Nasıl geri kazanabilirim? Sevgilimle ayrıldık ama onu hala çok seviyorum.

Sevgilimle dün akşam ayrıldık. Dün benim eski sevgilim sevgilime demiş ki, "özge beni seviyor, seni değil, çekil aradan, biz çok mutluyuz" ama böyle bir şey yok.

Ben eski sevgilimi hiç sevmiyorum. Bir sürü yalan atmış sevgilime, sevgilim de bana değil, ona inanıyor. Nişanlıydık, evlenecektik ama o eski sevgilim sayesinde ayrıldık ve nişanı attı.

Lütfen dikkate alın arkadaşlar, cevaplarınıza çok ihtiyacım var :'(

Güncellemeler:
arkadaşlar sağolun cevaplarınızdan dolayı ama biz barıştık dün onlara gittim eski sevgilim baya atmış bir şeyler söylemiş ama şimdi barıştık ve benden sadece hattımı değiştirmemi istedi eski sevgilim numaramı herkese vermiş o yüzden başka hiçbir şey söylemedi ama bana soğuk davranıyor :S önceden ne kadar aşk cümlesi varsa kullanırdı ama şimdi kısa cevaplar veriyor ve aşkım bile demiyor sizce zamanla geçer mi bu durum onun gönlünü nasıl kazanabilirim eskiye dönmk için ne yapabilirim yardım lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seni gercekten seviyorsa sana inanır. Ona degil. Bu kadar ileriye gitmişken ters dönüş yapmasını saglayacak cümleler kullanmıştır eski sevgilin. Yeni sevgilinden birşeyler sakladıysan onları söylemiş olabilir. Ama gercekten seviyorsa yeni sevgilin nişanlın yani geri dönmesi gerekir. Kazanmak için ona söylenen cümleleri öğrenmelisin. Nişanlına sor ne dedi diye. Eger söylemezse mecbur eski sevgiline sorman lazım

Erkekler Ne Diyor 2

• sana güvenmiyormuş zaten ayrılmak için bahane arıyormuş. sen seviyormuşsun ama o seni sevmiyormuş ki en ufak şeyde nişanı atmış =(

• nisanlin olup da birisinin lafi icin seni birakiyorsa karsindaki kisiyi ve kendini sorgula derim. tam tanimadan hemen evlilige atilan adimlarin ne hale geldiginin kaniti bu durum.

• ee o zaman ne endise ediyorsun ki belli seninki fazla tepki vermis

• ya dediğim gibi sadece yan yana otururken bir fotomuz var başka yok artık o neler yaptıysa en az 10 15 tane fotoğraf göstermş ama nasıl olduklarını bilmiyorum

• sen nasil fotolarin oldugunu bilmiyor musun? ayrica yapmasi gerekeni nisani bile atip yapmis... oncesinde yapardi

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• sonuç nedir?

• nişanlıyız :)

• Seviyorsa eğer o aradaki soğukluk zamanla geçer, ama sevmiyorsa bir süre sonra tekrar ayrılmak isteyecektir: S

• Nişanlısına hayatını birleştirmeye hazırlandığı kadına inanmayıp başkasının lafına inanan adamdan zaten kusura bakma ama hiçbişey olmaz. Allah kurtarmış ya evli olsaydınız ve boşanmak isteseydi?

• allah kurtarmış seni ne diyeyim..evlilikten dönmüşsün..yerinde olsam yüzüne bakmam.nasıl sana inanmaz ya..süründür onuuuu

• O eski sevgilin beynini halinin altina supurmus heralde. Eski sevgilini ve sevgilini bir yere cagir eski sevgiline biz sevgili miymisiz diye sor konustur iste. İllaki bir acik verecektir. Ve sevgilinlede baristiktan sonra oturup ciddi ciddi konusmani tavsiye ederim bu guven konusunda.

• bence ikisini yüzleştirmelisin o eski sevgilinde ne pişkin şeymiş sevgilininde sana güvenmesi ve herşeyi sendende dinlemesi gerekiodu :(

Yükleniyor...