Eski sevgiliyi sanal ortamda silmek gerekir mi?

Ayrıldığım sevgilim twitter, facebook gibi paylaşım sitelerinde sürekli beni sinirlendirecek hareketler yapıyor. Eklediği kişiler, yazdığı iletiler vb tamamı beni dürtmek ve sinirlendirmek için yapıldığı çok çok çok bariz hareketler. Böyle bir durumda hangisi daha doğru olur, o kişiyi profilinizden tamamen silmek mi hiçbir şey olmamış gibi davranmak mı? Belki silmek daha mantıklı geliyor ama eğer silersem onun yaptıklarından etkilendiğimi belli etmiş olmaz mıyım? Çünkü belli ki amacı zaten beni delirtmek.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sıradan bir internet sitesinin insanın hayatını bukadar etkilememesi lazım, dursun orda ne zararı var kavga etmediysen

Erkekler Ne Diyor 27

• Ayrıldın madem neden hala dikkatinde,birisiyle birlikte olmayı çıkmak diye nitelendirip, ondan sonra ayrılığıda hala iletişim için sebep görmek ne tezat,saçma bir dramadır, anlamadım.Sil gitsin ya, ne senin ona karşı ne onun sana karşı sorumluluğu var. Neyin peşindesiniz.

• Neyin öfkesi bu?

• öfke mi? sadece gerçekçiyim, ayrıldık diyorsun, yeniden birlikte olma amacın var mı?

• Bütün iletişim kanallarını kapatmak en güzeli .

• silinen taraf için acayip sinir bozucu oluyo=))))))))

• sen silmessen o seni silecek sende sinir olacaksın elini çabuk tut önce davran onu sinir et

• soruyu ilk basta coık yanlıs okudum :D soruna gelirsek adım gibi eminimki o cocuk seni unutamamıs hala eğer aksi olsa seni tınlamaz.benim yorumlamam bu hadar hayırlı işler

• yok otur onları izle daha beter kudur. bu herif hayatından çıkmışsa facebookta niye halen duruyor. Ayrıldıysan sil gitsin kökten temizlik :)

• En doğrusu yapmak istediğindir. Neyin seni mutlu edeceğini düşünüyorsan o.. Benim tarzım beni sinirlendirecek, bana herhangi bir şey katmayacak kişileri hayatımdan çıkarmaktır.

• sende onu sinirlendir.

• kalbinden sildiysen beyninden de sil,faceten silmek kolay,tek tık :j

• sil gitsin

• aslında tokalaşarak ayrıldığın birini mantık silme der ama silinir onlar aksi halde eskiler canlanır ayrılsanda berabersin gibi bi şey olur

• içinde ne geliyrsa onu yap

• durduğun kabahat hemen sil engelle hatta şikayet et facesini kapatsınlar sahte bir hesap aç tanış hemen oltaya gelir sende onunla dalga geç şurda bulaşalım diye beklet enayiyi ağaç olsun :)

• Tabii ki silmek gerekir. Hem de ilk iş olarak. Tabii bu kişi gerçekten eski sevgili ise. Ama birbirinizi kıskandırmak için ayrılmış gibi yapıyorsanız onu bilemem.

• Sil bence en mantıklı olanı bu ,senin üzerine gelen birinin hareketlerinden etkilenmemen olmaz zaten.

• neden bu kadar üzerinde duruyorsun ki ? ;) sil gitsin. Ama net bir karar ile yapmalısın bunu, hem bak sonraki ilişkilerinde problem olur bu insanın varlığı, şimdiden yok et ;)

• senin bileceğin iş tamamen

• bence hiç gerek yok kaale alıyosan onu silersin önemli olan o ordaykan rahat olmak umursamamak

• Nasıl arkadaştan sevgili olmazsa sevgiliden de arkadaş olmaz silmen en iyisi

• silmessen sanal takılırsınız sizde

• üzücü ama evet silmek gerekir

• silmezsen onu hala önemsiyorsun demek olmaz mı? :)

• Sen ne yazmışsın ben ne anladım..Bugün var bi fesatlık bende :DDD

• Amacına ulaşmış zat-ı muhterem. Artık silsen de silmesen de bir şey değişmeyecek. Ama illa bir çözüm arıyorsan yazı-tura at. Yazı gelirse sil, tura gelirse bırak öyle kalsın.

