• Sor
  • Bence

Nasıl bır hedıye almalıyım ? fikir verın lutfen

eski sevgilime dogum gununde hedıye almak ıstıyorum o bana almıstı cunku evet bız ayrıldık ama ben onu haala sevıyorum eskıyse alma gıbı cevaplar vermeyın lutfen ne alabılırım ne alsam hosuna gıder kol saati düşünmüştüm ama bısey daha olabılr eskıden kalma bı resım nasıl bı hedıye kutusu hazırlayabılrım acınca var be dıyecegı anlamlı bı soz de olabılır ne yazsam etkılenır sızce napmalıyım tesekkurler sımdıden cevap verenlere :) rumuz aptal asık :D

Güncellemeler:
ne almalıyım hedıye ona fıkırrr lutfenss
ne alıcam ben ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kum saati al...

• neddenn kum saatı pekı

• Öncekileri Göster
    • o bır ayı anlamaaz
      ama aslıdna cok guzel haklısın ama o anlamaz

• neyden anlarsa ondan al bence...

Erkekler Ne Diyor 5

• plak al sözleride dön pişmanım köpekler gibi tarzı bişey olsun i:D

• hahahahaha yuh :D

• senin durum bundan ibaret bacım :D

• play station al sever erkekler

• saat daha iyi bence güzel spor bir saat al çokta pahalı olmasın yani

• ewett olabılrı haklısın

• Öncekileri Göster
    • oda senın gıbı dusnuyosa yandık

• orasını bilemem ki

• Gül biraz, bugün sen giriyorsun yeni yaşına. Mumları üfle ve bir dilim kes hayattan, beni hatırla. Nice yıllara. kutuya da sinema bileti koyarsın artık ...çift kişilik olanından veyaaa Merhaba bu mesajı geç anlayabilirsin ama sonunda küfür edip güleceksin. Ebene sağlık.:))

• Evet kol saati al ve içne güzel bir not düş oda ''Zamanı seninle dolduryorum. 24 saat yetmez oldu ne dersin yeni bir zamn yaratalım mı kendimize''.. deyiver açık kapı bırak :D

• daha guzel soz bul dostum lutfennss

Kızlar Ne Diyor 2

• Onsuz gecen günlerını bır kagıda yaz ya da sımdıden yaz kucuk notlar halıne getir :)

• cok mantıklı

• ona sizi anımsatacak birşey olmalı bir resim olabilir altınada size özel bir söz ya da ona bir hitap şeklin. Mesela herşeye rağmen ömrümün geri kalanına gibi.. bu basit diyip geçme resim basit değildir çok anlamlıdır ya da ikinizin resimlerinden bir video yap güzel sözler güzel bir müzik cd ye atıp ona hediye et sizi anımsatmalı hediye bunu unutma

• cok guzel haklısın cok tesekkur edrım sana bı tane resmımkız var dıerlerını sılmıstım onu gonderebılrım cerceve yapıp

• Öncekileri Göster
    • kitap hazırladım bitane okadar guzel olduki

• bu çok güzel işte :)

Yükleniyor...