Ayrıldıktan sonra oluşan boşluk nasıl doldurulmalı?

Gizli Üye
Birinden ayrıldıktan sonra aşk acısı degilde bi boşluk oluşuyor. Ne biliyim haftada bir buluşuyorduk, geziyorduk, eğleniyorduk. Bi renkti hayatımda diye düşünüyorsun. Boş kaldığında aklına geliyor ikide bi, canın acımıyor ama canın sıkılıyor. Bu galiba artık onu sevmediğini gösteriyor..

Nasıl, ne kadar zamanda geçiyor o boşluk ?

Siz alışabildiniz mi ?

Mesela benim üç hafta sonra ilk defa acaba o ne düşünüyor diye düştü. Ne düşündüğü farkeder mi ? Hayır, ama o boşluktan.. Her arabadan elele inen çift görünce aklıma geliyor bizde böyleydik diye. Özlüyor muyum ? Sanırım hayır. Ama aklıma geliyor, içim sıkılıyor nasıl anlatsam.

Size de oldu mu böyle ?
Ayrıldıktan sonra oluşan boşluk nasıl doldurulmalı?