Kötü günümde yanımda olmayan sevgili 'şimdi sen de herkes gibisin'. Sizin tavsiyeleriniz neler?

3 yıllık ilişkimiz son zamanlarda büyük sallantılar atlattı. O suçlu olmasına rağmen aşkta gurur yoktur deyip ben özür diledim, barışalım dedim. Bu arada evde annem ve babam ayrılmak üzere, ben de bugün ona mesaj attım "eğer beni zor günümde yalnız bırakıcaksan şimdi git, çünkü artık kimseye hayatımda kal demeyeceğim, babam bile gidiyorsa zorla hayatımda kimseyi tutamam dedim.

o gün sana çok ağladım yalvardım o yüzden barıştıysan, ayrılmak istiyorsan gidebilirsin dedim. Adam bana sonra telde evet haklısın zaten bizde annenler gibi olup ayrılacaktık ilerde. bitsin dedi gayet buz gibi bir sesle. Ben de peki dedim ve bitti. Artık o da benim için herkes gibi.. Tavsiyeleriniz varsa buyrun

Güncellemeler:
arkadaşlar bugün ona mesaj attım.Sana o mesajı beni terket diye değil,arkandayım de diye yazdım ama sen beni öyle yanılttın ki sana teşekkür ederim dedim.Anladımki nefesi yetmeyenle dibe dalınmazmış,beni kötü günümde yüzüstü bıraktın bu duruma uygun sıfat bulamıyorum ama şunu bil artık benim için sen artık herkes gibisin.hoşcakal yazdım.arkadaşlar hattımı kapatmalı mıyım,facebookumu kapattım.artık hayatından kaybolmak,yok olmak istiyorum.tavsiyeleriniz nedir?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

  • Benimde 3 yıllık bir ilişkim var aynen demin kavga ettik, direkten döndük :)

    0|0