Psikopat eski erkek arkadaşından nasıl kurtulunur?

Gizli Üye
benim 3 sene önce manyak olduğunu anlayınca ayrıldığım birisi var...arasıra ortaya çıkar mesela faceden bişeyler yazar yalan yanlış (haysiyetim şerefime laf söyleyerek) 5 sene birliktelik iddia ediyor...bi sene konuşdüm onunla sonra istemeye geldi ama tanıdıkça aileyi sevmedik ve istemediğimizi söyledik. 3 sene gecdi ve hala faceden arkadaşlarıma aileme (babam kardeşlerime) ulaşıyor. yalan yanlış şeyler anlatıyor...hani bu neyse bloklanır dedik ama dün kardeşim öyle bir şey anlattı ki kanım dondu. birisi takip etmiş kendisini. arabaya bakdiğında bu benim 3 sene önce ayrıldığım piskopatmış! ve ona dün yazmış ki şöyle ablana son kez yazıyorum benimle birlikte olmak istiyormu istemiyor mu.

peki benimle alıp veremediği varsa kardeşimden ne istiyor ya? nasıl kurtulabiliriz bundan?
Psikopat eski erkek arkadaşından nasıl kurtulunur?