Umrumda değil iyi ki bitti..

dediğiniz ilişkileriniz oldu mu? Neden?... her ayrılıkda kendinden birseyler kaybediyor mu insan.. Yıpranıyor mu?

Güncellemeler:
Ayrılık sürecindeyim. Cok seviyorum onu ama beraberliğimiz devam ederse cok yıpranıcaz, bazı farklarımız nedeniyle evlilik gibi bir durum sözkonusu olmayacak bu kesin. Ama cok mutluyum onunlayken cok seviyorum, sevildiğimi hissediyorum.. Çok üzülüyorum :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Omuzlarımdan koca bir yük gitti :D dediğim olmadı :D nedeni yok :D kaybetmez mi onu kaybedersin :) yıpranır tabi ki olumsuz bir olay :)Güncelleme: ooo. mm zor bir durum çözümü bilmen hoş. kesinlikler o kadar net olmayabilir ama düşüncelerin güzel. karmaşık bir trajedisin sen

• karmaşık bir trajedi.. güzel özetledi durumu

• mm üzgünüm sana acı vercek birşey demek istemedim ben :(

Erkekler Ne Diyor 11

• hepsi iyiki bitti ...çünkü hiçbiri haketmiyordu:)hayır kaybetmedim aksine tecrube kazandım:) yıpranmadım küllerimden dogdum:)

• seninkiler gerekli ayrılıklar olmuş :) Ne güzel artık daha güçlüsün..

• Öncekileri Göster
    • zor olsun sonu mutluluk olsun...

• umarım..

• tüm ilişkilerim için öyle söyledim. çnkü bu zamana kadar 3 kişiyle çıktım 3ü de beni aldattı . hepsinden birer ders aldım ama sağolsunlar

• senin adına üzüldüm. umarım bu defa seni aldatmıcak düzgün biri cıkar karsına. ama unutma, Hayatın senin seçimlerinden ibaret.. daha dikkatli ol

• teşekkür edrim. ne kadar dikkat etsem de insan sevince gözü kör oluyor :/

• Kedi ulasamadigi cigere mundar dermis .s

• Nasıl yanı? :/ Konuyla ilgisini anlamadım bu ifadenin

• Mundar

• ınsan sevdıgıyle mutlu olur cok uzulmnın sebebı de bırbırınızı cok svmnzdendır ufak seylerden bıle kavga edersınız sevmedıgın bı kısıylede omur btmez benden demesı

• haklısın

• yıprandıkca tecrube kazanır ;)

• tecrübe esit degildir mutluluk :/

• Öncekileri Göster
    • düşündüm ama bu beni daha cok dagıtır. Çok hassas bir yapım var, zor bir insanım. insanları hayatıma cok alırım, paylaşımcı degilim, alışmam cok uzun bir zaman alıyor, sonra da bagımlı oluyorum. tehlikeli :/

• walla tehlıkelı degıl aslnda yanlıs anlama sahsen bana bagımlı boyle bı svgılı hep aramısımdır bence ıyı bısı de ıste karsındakı ınsan da sana o kadar bagımlı olması lazım arkadaslarınla sureklı vakıt gec stres atacak seyler yap senın verdıgın degerı o vermıyosa her gun daha cok uzulursun

• Ee yani maddi manevi yatırım yapıyosun yaşanmış onca güzel şey var sonuçta insan üzülür hatta Ömür boyu unutamayabilirBana sorarsan olmadı çünkü ilişki olmadı:D

• ilişkin olmadı mı? yerinde olmak isterdim inan :)

• Sanırım bu yaşa gelip de ilişkisi olmayan nadir insanlardanım:D

• bozma kendini valla. :) eminim daha mutlusundur

• her birliktelige kendinizden birseyler kattiginiza gore..her ayriliktada illaki kensinizden birseyler istesenizde istemesenizde gidiyor..yipraniyorsunuz maalesef

• bi de bakıcaksın bir gün.. senden geriye birsey kalmamış. :/

• aynen oyleee...kalirsa bir kemiklerin kalir artik:)

• ewet oldu 3 senelik birliktelikten sonra bitmişveiyiki bitmiş ayrılmışız dedimm..ayrılmasaydık eger şuan hayatımın anlamı diyebileceğim bikızı bulamıcakmışım :)

• mutluluklar :)

• teşekkur ederim :)

• gerçekten sevmek bazen vazgeçmektir

• evet :( her zaman birlikte olmak icin direnmek degildir.

• Öncekileri Göster
    • yok bizimki kesinlikle olmuyor KESİNLİKLE

• o zaman ikinizede yazık.

• evlenene kadar hiçbir ilişki iyiki bitti demedim..çünkü hiçbir bayana öküz gibi darvranmadım..sadece başka yollar çıktı karşımıza ve bitmek zorunda kaldı..eşimle ise sonuna kadar aynı yolda yürümek için adımı attım...onunla geçerdi çünkü bu hayat

• doğru secim yapmış olmanın büyük hazzını yasıyorsun ne güzel

• Öncekileri Göster
    • mutluluğunuz daim olsun. tesekkür ediyorum

• :)

• suu kodumun sorularını guncelliyenlere ayar alıyorum ayrıldıysan ayrıldın cok ta zikimizde git agla yastıklara falan dondurma yeee guncelleme suuu ...mın soruların

• cevap verme, okuma.. salak mısın

• Öncekileri Göster
    • senin gibi boşbeleşler yuzunden insan siteden soguyor yaptıgı guncellemeye bak yaa tamam git kumda oyna...

• Ne olur soğu sen su siteden soğuuu.. da çık git . hadi canım hadiii

Kızlar Ne Diyor 4

• evet . kalbimle mantığım arasında kaldığım bir ilşkim oldu . aldatıldım . iyiki bitti diyorum çünkü hep aldatılcaktım evlensem bile . adam şimdi evlendi . eski kız arkadaşını benle aldatmıştı yine ona döndü evlendi ama biliyorum hep aldatıcak . onun hali tavrı bu değişmez . bana gelmezdi iyiki bitti .

• can çıkar huy cıkmaz diyosun..

• İlişkilerimde mal gibi aşık oldugum için ayrılık sürcim salya sümük aglayarak geçer. Umrumda olur yani iyiki bitti diyemem. Ama unutuncada bir daha asla geri dönüşü olmaz kapımda köpek olsa affetmem. İnş. bundada geçerli olur buuu..

• ayrılık sürecinde misin? 2. ilişkim benim , ilkinde acısı 3 yıl sürdü, bu defa ne yapıcam bilmiyorum

• Öncekileri Göster
    • sen neden üzülüyorsun jendine değer ver..bırak o üzülsün üzzülecekse..sorun bu zaten nedensekimse kendini sevgilisi ya da eşi kadar sevmiyor...

• O çoktan başkalarıyla ne üzülmesi.. Bende burda ağlıyorum işte. Ama haklısın kendımden cok sevmemeliydim onu.

• yıpratıyor

• Evet oldu aldatılınca insan böyle diyebiliyor haliyle.

• üzücü :/

• aldatılmak kötü hakikaten..insanın içine konduğu durum kötü ama geçiyor hepsi boşverr..hayat sana güzel olsun

Yükleniyor...