şeyini istemiyorum onun çocuklarıma bakmak zorunda

• Çocuklarına yaklaşık olarak 1000 TL alabilirsin. İyi bir avukat tut.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• Yani böyle bir durumda direk ne kadar nafaka alabilirim diye sormak yanlış olur.Önce karşı tarafın kusurunu ispat etmek gerekir.Sonra hakim eşinizin maddi durumuna göre bir nafaka bedeli belirler.

• erkeklere neden nafaka baglanmıyor nerde bu esıtlık hanı bumu adalet nedir la bu kadılara uygulanan cıfte standart heryerde boyle bu

• Şimdi öncelikle sizi aldattığını öğrendiği tarihten itibaren 6 ay içinde boşanma davası açarsanız manevi ve maddi tazminatta alabilirsiniz.Sizin alacağınız nafaka miktarını,sizin çalışıp çalışmadığınıza,başka bir yerden gelirinizin olup olmadığına ve karşı tarafin maddi gücüne bağlı.Ayrıca hakim ayrıca çocuklar için ayrıyeten nafaka bağlar.

• Çocuklar için nafaka ben istemiyorum

• eşinin maaşı ne kadar sonra eviniz var mıaldatıgına karşı deliliniz varmı.anlatın cevap veririym

• ben ankara.ama kendim yapmam bunu.benim dedikklerimi yapacak saglam bir avukat bulun.geçmiş olsun.

• Nerdensiniz

• evin yarısınuı alırız.aarabayıda satırmadan el koyarız.mal varlıgına tedbir koydururuz sonra çocukların velayeti var çocuklara sorarlar anne ya da baba diyebilirler ya da tek tek paylaşırsınız.onun gücü fazlaysa çocukları alabilir ya.senin işin gücün yoksa olur bunlar.nafaka alabiliriz.800 lira sana çocuklarında okul giderleri içinde para alırız.altatıgına delil varsa donuna kadar soyarız.istedikerlinizide bir kagıda yazar isteriz yoksa herşeyi kanıtlarıyla gösteririz diye baskımızı yaparız hayır

• Öncekileri Göster
  • avukata danış yinede sen ama 300 400 galbia bilmiom değişior ama

• Eşinin geliri ile orantılı olur o

• aylik geliri ne kadar ona hakim karar verir ayrica yas araligi 25-29 10 yasindami evlendin sen

• Yaşım 35

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...