Çok sinirliyim, etrafımdaki insanları üzüyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Ben çok çabuk sinirleniyorum ve sinirlendiğim zaman karşımdaki insanların kalbini kırıyorum istemeden. Eş, dost, aile, akraba... Kim olursa hiç farketmiyor. Hoşuma gitmeyen bir şey yaptıklarında veya söylediklerinde benim şarteller atıyor. Son olarak da sevgilim bu yüzden beni terketti. Yaptığı her şey için ona bağırdığımı ve çok tartıştığımızı söyledi. Oysa bu bağırma veya kızma işi o kadar rutine bağlanmış ki hayatımda farketmiyorum bile böyle yaptığımı. Bir de takıntılıyım sanırım. Başta sadece gönül eğlendirme olan şey, ayrıldıktan sonra "o kız benim olacak" noktasına kadar geldi. Geleceğimde düşlemediğim birini çok kafama takıyorum. Bu sorunlarımı nasıl çözebilirim bilmiyorum. Yardımlarınıza açığım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sinirlerine hakim olma çalışmaları yap.Bunu hatırlatacak şeyler yapabilir mesela elini sarmak gibi.Bi psikologa gitmen daha faydalı olabilir.

Kızlar Ne Diyor 7

• tedavi ol yardım al

• ben de aynı şekildeyim.insanları bu kadar takmamak en iyisi,başka uğraşlar bulun

• deli deliyi görünce sopasını saklarmış beni gör

• bende öyle biriym aşırı sinrlenyrmm.ss napcaz şunu yypcaz sinirllendgmzde artıkk o yerden uzklasmlyz snirimz gçene kdrr

• böyle durumlarda piskologa gitmenin yararı vardır bence

• olmayacak bişeyse kafana taktığına değmez..bu kadar takıntı iyi sonuçlar doğurmaz..yalnız ve boş olmamaya çalış...kendini dinleme..

• Piskologa git en iyisi

Erkekler Ne Diyor 1

• benim kuzenimde senin gibi herşeye sinirlenir bir ara sinir yatıştırıcı aldı sinirlenmediği için ilaca sinirlenip ilacı bıraktı :D

Yükleniyor...