• Sor
  • Bence

Ara ara konuşma fırsatı bulduğum eski sevgilim geri döner mi?

yaklaşım 1 ay önce ayrıldık sevgilimle farklı şehirlerdeyiz.. acı çeken pişman olan taraf benim ne yaptıysam aramızı düzeltemedim.. benden soğumuştu bir kere.. bu süre içerisinde 3-4 kez telefonla konuştuk ben istedim o aradı..hatta ben istediğim zamanlarda arayabiliceğini söyledi.. en son mesaj attım ''bana aldığın gül var elimde 19 temmuz 2010 tarihli takvim yaprağıyla birlikte ajandamın arasındalar'' yazdım gelen cevap: ''yılbaşında senin aldığın gömleği giydim biliyor musun? hiç çıkarmadım üzerimden.. senin beğendiğin parfümden sıktım üzerine..'' bu cevap beni çok düşündürdü..böyle söyleyen birisi geri döner mi sizce?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dönmüş bile :)

• bazen mesajlarima karsilik alamiyorum nasil dönmüs olabilir ki:(

• Öncekileri Göster
    • Belki de kalbi seviyordur, aklı inkar ediyordur.

• aynen öyle..bugün mesaj attım araması için bakalım arıyacak mı

Erkekler Ne Diyor 5

• imkansızı istiyorsun

• yaa arkadasım gıden gıtmıs bıten bıtmısdrı arkadas rol kesıyor seven bır ınsan bır dakıka bıle ayrılmaz bır ay heee sızın ılıskılerınzı ne acayıp

• hiç gitmemiş bile dönsün:) barışırsınız yakında merak etme:)

• umarim öyle olur..mesajlarima cevap alamiyorum bazi zamanlarda..

• döner döner, köpek gibidirler nereye bırakırsan bırak eve döner

Kızlar Ne Diyor 6

• durum iyiye gidiyor bence.

• faceine baktım bugün bir arkadaşıyla tamamen bitti diye konuşmuş..ben değiştirdim diye profil resmini falan değiştirmiş benimle yarışıyor resmen anlam veremiyorum

• sana anlam yüklemeye çalışıyorsa kendi duygularından çok sennkini önemsiyor demektir.

• ne yapmam ne söylemem lazım artık karar veremiyorum..herşeyi söyledim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor. bazı mesajlarıma cevap yazmıyor bile

• Eğer öyle söylediyse dönme olasılığı % 60 oluyor ...

• döner gibi .. sabret :)

• inşallah..

• mutlaka döner..Zaman geçmeden harekete geç.

• ara ara mesaj atiyorum duygularimi yaziyorum..cevap yazmiyor bazi zamanlarda:(

• Öncekileri Göster
    • bana dönecekmiş pişman olmuş gibi geliyor

• umarım öyle olur bekliyorum bakalım

• Olabilir de, olmaya bilir de.

• Döner döner.. Sabret, Allah sabredenlerle beraberdir.

Yükleniyor...