Gerçekten seven bir erkek terk edermi?

terk ederse neden terk eder paylaşırmısınız ? terk ederse neden terk eder paylaşırmısınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• evet terkeder..bunun bir nedeni yok..

• terketmek zorunda kalır,seveen erkek terketmez ama zorunda kalır..başkad açıklaması yok

• ben terk ettim mesela, çünkü ileride daha çok mutsuz olacaktım

• Ben mesela güvenemiyorsam terk ederim yalan söylüyorsa terk ederim istediği kadar güzel olsun kim olursa olsun..

• gerçekten sevdiyse üzülür ama pişman olmaz olmıcağına karar vermiştir çünkü

• Seven erkek terk etmez

• bence eder...

• bazen oyle olur..kızın babası gelır..kızımı terk et ve su kadar parayı vereyım der ve parayı cek seklınde elıne verır sen alır yırtarsın ben bunun sızın ıcın dııl onun ıyılıgı ıcın yapıorum dersınız tam gıderken kotu baba seslenır arkandan delıkanlı sen ıyı bır cocuga benzıyorsun bosver benım kızı sen daha ıyılerıne layıksın bu yuzden LINE ındır toplu chat katıl ordan dha guzellerını dusur der ve ıkınızde bırbrırnızın suratına gulumsersınız kızı ararsınız ve ayrılırsınız ama sevıyordursunuz

• neden

• eder ama bu saatte detaylıca yazamıcam kesinlikle eder. biraz da ego tatmını içindir.

+

• şartlar onu gerektiriyorsa eder

• Seven erkek neden terk etsin, etmez tabi ki.

• eder hacı eder

• ilerde mutsuz olucağını düşünürse eder

• peki pişman olurmu sonrasında mesela hareketlerini olgunca bulmayan bir erkek bu sebepten ayrıldı diyelim

• kimse mutsuz olmak için başlamaz ilişkiye herkez mutlu olmak için başlıyo ama olmayıncada olmuyo zorlamaya gerek yok nekadar severse sevsin her seven mutlu olucak diye bir durum yok

• ilerde mutsuz olcağını düşünüyorsa neden bir ilişkiye başlarlarki ilişkiye başlamak onlar için hiç bişey ifade etmez nasıl olsa istediği zaman düşünürler karar verirler istediği zaman ayrılırlar karşısındakine ne olursa olsun

• eger umutsuz bir ilsikiyse bazen ayrilmak en dogru karar olabiliyor erkekler daha mantikli bakar olaya aslinda terketmemistir ayrilmak zorunda kalmistir

• eder eder..

• sadakatsizsen terkedilirsin. birde kullanmak istiyosa, sadakatsiz olman pek bişey ifade etmez, amaç farklı olduğu için.

• hayır etmez seven insan sevdiğini yanında olur

• eder...gitmek yenilmek değildir,kazanmakta..gitmek gitmektir işte hepsi bu

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana göre gerçekten seven terk etmez bu bella ile edward değil ki

• seven gitmez bacım sevmiyen gider üzgünüm

Yükleniyor...