Eski sevgilimi kendime tekrar nasıl aşık edebilirim?

4 ay önce ayrıldık. Ayrılma nedenimiz :benden soğuduğunu söylemesi, ilişkimizi aileme söylemiş olmam ve annemin tanışma ısrarları. Terkedildiği kızı faceden silmiyordu. Ben silmesini söylüyordum ve kıskançlık kavgaları oluyordu. Onu bunalttığımı söylüyordu ve bi süre sonra ilişkimize ara verelim dedi. Ben de ara falan anlamam ayrılmak istiyorsan söyle dedim ve ayrıldık ama hala arkadaş gibi konuşmaya devam ediyorduk. Sürekli face de selam yazıp duruyordu, telefonda da mesajlaşıyorduk. Bu durumda umutlanıyordum ve onu hala severken arkadaş gibi davranmak zoruma gidiyordu. Ona onunla sadece arkadaş gibi olamayacağımı söyledim. Ondan sonra bi daha konuşmadık ve beni faceden sildi. Bu durumda onu tekrar kazanabilir miyim? Ne yapmalıyım, lütfen yardım!

Güncellemeler:
yardım:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu kişinin aklı eski sevgilisinde. yapcak birşeyin yok. Sen onunla neden cıktın anlayamadım zaten adam eski sevgilisini silmiyordu. Eski sevgilisi ona dönse seni arkasına bakmadan terkedip gidecek bir tip. yanlış secim.

• doğru söylüyosun onu unutmak için beni kullanıyo..

• Ya gercekten yapacak birşeyin yok üzülmene degmez bu ya.

• boşuna bekleme cünkü seni sdece kullanıyor. unutmak icin senin üzerine oynuyor. sense piyonsun su anda.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam gitmiş sen gelme diye köprüyü yıkmış, sen hala sandal mı yapıyim, köprü mü çekiyim diyorsun. Hoşçakal de kendi, yoluna devam et

• üzgünüm ama sevdiğin kişi senin gibi düşünmüyor seni sadece arkadş olarak kabul etmiş sevgili olarak seninle birlikte olmak istemiyor...

Kızlar Ne Diyor 2

• aşk büyüsü yaptır :D en garanti yok..yok büyü şudur budur diyolar ama bence müstehak! ben yaptırdım hemde benim durumum çok çok çok vahimdi :( anlatamıcam şimdi ağlarım yine..ama aşk büyüsü yaptırdım ve tıpış tıpış geldi mucize gibi :D

• Selam
      Acaba nerde yaptirdiniz uzun süreli tutuyormu ask büyüsü?

• Umudun yok olmadı mı halen? Sorunun içinde butun cevaplar da var... Bundan sonra sadece onun senı özlemesi ve dönmesini beklmekten başka birşey yapamazsın.. Fakat yuzde doksandokuz dönmez gıbı... Aklı başkasında kalan erkekle çıkmamak gerek.. Hele ki uzun sureli ilşkisi bitmiş olanlaBasar geçer üstüne , neyse ki senı oyalamamış. Kısa surede onu unutmanı dılerım... Bu daha hayırlısı olabılır..

Yükleniyor...