• öyle deme reyiz, en azından safı belli olur.

• insanın kalitesiyle alakalı, biraz da senin kalite anlayışınla. belli etmiş olsan n'olacak ki? ben orada takıldım ondan biraz saçmaladım sanırım.

• Kesn silmek lazım ki bir daha ulaşıp beynini bulandırmaısn

• silip engellemek gerek ki bir daha alakasi olmasin seninle

Kızlar Ne Diyor 27

• Kesinlikle silmen gerekiyorr.Haytıma ortak etmem eskiyi:(:)(:)(:Sildiklerim ii bilirler

• Silmek gerekir. Neden onun yaptıkları ile sinir oluyorsun ki. Hem gördükçe zor unutursun.

• Eski sevgiliden arkadas olmaz...

• eski sevgiliyi tamamen unutmaksa eğer amaç sanaldan da silmek gerekır tabii.. Sanal da senın hayatının bir parçası olduguna göre hala orda yer alması hala senın hayatında bir yerlerde oldugunu gösterır ki buna hiç gerek yok sil gitsin.

• Bence silmek lazım. Ama böyle oh sileyim de delirteyim 10gün sonra geri eklerim falan diye değil, kendi iç huzurun adına :D Sildikten sonra ne kadar doğru yaptıgını anlayacaksın :O

• Sil gitsin durduguna degmez..

• ;Ayrıldığın sevgilinin hala facende ne işi var onu anlamadım :S

• Sil gitsin onun ne dusundugunu veya ne dusunecegini umursama..

• silmeyrek onu takmadgı gösterblrsn

• benimkide gözümün içine sokup inadıma söz paylaştı bende sildim baktım ki 5dakika sonra engellemiş beni.ben sildikten sonra.çünkü bekleseydim o beni silicekti ben sildim ve o kudurdu.

• sil kurtul

• şu ana kadar durması saçmalık bence hepsinden silip engellemelisin

• Neden sende onu gıcık etmiyorsun hazır facendeyken onu hiç sallamadynı belli ederek

• silsen bi dert umursadı silmiş der. silmesen hala silmıyor demekki benı hayatında istiyor der.. bu erkek milleti der babam der...

• bence silmemelisin . eğer silersen o yazıları okuyup sinirlendigini anlar. veya hala onun profiline girdigini farkeder. silmezsen onu önemsemiyo gibi bi hava verirsin hem neden siliyosun ki paylasırsa paylassın öyle sözler hiç takılma bile :)

• sil gitsin umursamadığını göster. sok gözüne gözüne

• Sil , o zaman sinir olur

• sil gitsin. sırf o "ay bu kuyruk acısı yapmıs" demesın dıye kendını kısıtlama bıseylerı zorla kendıne yaptırma. eski o bırak eskıde kalsın. ıcınden gelenı yap salak salak ınsanları dusunme bosver

• sil çünkü yazdıgı her yazıda sana gönderme yapıyor hırslanmış baksana, e silersen bu imkanı elinden almış olacaksın böylelikle kendi içinde kalacak hırs yapacak artık sinirlenen sen değil o olacak

• Sil. Ya da hiç umursama kudursun dursun.

• Bence silme dursun

• Tabi ki .

• Batıyorsa gözüne sil gitsin.

• Seni bilmem ama ben siliyorum bana ulaşamayacağı şekilde her şeyimi gizliyorum ve daha çok deliriyor belli oluyor yani anlıyorum :) Bence sil sana ulaşmak için deliye dönsün :)

• Ayrılmışsınız zaten niye bekletiyosun facende . Sil Gitsin Ne Yaparsa Yapsın.

• birisini sildim diğerini silmedim arada manidar şeyler paylaşıyo biliyorum bunu da okuyosun falan yazıyo gülüyorum sırf bu yüzden silmedim

• normalde silinmeyebillir diye düşünüyorum ama böyle sürekli gözüne sokuyorsa sil gitsin.

Yükleniyor...