Çok kötüyüm ağlamaklıyım yerle bir oldum işte, ne yapacağım ben?

çok kötüyüm yaşamak istemiyorum artık ,2 senelik ilişkimiz vardı ,1 aylık ayrılık yaşadık, 10 gün oldu barışalı , 2 kez buluştuk çok güzeldi,ama bugün öyle bir şey oldu ki, her şeyi mahfettim ,lanet olsun:(, feçe yüzünden ayrılık yaşamıştık neyse her şeyi aştık sözde , bugün feyse girdim onun duvarında aşk sözleri paylaşçaktım göremedim paylaşımlarını, duvarında ,da, birşey paylaşamadım kısıtladınmı beni dedim mesaj çektim hayır dedi iki kez aradı ,bende giremiyorum aşkım dedi, ama herkezinkini görüp, duvarında herşey paylaşıyordum bir bunda olmuyodu eski hesabımı döndürmüştüm aktifleştirp baktım herşey paylaştım ,şansya, buna ayzdim kistladın beni afferin diye aradı 5 kez açmadım mesaj çektim arama sınırım tavan yaptı diye, yine aradı açtım ,bastı manyakmışın sen giremiyorum bende neden böyle birşey yapıyım ,dedi sabah 10 tane şey paylaştım duvarında dedii bastı küfrü kaptti,mesaj çektim feçesiz ilişkimiz olsun diye sitem ettim aradı gir dedi şifreme bak verdi tlfonda şifreyi giremedim feçede çalışma varmış adam haklı çıktı iyi şimdi kapat ağlamaya devam et dedi kaptti yüzüme:(( bende sonradan girdim uygunsuz bir kadına istek yollamış onu gördüm tabi bu isteği görmeden öncede mesaj çektim özür diledim tık yok ses yok sonra feçe açıldı bende giridm baktım :((benimle ayrıykenmi o kadına istek yollamış bilmiyorum şu anda uyuyo gece gitçek ise:( ne yapçam ben ve listesinden bir kişiyi sildim ilişkimiz var yaptım gördümü kesin kızacak ama yaptım ve o kadını sorcam:( nasıl sorcam ne yapçam ben:(

Güncellemeler:
şimdi bana güvenmıyomusun ınanmıyosun yıne başlıycak:((offfffff
:((yahu bırakın bende dedım kapatalım dıye kapatıyomu ben ne yapcam olaya gelin sıkıldım artık bıktımmm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen niye korkuyosun kızıcak diye..o kendine baksın iş çeviren o.kadını ekleyen de o.

• :((

• Üzme kendini bu kadar yaa,bu zamanda millet anası babası için bile üzülmüyo,lütfen mantıklı ol.Senin yaşadgnın aynısını ben de yaşadım.Özelden ben sana mesaj atarım

• ben hiç iyi hissetmıyorum kendımı basım catlıyodu 2 agrı kesıcı atım zaten sünizttmde var ruhende cok kotuyum herseyde ağlıyorum zaten depresyondaydım pısıkoljık olarakta bunyem zayıf tam ıyı oldum derken tekrar sorunlar kendımı ıyı hısetmek ıcın ne yapmaylıyım:(:(

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• anan öyle zuckerberg

• Bir yanlış anlaşılma olmuş ama kolayı var kökten çözüm face hesaplarınızı silin

• uyuyup dinlenmelisin kafanı toparla

• hak ediyorsun bunu iyi oldu sana

• neyi hak ediyorum 2 senedir verdiğiim sevgının sonucunu uygunsuz sıtelerde uygunsuz kadınlara ıstek yollamasınımı , cvb vere bılıyosun ordan kolay gelıyo ama takmıyorum inan

Kızlar Ne Diyor 7

• ahahahahaha:D çok komik lan:D tırsa tırsa kızları silişin geldi gözümün önüne:D:D ahahahaha:D çok komiksiniz.

• face offf yuva yıkar ya...kapatın facelerı yada ortak yapın ortak hesap.ve bukadar faceye takılmayın hanı evet ordada bır kıza bısey yazdıgında bır sorun buda ama konusarak aşılabılır

• En iyisi ikinizde faceleri kapatın daha rahat olursunuz emin ol. Bende kapattım hem boşa zaman kaybı hemde ilişkiye zarar.

• ALLAH aşkına şu faceyi KULLANMASIN ilişkisi olanlar..sırf bu yüzden kaçtır duyuyorum ayrılıkla sonuçlanan birliktelikler..bukadar basit olamaz kapatın gitsin,ekmek su gibi muhtaçmısınız?..ben isyan edicem artık okadar oldum! yazık ilişkiler dejenere oldu artık,insanlarda güven duygusunu sıfıra indirgedi iyice..

• iyi yapmışın canım benm kemerini sıkmışsın ne o öyle kadın filan eklemiş sen benmsin senin aklını alırım allah belamı versinki gebeteim seni de sert ol ne o öyle mıy mıyk ağlamalar filan aferin gzl yapmışın

• sormalısın tabiki face ilişkiye zarar en iyisi anlaşıp kapatmak.benim yok çok rahatım mesela.

• Yahu aşk, sevgi bu kadar basit mi? ota b*ka bozulacak kadar..Kapatın kardeşim şu faceyi.

• aynen

• Bu kıskançlıkların bitmesi için faceyi kapamanız gerek... Resmen ilişki katili.

• kıskanclıgım ttuu:(

Yükleniyor...