Onu geri nasıl kazanırım? Çok seviyorum ve unutamıyorum.

Bir hafta oldu 9 ay çıktığım insandan ayrılalı. O benim ilk sevgilim, ilk aşkımdı..Onu çok sıktım, erkek arkdaşlarıya dışarı çıkmasını bile sorun ettim ama beni çok sevdiğini biliyordum ve her ayrılalım dediğimde beni hiç bırakmadı, en fazla 1 gün ayrı kalabilirdik. Hep savaştı benim için çabaladı değiştirdi tam değiştim dediğim anda bitti. Geleceğimiz olduğuna inanmıyor beni seviyor ama eskisi gibi değil .. Zamana bırak diyorlar. 2 hafta sonra son bi kere görüşecez finallerimizden sonra 3 hafta sonra beni özler mi, bana döner mi, nasıl kazanırım tekrar onu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet yanlış sende bariz ortada.aynı durumu benim arkadaşım yaşadı.çocuk onu son kez görüştüklerinde öptü ve gitti 2 yıldırda birbirlerini sevmelerine rağmen bir daha birlikte olmadılar bu sefer ikiside gurur yaptı.normalde çocuk çok çabalamıştı ama artık o da bezdi arkadaşımın ilk çıktığıydı çocuk kız hala onu seviyo ve bence çocukta hala onu seviyo ama umkutsuzca bunun sonunun olmicağını düşüne düşüne ama bence onlar yine olcak yine bir araya gelcekler inanıyorum hissediyorum.kaderlerinde varlar onlar bu çok açık belliydi..umarım sizde kaderinizde varsınızdır..

• 2 kere daha böyle cıddı bı ayrılık gecrmıstık yanıma geldıgıde ona sarıldıgımda senı cok ozlemısım dedı ılk lafı buydu bı daha yapma askım nolur artık asalım bunları dedı ben bı umıt gorusecegımız gunu beklıyorum

• Öncekileri Göster
    • sımdı cok uzuluyorum dun son msjımı cektım 2 hafta asla msj cekmıcem benı ozlesın ıstıyorum yoklugumda bosluga dussun ıstıyorum onunda ılk cıddı ılıskısı benım ve benım ıcın cok cok ugrastı bıtmesıne ızın veremem

• sana son kez söz veriyorum artık olmicak o kötü şeyler...ama sana bırakıyorum artık birşey demicem hiç..gelmek istediğin zaman gel yanıma..son kez tut ellerimden de gör ne kadar süreceksin...(ömür boyu) de ve daha da mesaj atma bence gelir

Erkekler Ne Diyor 7

• Zamana bırakmaslısın. Bu zamanda da arama onu. Değiştim diye de birşey kullanma. Biraz zaman tanımalısın. Beklemelisin. Bu zaman zarfında kendine bir ceki düzen ver

• Senin problemin çocuğu değiştirmeye çalışmak. Bende ilk sevgilim vede 2. si ne istese yaptım. Böyle hatta daha fazla sıktı, gık demedim. Mutluydum ama sonra kız sıkıldı. Eee her tür maymunluğu yaptırdıktan sonra akıllarına bişey gelmiyor tabi. Kalıyorlar orada. Beyinleri boşalıyor.Diyeceğim o ki, eğer adam soğumasaydı zaten sen soğuyup bırakacaktın onu. Merak etme öyle olacaktı. O yüzden üzülmene gerek yok. Bitirmişiniz birbirinizi. Acemilik işte... Olur böyle. Bahar bitmeden yenilerini bulursun zaten. Kolay gele.

• seni tanımam ama insanın içinden müstahak diyesi geliyo :)

• evet ole gercektende ınsan kaybedınce anlıyormus keske dıyormus

• sürekli oğlanda baskı kurmaya çalışırsan ileriyi düşünmez tabi duygularından eminsen ona güvendiğini hissettir

