Nişanlılık dönemi gerçekten tanıma dönemiymiş.

Tağıl
Bundan 7 ay önce kızla tanıştım.(Bu arada bende biraz mutasıp ailede yetiştirildim.) 1 ay içerisinde sözlendik.Sevdiğini sandım ama yanılmışım.BU arada ben bir resmi nerde çekildiğini sordum söylemedi.Sonra nerde çekildin kim vardı deyince eski erkek arkadaşım dedi.Yıkıldım sen benle evlenmek istiyorsun bana eski erkek arkadaşım diyorsun.Kaşar olunca denilebiliyormuş.Neyse siyasetçi olduğu için bir şekilde kandım.İşte benim aklımda kimse yok bilmem ne.Ben ki fazla çıkmış birisi olmadığım halde uzun sürdüğü için onlara ve ya onlarla yaptığım ne varsa herşeyi yok ederim.Bu arada kızın bana saygısı yok.Relaks takılıyor ve iyi siyasetçi.Alış veriş merkezinde bulunan başka yerdeki çoçukla günde 20 kere mesajlaşıyormuş.İnternetten takip ettim.İşte öylesine napıyon nasılsın gibi mesajlarmış.Zorla bıraktırdım.Neyse 3 Ay sonra nişanlandık..Bu arada nişanı kız tarafı yaparken ben yaptım.(Onun babası benimde babam olmadığı için sahiplendim durumlarıda olmayınca ha o ha ben dedim.Yeter ki mutlu olayımda önemli değil dedim.Ama hataymış.)İşten ayrılacaksın dedim.İşte borcum var çalışayım dedi.Tamam ben öderim sen işten ayrıl dedim.Aynı zamanda her tarafta şerefsiz insan var uzak olsun evinin hazırlığını yapsın dedim.Her işten fırsat bulduğumda kendisini alıyor geziyoruz.Arıyor mesaj çekiyorum ama kızda ilgi sıfır.Ayrılıp barışmalar ve çoğunlukla kız bitiriyor.Bende yapmadım değil.Ben ilgi bekliyorum ama yok ağzımla beni ara mesaj çek yok yapmıyor.Yine ayrıldık ve amcasını yanına gitti.Ben çekersem o da sert kırıcı mesajlar çekiyor.Neyse geldikten sonra internette dökümanlara baktığımda 4 gün boyunca eski patronuyla mesajlaşmış.İlk mesaj gece 01:09 da en son 01:20 de çekilmiş 18 mesaj yani.sonra sabah 10:00 da toplamda 48 mesaj çekilmiş.Bende o kadar söyledim görüşmüyeceksin diye.Ama her ayrılmada ilk aradığı eski patronu mesaj çektiği.Neyse özür dilemeler hata yaptım dedi.Bende niye gecenin o saatinde çektin dedğimde evilerinde bir eşya vardı nasıl kullanışlı mı diye sordum dedi.Hayırdır sen adamın bide evine mi girip çıkıyordun,yok 1 defa gitmiştim dedi.Neyse 2 gün sonra sorduğumda senle ayrılmıştım tutunacak dal aradım.Ben varken tamam sorunlu olabiliriz,hadi beni aramadın ablan,teyzen,halan,amca oğlu,hala kızı,teyze kızı varken elin adamını neden arımıyon dedim.Bu sözleri adamı bırakamamsı sürekli araması yani beni şüphelendirdi.Ailem de tam anlamıyla araştırma yapıyor.Bende araştırdım ordaki esnaflar ve beraber çalıştığı kadın eski patronuyla yatıp kalktığını duydum ve şok oldum.Ben kendimde biri vasıtasıyla tanıdık buldum ve araştırdım.Kızın normalde düzgün biri olduğu fakat o çalıştığı yere başlayınca giyimde makyaj yapmaya başladı vs. iş yeri o yatıp kalkma olayınıda duyduğunu söyledi. Neyse işyeri kapandıktan sonra 6 ay boyunca eski patronu kızı akşamları evine bıraktığını kendi gözüyle görmüş.bende bunun üstüne kıza bunu söyledim ve eğer beni seviyorsa evlenmek istiyorsa muayene ettirmem gerektiğini smyledim.Ama yanaşmadı.Bana daha sonra gönderecekmiş.
Nişanlılık dönemi gerçekten tanıma dönemiymiş.
12 Cevap