Nasıl geri kazanabilirim? Sevgilimle ayrıldık ama onu hala çok seviyorum.

Sevgilimle dün akşam ayrıldık. Dün benim eski sevgilim sevgilime demiş ki, "özge beni seviyor, seni değil, çekil aradan, biz çok mutluyuz" ama böyle... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar sağolun cevaplarınızdan dolayı ama biz barıştık dün onlara gittim eski sevgilim baya atmış bir şeyler söylemiş ama şimdi barıştık ve benden sadece hattımı değiştirmemi istedi eski sevgilim numaramı herkese vermiş o yüzden başka hiçbir şey söylemedi ama bana soğuk davranıyor :S önceden ne kadar aşk cümlesi varsa kullanırdı ama şimdi kısa cevaplar veriyor ve aşkım bile demiyor sizce zamanla geçer mi bu durum onun gönlünü nasıl kazanabilirim eskiye dönmk için ne yapabilirim yardım lütfen

En İyi Görüş

• Seni gercekten seviyorsa sana inanır. Ona degil. Bu kadar ileriye gitmişken ters dönüş yapmasını saglayacak cümleler kullanmıştır eski sevgilin. Yeni sevgilinden birşeyler sakladıysan onları söylemiş olabilir. Ama gercekten seviyorsa yeni sevgilin nişanlın yani geri dönmesi gerekir. Kazanmak için ona söylenen cümleleri öğrenmelisin. Nişanlına sor ne dedi diye. Eger söylemezse mecbur eski sevgiline sorman lazım