• Sor
  • Bence

Eski sevgilimi nasıl kendime döndürebilirim?

ayrılan benim arkadaşlar ama pişmanım dönmiyceğime annemin üstüne yemin ettim bi anlık kızgınlıkla öle bişey yapmam lazmki bni aramasını peşimden koşmasını sağlamalıyım fikirlerinize ihtiyacım var

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sen annenin üzerine yemin etmişsin dönemeyeceğine oysa sen dönmek istiyorsun yemin ettiğin için dönemiyorsun bu yüzden bişey yapıyım onu döndürüyüm diosun farkeden bişey olmayacak senin niyetin dönmek bu yüzden her iki şekilde de yemin yemindir ...ama kızgınlıkla söylemişsin bu nu bilemiyorumm aç bi tövbe duası oku böylede yemin etme

Erkekler Ne Diyor 9

• Terk edilen bir de belki döner ama ikinci de bir mucize dönmez artık o seni hayatında istemiyor

• büyük yemin etmişsin artık zor bence

• charm animal büyüsü var onu kullan :D

• eskiye dönüşler genelde zor olur

• 2gun oldu ayrılalı

• mümkünatı yok :D

• Murat Boz - Geri Dönüş Olsa.

• giden gitmiş artık dönceğini sanmıorum

• peşinden koşmasınımı beklıyorsun hem postala hem arkdan kşturcan nasl bırşeysınız sız ya pışman oldugunzu soyluorsunuz ama gurur meselesı yuznunde arayamıyorsunuzz zor evt sızın cok yemını bahane etme

• gurur degıl bndekı olanı bıtenı bastan anlatamdıgım ııcn ole dusunmenız dogru ne dıyım. ona donersem onsuz yapamıycagımı kullancak ınsan oglu bu derdım bu sadce

• Öncekileri Göster
    • bızım ılskımız cok basıtlesttı ayrılıp en fazla 5gn ayrı kalabılıyrz bu yuzden en sonunda yemın ettım donmıycegıme ne mesaj atabılıyrm ne arayabılıyrm elım kolu baglı ole bısey yapmalıyım kı o aramalı .ss

• g.olsn ozamn ınş arar

• onun gittiği yerlere git onla karşılaşmaya çalış takip et karşılaşın falan seni görsün bakalım tepkisi ne olucak

• farklı sehırlerdeyız tek kendımı gosterebılecegım yer facede arkadasları var kesın ne yaptım ne attım bakıyrdur

• Öncekileri Göster
    • o benı cok kırdı yalvarmasını ıstıyorum resmen :( smdı arasam doner hemen yapmıycam bunu oda benı sevıyr özlucek muhakkak o aramalı artık

• oda seviyosa elbet gelicek ozaman senin yapman gereken beklemek

Kızlar Ne Diyor 7

• Zoruna gitmiştir bu durum o yüzden zor geri dönmesi.Senden cesaret alamaz korkar bu durumda.

• Dönerse senin lahmacunsa benim ahah şaka şaka. Şimdi ilk önce yemin etmişsin ve senin amacın ona acı çektirip intikam almak ama o bile sana dönse ortada annen var bence ben yeni aşklara yelken aç okadar sinirlendirmişki ağzından çıkan yemine bak boşver yaa bir tek omu var dünyada kendini bulunmaz zannediyo

• bir yol olsada bende döndürebılsem :(

• asla büyük yemin etmiceksin ettiğin yeminden dönme ihtimalin var buseferde günaha giriyosun herzaman derim sen bir adım attıysan onun atmasını bekliceksin şeker.

• o zaman terketmeseydın..şu an araması gereken sensin o degil.

• tamam ya olmucaz bız dıyende oydu bnde yemın ettım donmucem sana dıye

• Öncekileri Göster
    • bu üzülmene degermı..ara ugrastırsn ne olucakkı.keşke büyük konuşmasaydn.kim ayrıldıktan sonra pişman olmuyorkı.o da belkı senden beklıyordur.

• cok karamsar olucak ama ölumlu dunya deger mı 1dk dkka onsuz olmamalıyım.s genc olabılırız ama bu olmıycegımız anlamına gelmıyr :,(

• Gitmiş bence kurcalama. Ve bırak gitsin, dönerse senindir.

• kurcalamak zorundayım sevıyorum baskasıylada olamam donucek bılıyrm ama smdı donmelı .s cok ozledım

• Öyle her şey senin istediğin gibi olmaz.

Yükleniyor...