Erkekler geri döner mi?

eski sevgilisine dönen erkek bi gün pişman olup geri döner mi ? ya da aldatan erkek ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aldatan erkegi gercekten sindirebileceksen dönmesi icin caba göster az da olsa

• sadece aldatsa bile ona son bir şans verebilecegini göster. Aslında intikam diyorsund a. bir erkekten intikam alınma gibi bir durum olamaz ki. Erkekten intikam aldıgını sanarsın. ama erkek amacına ulaştıysa intikam beş para etmez bence. kendini kandırma. boşver ugraşma. intikam ne ya?

• sındırmek degıl ben ondan ıntıkam alıcam sadece ne gıbı caba ?

Erkekler Ne Diyor 17

• bence dönmez zaten bitmiş biten

• kişiliğine ve hafızasına bağlı seni kolay unutursa asla dönmez

• ben nerden anlıcam kolay unutup unutmadıgını ?

• Erkeğe bağlı ...

• dönmez

• abazan kalmışsa döner .

• dönmez. eger dönüyorsada sevdigi için degil diger kapılardan boş döndügü içindir..

• Dönmez. Kıymeti yok.. link

• Dönme şansı az da olsa tabiki de var; ama gitti ise senin için bitmiş olmalı bence.

• erkek sevmişse gittikten sonra kıymetini anlamışssa geri döner hemde eskiden daha fazla bağlanarak

• pişman olacağım bir işi yapmam .

• inceldiği yerden kopar bu işler

• Dönmez, dönersede eger vermez çıkar için gelir.

• Hele de aldatmamıza rağmen bizi bekleyen bir kadın olursa bumerang gibi, attıkça döneriz, döne döne gelir, bir daha gider bir daha geliriz.:D

• ahan açık sözlü bi adam:)

• Kendi adıma dönmedim dönmem , başka ne yapar fikrim yok .

• adi ustunde aldatmak gizli yapmak o erkek senin tabi evliyseniz her sey sana bagli kurkcu dukkani ol

• benim bildiğim bumeranglar ve kediler geri döner

• Aldatan erkek dönse bile kim kabul ederki, hem o tip bir erkeğinkinedavranışına dönme denmez, tekrar kabul edilme denmeli...

Kızlar Ne Diyor 10

• kişisine göre değişir.

• kapında köle bile olur...

• evet geri dönerler,senden daha iyisini bulamayacaklarını anladıklarında

• Canı çekerse döner :)

• eski sensen döner,ama daha eskiyse dönmez,aldatmıssa yuzde yuz döner

• eski sevgilisine dönen ya da aldatanın kendi ruhsal ve fiziksel sağlığı için geri dönmemesini tavsiye ediyorum. zira vereceğim tepkiden epeyce incinebilir.

• dönmez.

• eğer dönerse boş bi anına gelmiştir :P öyle oluyo çünkü helede uzun bi süre sonra dönüyosa...

• Umduğunu bulamadıysa yedekde tuttuğuna döner. Yedek olarak sittir git demek iyi olur.

• ben dönmeyen erkek görmedim.ne kadar sağlam çarparsan o kadar hızlı döner hemde:)

• şımartmican yani sağlam çarpıcan.

• saglam carparsan derken ?

Yükleniyor...