Terkedilen erkegin sevmesine ragmen 0 çabasi?

Sevgilim ayrilik mesajima cevap bile vermedi.neden mesajla ayrildin derseniz bunun yanlis olduğunu biliyorum fakat son zamanlarda cok yipratmisti en ufak bir olayda gina gelmesi sonucu ayrildim ben de.( Bide ayrilmadan onceki gunlerde sorunlari konusmayi denemistim onda bile anlayis gostermemisti.)Hersey iyi guzel ama hic cevap yazmadi hic cabalamadi bir hafta oldu ama beni sevdigini ve ayriligi düşünmediğinden eminim okulda karsilastik biraz bozuldu kafasini yana cevirdi bir triplerde gibiydi. Iliski de 6 aylikti.

Güncellemeler:
Evet cok gururludur muhtemelen gurur yapiyor dimi? sen nce bir gun adim aticak midir yoksa gururdan hic bizaman bisi yapmicak midir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Fazla gurur Göte vurur derler ilet

• tanımadığım için bilemem senin ve onun tipini de bilmıyorum malum

• Sence bir gun gururundan siyrilicak adim aticak midir

• zuhahahahahhahah :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bence sen yavas yavas muhabbete baslayıp konusmalısın

• gurur yapıyor başka bir açıklaması yok

• bence sen gidip konuşmalısın. seviyorsun istiyorsun belliki ama inatlaşmısın bir kere. onun yuzune istemediğini olmayacagını soylediysen ya da bir arkadaşına sevmediğini sogudugunu soylediysen oda sinesine cekilmiş zamanı bekliyordur. ne kadar hata sende olsada sen gidip konusmalısın. nede olsa yuvayı dişi kuş yapar. istemiyorum diyorsun bide cabalasın diyorsun bu düşüncen yanlıs istemiyorsan olmayacaksa neden cabalasınki. sevmediğini dusunuyor belliki. sevdiğini soylemiş olsan ya da arayıp sorunları konuşalım desen oda adım atıcaktır emin ol

• arayıp mesaj attınmı peki?

• O seni terketmis gibi geldi sanki..farkinda degilsindir ama sende onu boğmusundur..

• Hayir ben ayrildim onun aklinda ayrilik yoktu

• Guzel cevap .

• bendeki aşk değil,sen gibi taş değil,benimki kalbine sürgünBuna anlam veremeden ölcem heralde

• hem ayrıl hem geri dönermi çabaları :) arkadaşım okafasında çokdan bitirmiş çay koy içelim ...

• böle süreli ilişkileri bir anda bitirmek her baab yiğidin harcı olmaz cokda değil ama olsun ya biri war ya bitirdi bulasmasın sessizce bitsin istemiş işte

• Seviyodu ama niye boyle sence?

• zaman gösteriri ama bence iletşime geçmez

• Öncekileri Göster
  • başkasını bulmuştur bile

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir anlam veremedim.En gururlu erkek bile en azından trip atar tamam falan der.Bu ne mk?

• Seviyodu ama bundan birkac gun once bisi konusucam seninle dedigimde (sorunlari) korkutma beni ne konusucaksin kotu bir sey mi diyip yuz ifadesi degismisti

• Belki de önemsemiyordur.

• Cok gururlu birisi zaten ama ben de bukadar suskun kalicagini dusunmemistim

Yükleniyor...