İki yıllık bir ilişkim var ve sevgilim ayrılmak istiyor

Gizli Üye
Saçmalayacaklar cidden yazmasın yardıma 'ihtiyacım' var çünkü

Bi kez olsun bile sevip acı çekmiş olanlar beni çok iyi anlayacaklardır. İki yıllık bir ilişkim var ve sevgilim ayrılmak istiyor klasik sözler yapamıyorum gibi onsuzluğa gerçekten tahammül edemiyorum gözleri şiş ağlamaktan ne yapsam ne etsem bilemiyorum.Biraz ara vermeyimi teklif etsem diye düşündüm tamamen onsuz olmak yerine bir süre kafasını toplasa bir iki hafta sizce ne yapmalıyım ? Bırak gitsin değmez falan demeyin onunla olabilceğim şeylere ihtiyacım var
İki yıllık bir ilişkim var ve sevgilim ayrılmak istiyor