• bunun ıcın cok gec degılmı ayrıldık gorusmuyoruz

• "seni kesinlikle özler" derdim, ama senin gibi şımarık bir kızın kaprislerine bugüne kadar dayanmış biri ayrılmak istemişse 2 ihtimal vardır:a) başka bir kızb) gerçekten bu ilişkinin yürümeyeceğine inanmasısenin ne yapman gerektiğine gelinceeeeee... bir kez daha ara, kendisini sevdiğini söyle, ama bunu salya sümük ağlayarak yapma (a- ihtimalinin riskini düşünerek). biraz dişiliğini kullanman lazım burda (adını uzatarak söyle: osmaaaaaaan, ferdiiiiiiiiiii, müslüüüüüüüüüm (isim seçimlerinde fantazi yapılmıştır - sevgilinde bu kadar arabesk kaçmayacaktır). normalde birbirinize isminizle hitap etmiyorsanız -ki etmiyorsunuzdur- bu daha etkili olacaktır)eğer başka bi kız varsa sevgiline o kızdan daha fazlasını sunman lazımeğer başkası yoksa ve arkadaşın ilişkinin yürümeyeceğine inanıyorsa (burası önemli:) şımarıklıklarına son vermeden şirretliklerine son vermen ve sevgilini mahrum bıraktığın şeyleri (ne olduğunu biliyorsun) ona vermen gerekiyor. Şımarıklık konusuna gelince (kızlar kulaklarınız dört açın): eğer düzgün yapıyorsanız (itici değil sempatik şekilde) biz sizin şımarıklıklarını severiz. hatta sizi şımartmak hoşumuza gider. ama şımarılklık var şımarıklık var... bunu da unutmayın.

• bir insan kaybedilmisse tekrar kazanilmaz, zamanla da gecer aci sandigin durum. yasin cok genc ileriye bakmalisin.

• ben onu hep kaybedıp tekrar kazandım cok degıstım onun ıcın 2 3 kez daha tam bıttı dedık ve son bı kere uzuluyrm dıye geldı ve dayanamadı gozyaslarıma benı svdıgını bılıyorum..nasıl tekrar kazanabılırım onu ustune gıtmek ıstemyrm zamana bırktm 2 hafta snra grscgz

• Öncekileri Göster
    • eger gercekten tekrar olursak o gunu mılad sayıp sıl bastan baslıcam kıymet ben 1 hafta onsuz hıc kalmadım 2 hafta daha nasıl beklıcem msj ceksemde benı ozlemesıne ızın vermıyrm . benı ozlessın degstgmı anlasın ıstyrm

• kimse aniden milad sayip degismez... bence sen bile kendini kandiriyorsun su an

• zamanında çok sıkıp bunalttmışsın çocuğu.sen de artık değişmelisin. biraz daha anlayışlı olmalısın,herşeyi yerine ve zamanına göre tadında bırakmalısın ve sevgiline bunu hissettirmelisin..o da sabırlı ve anlayışlı biri ise ve seni seviyorsa sorunun çözülür bence.

• ben degıstıgıme ınanyrm ama cok yordum onu yaptıgı hıcbıseyden zevk almıyo eskısı gıbı zamaan gecıremıyrduk ama benı sevdıgını ve cabaladıgını bılıorum 2 gun once fotolarını bıle sılemıyorum dedı son bı kere daha gorusecez 2 hafta sonra bu zaman zarfında ne yapmalıyım

• onunla konuş, görüş bişeyler yap işte öyle bekleme.

Kızlar Ne Diyor 5

• geri kazanamazsın..yapacağını yapmışsın zaten..ondan bekle artık adımı..

• senin sevginden şüphesi var herhalde :S demişsin yaa hep savaştı bnm için diye madem bu kadar seviyon bu seferde sen savaş

• Bak kardeş sana bir akıl veriğim...benim de sinirime giderdi onun arkadaşlarıyla çıkması...ama onu kaybedince anladım. Biz sevdiğimizin neden çıkmasını istemeyiz? Başka kızlara falan bakmasın diye değilmi? Bir erkek o yolun adamıysa sIksanda yapar bunu sIkmasanda, bunun için onu kaybetmeye deymez. Bir erkeği eve bağlayamazsın, çünki adı üstünde erkek..böyle kalakalırsın benim gibi. Neden canımızı sIkIyoruz ki, kaç günlük dünya, yarın yasıcamızı nerden bilelim, bunun için sevin sadece ve Allaha sığınalım. Yarın yokmuş gibi sevelim...lütfen şiddet, saygısızlık, sevgisizlik olmadığı sürece kIrmayın birbirinizi!

• yazık ya ah be canım niye sıktınki çocuğu o kadar aldatçak olan her türlü aldatır zaten işte o güven varya ruh gibidir çıktığı yere bidaha dönmez çok zor senin güvenini kazanman allah yardımcın olsun

• biraz bekle buluşmaya kadar o gün bakalım neler olac hiç bilemezsin işl iyi olur ne diyim eğer olmazsa ee sıra snde birazda sen savaşırsın onun icin

Yükleniyor...