• Sor
  • Bence

Çok sinirliyim bugün telefonu kökten kapatıp hiç acmamayı düşünüyorum sizce napmalıyım çok sinirliyim

Bunu sakın ola ergenlikle bağdaştırmayın ne varsa zatn sanalda var sanalda tanısıp realde buluşuyolar.. neyse ya biz bununla 1 aydır sevgılıyız... Daha Fazla

Güncellemeler:
bide adet günümede deng geldi bırazda bundan dolayıda gergınım ya kalbını kırmak ıstemıyorum ama off
kendisi vokalist bide gece hayatı olan bir kişi cok zor işim galıba

En İyi Görüş

• Sanal alem çok tehlikeli. Güvenmiyorsan sinirlerini yıpratma. Sana erkek mi yok? Zaten daha yenisiniz, adam akıllı batmadan kurtul.

• Adam AKILLI cvb veren bır hemcinsiniz cıktı göründe örnek alın saol kardeşim bunlar işin dalgasında hey allhım

• Sen de sağ ol.

Erkekler Ne Diyor 13

• kapatamazsın

• bırak bu boş işlerii

• bence büyütüyorsunnn

• ne kadar sorun haline getirmişsin sende yabancı zenci erkekleri beğen ondan intikam al rahatla

• Mutlaka açarsın. Listesinde kaç kişiyi tanıyor ki. Tanımıyorsa ne diye duruyor. Sırf kalabalık olsun diye önüne geleni ekleyenlerden nefret ederim. Hoşuna gitmiyorsa yol verirsin olur biter. Veremiyorsan ya uyarırsın ya da katlanırsın...

• kendisi vokalist bide gece hayatı olan bir kişi cok zor işim galıba

• Bu adamlara prim vermeyin yahu gönderin gitsin...

• sıçyım senin aklına

• kendı aklına etmışsin zaten : )

• Öncekileri Göster
    • mk o*su

• senin gibilerine laf bile yetiştrmem aldığın terbiye ahlaki yapını vede kişiliğini öne vuruyor zaten ergen hadi bak işine

• Çocuk seninle oynuyor haberin yok büyük ihtimal yaşınız 15 16 dır.ama dedimya çocuksunuz

• hayır ya ılerıye dogruda bakıyoruz yanı ıkımızde evlılık gıbı bır dusunceye sahıbıyız ne 16 sı

• ara ve konuşmayı dene yatısır elkı sınırın

• çakal dan dost sanal dan aşk olmaz

• +1

• teşekkür :)

• Arkadaşım sen ergensin, ama boşver Gülben bile Ergen diyerek uzaklaşıyorum.

• ben kadın tripleriyle alakalı sorular paylaşmıştım dimi ben demiştim dimi ? :))))))))))

• offfff :-@

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...