Doluya koysam almıyor boşa koysam dolmuyor.

3.5 yılım gitti 4. Yıla doğru ilerliyorduk ama o çok değişti , sürekli beni bir azarlamalar özel günleri önemsediğimi bile bile vurdumduymaz takılmalar. Hatta bir ara biz ayrıydık ama genede konuşuyorduk bu o arada gitmiş teyzesinin kızıyla :S yazamıyorum devamını , bir insan nasıl o gözle bakar kuzenine ya :(

Kızla konuştum beni öptü sarıldı falan dedi bir de anlatıyor bunları kaşar. Affettim bu olayın üzerinden çok geçti ama exim değişti bende dayanamadım ayrıldım .s

Birbirimizin ilkiydik hatta o kıza bile o benim ilkim demişti .s

İlkler unutulmaz derler ya hani beni unutabilir mi o :(

Döner mi tekrar pişman olup , terkeden benim ama o itikledi beni buna :(

Bugün bir akrabalarının düğünü olcaktı kızın başka sevgilisi varmış , düğün kadın erkek ayrı olcaktı ama gene aralarında bir şey olur mı bana dönmez mi hatalarını anlamaz mı ? :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Pek çok erkek için bütün mesele fethetme duygusudur. senin sahip olabileceklerini bilmek isterler. Sizi bir kere ele geçirdiklerini hissettiklerinde ise kanıtlayacak bir şeyleri kalmaz ve dolayısıyla kendi kendilerine ne kadar çekici, zeki, eğlenceli ve muhteşem olduklarını kanıtlayacak yeni bir kadın aramaya başlarlar.aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Mutlu insanlar; Her şeyin en iyisine sahip olanlar değil,Sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir önemli olan bu denli sevgilerin kıymetini bilmek

0|0