• Sor
  • Bence

Popüler erkek ya da popüler kız nasıl olunur..? Çevrendekilerin sevdiği ilgi gösterdiği biri. dünya da

popüler erkek ya da popüler kız nasıl olunur..? Çevrendekilerin sevdiği ilgi gösterdiği biri,kız sa erkeklerin,erkekse,kızların peşinden ayrılmadığı biri.. dünya da ve türkiye de bu farklımıdır..?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bunların hiç biri değil.İnsanlarla güzel iletişim kurup topluma kendini kabul ettirmen .)

Kızlar Ne Diyor 7

• 24 yaşındayım. Ne kadar popisi yüksek varsa ekime, yüksek olmayanlar da başka bitarafıma lütfen.

• genel kültürün falan tavan yapmalı, ortama girince her konuda mantıklı fikirlerini sunup milleti etkilemelisin, espiri de yapmak lazım tabi tadında.

• mm bu güzeldi..bu sence kızların ilgisini çeker mi..?

• kültürlü erkekler genelde diğerlerinden ayrılır. yani evet ilgi çekerler.

• teşekkür..:)

• Peki ya ruh ?

• bende onu çok sordum..cevap verebilen çıkmadı

• Ruhun popi olsun yeter

• popi ne demek şimdi..?

• öyle olunmuyor öyle doğuluyor sanırım

• erkeksen aşırı yakışıklı, tatlı olman gerek. kızsan açsan yeter...

• hahaha..süpermiş..

• şeytan tüyü denen bişiy var ya ha işte ondan oluyo onlar da

Erkekler Ne Diyor 10

• hacı nolcak popi olunca sade bir hayatı seçiyom :D

• Su yasıma kadar hic o tür bir insan olamadım olmakta istemedim cevremde cok insan yoktu ama iyi günümde de kötü günümde de yanımda olan az ama öz insanlar buldum aslında bana göre mesele de bence bundan ibaret

• para tip ıyı gıyım

• para :FFFF

• popüler insanların hayatı pembe bir hayalden ibaret içi seni dışı alemi yakar...

• Popüler kız pantolonun arkasından kalça üstünden yarım ay şeklinde tangasını göstermelidir..Bunun yanında nataşa sarısı saçları veyahut bal köpüğü rengindeki saçlarıyla 8 kg lık çantasıyla her tırnakta farklı oje renginde parmaklarıyla yolda giderken telefon tuşlarına basmaktır..

• Hoş bir şey değil emin ol

• ya popçu ya topçu olcan ..

• hiç haz etmiyorum bu populer meselelerinden

• hiç anlamam o olaylardan

Yükleniyor...