Uzun zamandır görmediğin eski sevgiliyle karşılaşınca ne konuşulur?

Nerden çıktı geldiyse aradı, buluşalım dedi. Kabul ettim, arada uzun hatırlı yıllar var ama ne konuşacağım şimdi ben onunla?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nasılsın iyiyimsen nasılsın ben de iyiyim..mutlu musun, evet çoook mutluyum,sen mutlu musun, ooo bende çok mutluyum..denir eve gidilir salya sümük ağlanır :))

• 45gün

Sanirim bugun basima gelecek sey. Offff yardim edin bacilar kardesler

• bende eskı sevgılımle gorusucem coook uzun zaman olmustu gorusmeyeli.nasıl konusulur .ki

• tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 5

• eskı sevgılını en son nezaman gormustun hatırlıyormusun? gormedıgın zamanlarda aklına gelırmıydı dusunurmuydun yanı.? bulustun görüştün ne hıssettın neticede sen evlısın oda evlı varsayıyorum.?

• sen ıstıyomusun

• iyiyim ben hep aynı şeyler işte... uyku hapları yalan dolan gülümsemeler de bence =)

• tesekkurler. oyle demedim :) gormeyeli baya degismis, kilo almissin dedim :)

• öyle demesin kendini zavallı gibi gösterir ya da acındırmaya çalışıyo gibi.

• eğer onun hakkında olumlu düşünüyorsan sensiz nasıl günler geçirdiğini falan konuşabilirsin.

• Issız adamdaki gibi olur, iki tarafta çoook mutluyum diye yalan söyler, kuyrugu dik tutmaya çalışır...

Kızlar Ne Diyor 6

• Büyük ihtimalle boşta kaldı ve sana dönmek isteyecektir. Ama bunu yavaş yavaş yapacaktır. Şimdi seninle buluşacak normal hoş sohbet edioyormuş gibi olacak bazen sessiz sessiz oturacak yanında düşüncelere dalar gibi yapacak ve eski günlerden bazı alıntılar sunacaktır sana. Eğer öyle birşey yapmaya kalkarsa sustur onu ya da o muhabbetleri kapatacak cümleler kur.Başka şeylerden bahset. Oralı olmadığını anlasın. Seni haketseydi zaten kaybetmezdi boşver. Geriye dönme. Hatır içinse git ne diim kabul etmişsin artık.

• eğer ki aranızda herhangi bir prblem yoksa soğuk ama onu etkileyecek bir sesle selam verilip geçilmeli bence daha fazlası gereksiz.

• tesekkurler

• Bunu niye sen dert ediyorsun k'? Arayıp buluşmak isteyen o. O düşünsün. Ne sorarsa ona cevap ver. Soğuk kanlı ol:)

• ıssız adam olmaya çalışıyo. allah vere de spartacus izliyor olmasa...

• neden ayrıldığınızı bir hatırla bakalım. o zaman ne konuşacağına daha iyi karar verirsin..bunu onun yüzüne vurman anlamında söylemiyorum. sadece konuşmanın gidişatına ona göre karar verirsin...önce havadan sudan başlarsınız. sonra (o aradığına göre) seninle yeniden birlikte olma isteğine karşı gönlünün dilediği cevabı verirsin. ya da sadece canı sıkılmışsa ve boştaysa sevişirsiniz ve gider.karar senin..

• buluşalım dediyse tekrar başlayalım falan der kesin onun konuşacağı bir şey vardır mutlaka yoksa zaten çok sıkıcı geçer yapılabilecek en iyi şey eski günlerden konuşmaktır sonra hayatında neler değiştiğini falan anlatabilirsin muhabbeti çevirmenin en iyi yolu anlattığın şeyden sonra peki sen diye aynı konuda soru sormaktır deneyebilirsin...

• bulusup gorustunuz ne hıssettınız? tekrar gorusmeyı ıstıyomusunuz?

• tesekkurler

Yükleniyor...