• Sor
  • Bence

Sevgiliden ayrılmak için mantıklı sebepler neler?

mrhb arkadaslar, etrafta cok insan car hep bostan sebeplere ayriliyorlar, sizin ayrilma sebepleriniz neydi? Ve hangisi size mantikli geldi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ayrılma sebebimiz bana arkadaşım diyip konuştuğu insanların eskiden arasında bişiler yaşamış insanlar olduğunu öğrendim 1 değil 2 değil 3 kişi ve bana arkadaşım diyip konuştu.

Erkekler Ne Diyor 14

• Dul olduğu için ayrıldık ... Ben kaldırdım ama Ailem ve onun ailesi kaldıramadı ...

• artık eskisi gibi değil olmuyor de çok uğraştım ama olmuyor de sıkıldım de

• Açıkca söyle artık ilgimi çekmiyorsunde,sana yalan söyleyip aldatmaktansa sana söylemeyi uygun gördüm de.Üzülür ama Sana saygı duyar.Yani ben olsam ole düşünürdüm

• biz ayrı dünyaların insanlarıyız.

• hiçbir ayrılıkta mantık aranmaz...duygular biter ve herşey biter..duygularının bittigini göster hissettir..ve onun senden uzaklaştıgını izle...

• yalanı sevmem dedi, aradım haftasonu takılalım dedim annem hasta temizlik yapıyorum bugün bitmez çıkmıycam dedi peki dedim 2 saat sonra çarşıya sahafçılara kitap bakmak için gittim bi baktım sahafçı ,aile dostuyla kavhaltı yapıyo beni gördü kilit oldu , tekmeyi koydum ,çok zevkli oluyo tavsiye ederim :))

• ozel bahane bulma dırek soyle ıstemıyorum artıkk

• şimdiye kadar bir ayrılacak sevglim olmadı inşallahta olursada ayrılmam ama sebepleri ney diyorsan aldatma sevgide yetrsizlik ve güvenin bitmesi derim

• Valla bazıları cidden çok komik şeylere ayrılıyor yahu.. Ben iyiyim yineAldatmışım onu.. 5 yıl sonra beni bulan eski sevgilimle konuştum diye, aldatmış oluyormuşum. Teh çok da umrumdaydı sanki :D bir de kendisine başka gözle bakmışım, kendi deyimiyle.Son sevgilim ise "muhteşem" birisiydi, çok güzel gitti, hayranım gidişine :))Ayrılık da sevdaya dahil be usta, olur böyle yani ^^

• Sana güvenmediğim için seninle ortak bir gelecek düşünmüyorum

• Sevmiyorum diye ayrilirdim. Bence en mantikli neden.

• nasil ama ?

• Direk soyluyordum, sevmiyorum seni sadece seks yetmiyor, bye bye

• Gözünün üstünde kaşın var.

• Ben ölüyordum..hatta şuan ölmüş olmam gerekiyordu,neyse bakarsın yarım saat sonra göçer giderim... yeterince geçerli bir sebep midir...kih..kih..kih..

• kih..kih..kih..

• @Rahibeterasa: kız sana bi günah çıkarırım, feleğin şaşar he...kih..kih..kih.. ( bu benim gülüşüm kopyalamak yok öle)

• sebep yok keyfimden ayrılırım

Kızlar Ne Diyor 13

• Seni üzmek stemiyorum artık sevmiyorum bunu bile bile yürütemem falan fisman.:)

• Bir cok neden var

• ayrılmak iste yeter. hiçbir sebep boş değil

• çok kavga etmek!

• Önceden Cok mesaj atan, senden vazgecmem diyen ve ben denemek icin ' sil numarami ben istemiyorum artik' dedigimde hayir birakmam ben seni diyen, 2 günde ben bunu isterim, günde birden sadece 2 mesaj atanlardan, ben söyle yaparim diyen dengesizlerden nefret ediyorum!

• ıhanettı

• Çünkü çünkü.

• Ben hiç ayrilmadim ama benden ayrilan "olmuyor, yapamiyorum" diye çekip gitti. Mantikli mi degil mi bilmem :)

• Benden bir şey saklıyorsun dedi ve gitti bahane mi yok :D

• iyi bir sebebim vardi. mantikli geldi.

• sebebin neydi

• ben ayrılmadımki..sebep aramadım.

• mantıksız sebeplerden dolayı ayrıldığım oldu fakat şimdiki sevgilimde bi çok mantıklı sebep bir araya gelmesine rağmen ayrılamıyorum çünkü çok seviyorum.demekki neymiş arada sevgi olmayınca en küçük ve mantıksız bi neden gayet mantıklı gibi gelip ayrılığa neden olabiliyomuş, sevgi olduğu sürece nedenler ne kadar mantıklı olsada mantıksız gelebilir.

• o yuva yıkan facebook yok mu:-))

Yükleniyor...