Kötü günümde yanımda olmayan sevgili 'şimdi sen de herkes gibisin'. Sizin tavsiyeleriniz neler?

3 yıllık ilişkimiz son zamanlarda büyük sallantılar atlattı. O suçlu olmasına rağmen aşkta gurur yoktur deyip ben özür diledim, barışalım dedim. Bu arada evde annem ve babam ayrılmak üzere, ben de bugün ona mesaj attım "eğer beni zor günümde yalnız bırakıcaksan şimdi git, çünkü artık kimseye hayatımda kal demeyeceğim, babam bile gidiyorsa zorla hayatımda kimseyi tutamam dedim.o gün sana çok ağladım yalvardım o yüzden barıştıysan, ayrılmak istiyorsan gidebilirsin dedim. Adam bana sonra telde evet haklısın zaten bizde annenler gibi olup ayrılacaktık ilerde. bitsin dedi gayet buz gibi bir sesle. Ben de peki dedim ve bitti. Artık o da benim için herkes gibi.. Tavsiyeleriniz varsa buyrun

Güncellemeler:
arkadaşlar bugün ona mesaj attım.Sana o mesajı beni terket diye değil,arkandayım de diye yazdım ama sen beni öyle yanılttın ki sana teşekkür ederim dedim.Anladımki nefesi yetmeyenle dibe dalınmazmış,beni kötü günümde yüzüstü bıraktın bu duruma uygun sıfat bulamıyorum ama şunu bil artık benim için sen artık herkes gibisin.hoşcakal yazdım.arkadaşlar hattımı kapatmalı mıyım,facebookumu kapattım.artık hayatından kaybolmak,yok olmak istiyorum.tavsiyeleriniz nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benimde 3 yıllık bir ilişkim var aynen demin kavga ettik, direkten döndük :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Tavsiye ne olsun. Dik dur..Hayat zorluklarla dolu. Bu günlerin geçecek..Her gecenin bir sabahı olur..Doğru düzgün bir adam bul evlen. hayatını kur...Ondan bir şey bekleme..Ve sakın üzülme..Bu günler geçecek..Ama zor, ama acı, er geç bitecek...Dik duracaksın..

• Sevgi böyle olmamalı hemen pes etmemeli ama işte hepimiz bir değiliz.

• o bence sevgili değil artık kukladır

• nasıl yani..kukla derken

• boşver

• ve anne babanızın konusunu mrk ettim çok zor durum yaa

• Soğuk limonlu soda iç.. Midedeki bulantı+kelebek etkisini geçiriyor.. Abartma ama, mideni delersin..

• bence bu adama değer vemeye değmez.hayatından çıkarmanı tavsiye ederim onu

• tavsıyemm zamana bırak unutursun bı sekılde...gecmıs olsun.

• daha yenı 4 yıllık bır ılıskım bıttı. ama takmıorum artık sende oyle davranmaya bak (:

• unut gitsin

Kızlar Ne Diyor 7

• bastan bıtmesı cok ıyı olmus arkadasım..bu adam ılerde senı en ufak bı zorlukta bırakacakmıs zaten bellı..

• yuhhhhh yok artık :S siz 3 yıl nasıl bu ilişkiyi yurutmuşsunuz hayret bişey.. bence bu aile durumun ve o cocugun yaptıkları karsısında daha dik durman gerek kendini sakın kaybetme güçlü olmalısın. o çocuğada nasıl unutulurmuş gostermelisin!

• evet..bu kazığı hiç unutmayacağım

• sakin ol. sen de farkındasındır gercekten de sımdı böyle dıyen zaten yanında olmamıstır. bu senı uzucek ama herkes der bunu sen guclu olmak zorundasın !

• unutmak zor ama unut gitsin

• batsin bu dünya.

• herkes olan ınsanları pek umursama bıtıcegını bıle bıle 3 yıldır devam edıyorsa o adam pek dusunmeye degmeyecek bırı

• demekki çokta kuvvetli değilmiş bağlarınız. zaten sen de ipleri vermişsin hep özür dileyerek, onda da kaybetme korkusu kalmamış.. oda bitirmiş belki sen dönersin tekrar die. ama dönme,bağlanmadığını görsün,hayatına bak , o piman olsun

• benım yorumun altına ne alaka:)

• Berbat bı durum.İleride pisman olur canım uzme kendını :(

Yükleniyor...