Eski sevgilimin benı hala sevdiğini nasıl anlarım?

lütfen çok karışık ve zor bir durumdayım.. eski sevgilimin hangi davranışları beni hala sevdiğini boş olmadığını gösterir. yalnız şunu belirtmem gerek kendisi yanmda değil ayrı şehirlerdeyiz...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ayrıldığınızdan beri diloğunuz oldu mu?yani buraya bir kaç şey yaz ki bunlardn dolayı hoşlanıyor diyelim.

• rica ederim de sorun kızın olup olmaması değil.o olmayıncada zaten ilişkiniz devam etmemiş.aranızdaki sorunları halletmeniz gerek ki bir arada olasınız.ama bunun için sevgi,saygı,güven şarttır.bunlardan emin olunca ilişkiye tekrar başla derim..

• chemineau@ya unutmuşuz hoş gör diyalog tabi:))dilog olmuş neyse anlayan anlamış..

• teşekkür ederim:(( fazla verici oldum galiba.. ama bu kadarı ne bliyim:((

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• eski sevglini kıskandırman gerek onun yanndayken durmadan telfonla bi erkekle konuşmayı dene o elbet soracak kminle konuşuosun diebelki ozaman anlarsın seni sevdni sevosa eger oda yahutda telfonla durmadan mesaj at brilerne sağa sola bak kıskandırmaya çalış sevdi ozaman anlaşılır o yanında yokmuş gbi davran yani onun yanında yekeneri suya indirirsen tutuk luk yaparsan çözemessin

• ya ne sevgisi canı sıkıldıkca konuşuyomuş işte seninle:) bırak boşver..

• Valla bir erkek olarak ben bile bilmiyorum :DTam net bir cevabı yok çünkü.Ayrıca eski sevgilinmiş yaa şimdi gördüm onu o zaman eski sevgilin ile barışsan bile elinde sonunda üzülüp ayrılcaksın haberin olsun.Çünkü asla mutlu sonla bıtmez bu durum.

• Yok yaa istisnalar var merak etme. :)O yüzden mutlu sonla bıtmez dedım :) @banderas

• Mutlu sonlar masallrda olur :)

• Sayfayı çevir artık

• neden bunu merak ediyosun ki.. dediğin gibi -eski- değil mi ?

• peki teşekkürler...

• bence atar ama sen at ki anlasın hala sevdiğini

• tkrr mesaj atr mı snce?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Başlamaması bir gün bitmesinden iyidir.

Yükleniyor...