Kızlarla tanışamıyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Benim büyük bir derdim var o şu ki; bir kız arkadaşımın ve ya sevgilimin olmayışı. Sıkıntı diyorum çünkü 21 yaşındayım bu zamana kadar hiç kimseyle çıkmadım. Yalnız hiç mi hiç olmuyor aynı hapiste gibiyim yani dört duvar arasında gibiyim. Dışarda o kadar kız var ama tanışamıyorum, tanışanlar da nasıl yapıyor bunu kaşla göz arasında diye merak ediyorum; çünkü kızlar hiç tanışma havasında değiller ben de bunların sevgilisi var ya da beni beğenmedi diyorum çekip gidiyorum. Arkadaşlar filan da yok.

KPSS önlisans memurluk sınavına hazırlanıyorum yani neredeyse tüm gün evdeyim. Dışarı çıksam bile nasıl ayarlayabilirim ki mesela yoldan geçen bir kızı durdurup tanışalım mı diye sorulmaz.

Evet özellikle kızlar cevap versin düzgün ve ayrıntılı cevaplar verirseniz sevinirim çünkü bu site eğlence sitesi değil soru sorup cevap alma sitesi sizlere şimdiden teşekkür ediyorum. Bu arada herkes profilimdeki resmi soruyor o resimdeki ben değilim o resmi başka resim bulamadım acele acele onu koydum.
Güncellemeler
+1 yıl
Ya çok özür dilerim güncelleme yaptığım için bişey daha vardı unutmuşum malesef. Herhangi bir kız karşımdan gelirken bana baktığı zaman ay bu salak kim ya da tipi bozuk kim der gibi bakıyor bu şekilde değilde tam tersi olarak bakması için ne ya da neler yapmalıyım yani ay bu çocuk kim der gibi bakması için.
Kızlarla tanışamıyorum, ne yapmalıyım?