Doluya koysam almıyor boşa koysam dolmuyor.

3.5 yılım gitti 4. Yıla doğru ilerliyorduk ama o çok değişti , sürekli beni bir azarlamalar özel günleri önemsediğimi bile bile vurdumduymaz takılmalar. Hatta bir ara biz ayrıydık ama genede konuşuyorduk bu o arada gitmiş teyzesinin kızıyla :S yazamıyorum devamını , bir insan nasıl o gözle bakar kuzenine ya :(

Kızla konuştum beni öptü sarıldı falan dedi bir de anlatıyor bunları kaşar. Affettim bu olayın üzerinden çok geçti ama exim değişti bende dayanamadım ayrıldım .s

Birbirimizin ilkiydik hatta o kıza bile o benim ilkim demişti .s

İlkler unutulmaz derler ya hani beni unutabilir mi o :(

Döner mi tekrar pişman olup , terkeden benim ama o itikledi beni buna :(

Bugün bir akrabalarının düğünü olcaktı kızın başka sevgilisi varmış , düğün kadın erkek ayrı olcaktı ama gene aralarında bir şey olur mı bana dönmez mi hatalarını anlamaz mı ? :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Pek çok erkek için bütün mesele fethetme duygusudur. senin sahip olabileceklerini bilmek isterler. Sizi bir kere ele geçirdiklerini hissettiklerinde ise kanıtlayacak bir şeyleri kalmaz ve dolayısıyla kendi kendilerine ne kadar çekici, zeki, eğlenceli ve muhteşem olduklarını kanıtlayacak yeni bir kadın aramaya başlarlar.aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Mutlu insanlar; Her şeyin en iyisine sahip olanlar değil,Sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir önemli olan bu denli sevgilerin kıymetini bilmek

Erkekler Ne Diyor 7

• tek sıkıntı kafasındaki soru işaretleri ... onu aldattığında onun farketmekle etmemek arasında kaldığı anı düşün taşlar yerine oturacak korkma:D

• Umut var diyorsun yani :)

• Anlattıklarına bakılırsa bende de var çocuk hayattan sıkılmış

• O ne ya

• Eşin mi sevgilin mi?

• Ne fark edecek? Egon mu tatmin olacak?

• En azından döndüğünü görmek istiyorum, döner mi yani ?

• Döner dönmesine de sen, seni sevmeyeni kabul mü edeceksin?

• Öncekileri Göster
  • Dönse ne olur ki baksana hayırlı bir iş değil bunun sonu

• ''Eş seçmek, kitap seçmeye benzer; iyi tasarlanmış bir kapak ve cilt ilginizi çekebilir ama içeriği sağlam olmadıkça, sonunu getirmek zordur.'' karekteri bozulmuş bir bedenle uğraşıp kendini heba etme .. unut yeni bir yaşama gülümse...

• öyle deme kuzeni çok güzelse bakar. kimsede engel olamaz. sana gelince ayrılmışsın bırak gitsin yoluna bak.

• yani ben olsam olmazdım. hatta gider bir daha öperdim hatta daha ileriye giderdim ve evlenirdim. banane yani benden ayrılmış birinden. ben tetiklemiş olsamda iletişim diye bir şey var. konuş sorunlarınızı halledin. yok siz illa kolay yola gideceksiniz. al ayrıldın iyimi oldu. yarın kuzeniyle evlenir senide unutur. ilk ol son ol farketmez. bir erkek çocuğu olduğunda kimseyi sallamaz.

• Kız çok güzel değil ve onun istediği özelliklerde biri değil yani ben böyle böyle biriyle evlenirim diye anlatırdı kız tam tersi ama bilmiyorum önceden de böyle derdim .s pişman olmaz mı .s

• ne yapsan boş gibi

• gittiyse sevinmelisin peki ya sen evlenince gitseydi.bi şerefsizden kurtulmuşsun.kızları topla yarın pijama partisi yapıyorsunuz.

• Bitti yani , ona mı gitti :(

Kızlar Ne Diyor 4

• o da bişey mi? benim eski sevgilim dayısının kızıyla evlendi şerefsizzzz ama şimdi dönüyor bana it gibi yalvarıyorr senınkıde doner

• onu bilemem terkeden pişman olup dönüyoda terkedilenin döndüğünü pek görmedim

• Çok üstüme geldi bir sürü hatalar yaptı , doğum günümü bile kutlamadı yanına ben gittiğim halde kim katlanır ki

• he sen mi ayrıldınn.. onu bilemem ama ayrılmana sebep o olduysa onun hatalarından sebep ayrıldıysan donebılırr yıne de

• Öncekileri Göster
  • ayrılınca hemen gidip teyzesinin kızı ile yapandan hayır mı beklenir :S

• k bakma ama..bugün berat kandili,onu umursayana kadar dua et

şuna bak..Rabbinin önüne mi geçti aciz bir kul?

sevmese de kaybetmezsin,korkma..cesur ol.

• o nasıl bir profil resmidir :D

• Üzülmeme tabii ki değmez ama elimde değil istem dışı ;(

• bugün öyle üzülmene değmezdi bence..dua etmiyosun da demedim ayrıca,et dedim sadece

• Öncekileri Göster
  • allah cezasını versin ya inşallah pişman olur

• Olur mu sence :(

Yükleniyor...