• Sor
  • Bence

Ne kadar nafaka alabilirim ?

Bir çok kez aldattı ayrılmamam için baskı yapıyor maddi ve manevi yönden kısıtlıyordu şimdi ayrılıyoruz 10 ve 14 yaşlarında 2 çocuğum var ne kadar... Daha Fazla

Güncellemeler:
2.500 nafaka 50000 tazminat aldım

En İyi Görüş

• Geliri ne kadar ?

• 5000 tl civarında

• Öncekileri Göster
    • Ben hiç bir şeyini istemiyorum onun çocuklarıma bakmak zorunda

• Çalışıyor musun _?

Erkekler Ne Diyor 8

• Eşinin geliri ile orantılı olur o

• Yani böyle bir durumda direk ne kadar nafaka alabilirim diye sormak yanlış olur.Önce karşı tarafın kusurunu ispat etmek gerekir.Sonra hakim eşinizin maddi durumuna göre bir nafaka bedeli belirler.

• avukata danış yinede sen ama 300 400 galbia bilmiom değişior ama

• Şimdi öncelikle sizi aldattığını öğrendiği tarihten itibaren 6 ay içinde boşanma davası açarsanız manevi ve maddi tazminatta alabilirsiniz.Sizin alacağınız nafaka miktarını,sizin çalışıp çalışmadığınıza,başka bir yerden gelirinizin olup olmadığına ve karşı tarafin maddi gücüne bağlı.Ayrıca hakim ayrıca çocuklar için ayrıyeten nafaka bağlar.

• Çocuklar için nafaka ben istemiyorum

• aylik geliri ne kadar ona hakim karar verir ayrica yas araligi 25-29 10 yasindami evlendin sen

• Yaşım 35

• eşinin maaşı ne kadar sonra eviniz var mıaldatıgına karşı deliliniz varmı.anlatın cevap veririym

• Evimiz Arabamız var maaşı 5000tl civarında aldattığına dair kanıtlarım var

• Öncekileri Göster
    • Nerdensiniz

• ben ankara.ama kendim yapmam bunu.benim dedikklerimi yapacak saglam bir avukat bulun.geçmiş olsun.

• erkeklere neden nafaka baglanmıyor nerde bu esıtlık hanı bumu adalet nedir la bu kadılara uygulanan cıfte standart heryerde boyle bu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...