Ah erkekler en az kadınlar kadar anlaşılmazsınız

sevgilim :( bugün onu aramayı unuttugum için çok pis beni azarladı ve kalbimi çok kırdı :( ondan ayrılmalımıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence gerçekten bir nedenin var ve aklında, kalbinde bir kötülük yok. Onu bunun farkına varmadan veya hiç anlamaya çalışmadan seni üzdü ve kırdı meleğim. Biliyorum kötü bir durum ama yapman gereken bir iş var şuan ona şunu de, '' O lanet olası canın cehenneme sürtük'' bir daha arama sorma. En kısa zamanda sana yalvarmaya balıyacaktır. Teşekkür etmene gerek yok prensen ve canını hiç sıkma o pisliğin teki, biliyorum yani bende pisliğin tekiyim. İyi geceler.

• :) <3

• :D tamam

• Sanada tatlı rüyalar. Üstünü ört tamam mı. ? oo Peki gidiyorum. ! :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• sevgilini aramayı unutuyosun ve oda sana kızdıgı ıcın ayrılmalımıyım diye bize soruyosun yanlış anlama ama bence ayrıl karsındakıne bır ıyılık yap.

• mutlu olmak için gülümse :)

• koptuumm:DD

• merhaba arkadaşlar.benim için de erkekler en az kadınlar kadar anlaşılmaz.son olarak da herkese iyi geceler diliyorum..

• en ufak şeyde ayrılın mk

• bu kadar saçma bişey için mi ? hiç mi sevmiyorsunuz birbirinizi ?

• rica :)

• teşekkür edrim :)

• hatasını anlıycaktır olur böyle seyler seviyorsanız birbirinizi takmayın böyle seylere

• Öncekileri Göster
  • zora gelince ayrılın hepınız aynısınız :)

• :D

• terbiyesize bak

• :D sinirlenince kırın hepiniz hayvansınız :D

• ohaaa tabikide hayır ne alaka be sen sevmiyosun bence sevgilini

• hmm pki

• ya yüzyüze ya mesajla mesajlada olmaz ya yüzyüze yap hatası varsa zaten konuşamaz susar

• nasıl iletiyim :) yardımmm

• Öncekileri Göster
  • sen bayansın sevgilini arıyorsun saçma geldi bana

• ama seviyorum işte :(

• yerinde olsam bundan sonra hiç aramazdım

• o araması lazım

• hemen karar verme belki sitresliydi sana kızmadan önce ?

• bilmiyorum ama çok kırıldım

• ...:(... bilemedim

• adam seni merak ettiği önemsediği için şu soruyu sorduğun evet ayrılmalısın

• şu soruyu sorduğun için ayrılmalısın evet çocuga yazık

• merak etti diye kırmasımı lazım bana bir açıklama bile yaptırmadı

• ayrılmazsan adam degilsin

• Anlamayacak ne var ki?Al işte, tüm çıplaklığı ile:''Bugün onu aramayı unuttugum için çok pis beni azarladı''Niye aramayı unutuyorsun evladım?

• buradan aldığın cevapla ayrılacaksanız birsaniye durmayın

• Bu kadar basit şeyler yüzünden ayrılmalı mıyım soruları soruyorsunuz ya. Dışardan bakan da aşk sevgi bu mudur diye bakıyor.

• Kusura bakma ama senin yaşadığn ne aşk ne de sevgi. Kalp elbet kırılır.

• basit mi ? ? ha kalbim kırıldı ve bu çok basit öyle mi

• Ayrıl gitsin yaramaz

• adamın dibisin :D

• One öyle ya erkek trip mi atar abi şahsen sevgilim beni 1 gün aramazsa ben takmam ve bu onu daha cok deli eder ve bağlanır :D

• neden

Kızlar Ne Diyor 9

• insan sevgilisini unutur mu yaa :SS demekki senden ilgi beklemiş ki sende ilgilenmeyince kızmış haklı olarak bu seni sevdiğini gösterir bence..

• vala onun nasıl birisi olduğunu bilemiyorum ama haklı olarak kızmış bence çocuk senden bişiler beklemiş yani sevmese tınlamas bile aramadına memnun olurdu

• ama kırdı beni sevse kırmazdı

• Sevgili dedigin kisiyi unutuyosunYetmiyor adam hakli bagirdi diye ayrilimi diyosun

• Guzel bir bagirir ne aramasina ne mesaj bakarin
      Akli basina gelsin diye

• ne gibi tripler ? nasıl yani

• Seni anliyorum ama
      Seninde onu anlaman gerwkli
      Sevgilim dese bana yaa unuttum seni ben aramayi diye
      Olan lafi sayip inanilmaz trip yaparim

• Öncekileri Göster
  • hm onun ters bir anına denk gelmiş olabilirsin ve daha ilk engelden(sanırım) vazgeçmemelisin

• kendi içinden geçenleri ama tatlı bir dille kırıldığını belli et o zaman o hatasını anlayıp özür dilemezse ayrıl derim ama sonuçta ilişki sizin ilişkiniz sen karar vermelisin buna

• ona ne deyim peki

• neden saygı göstermesin sen kötü bişey mi yaptın? bak bu konuyu onunla konuş konuşmadan bilemezsin sadece fazla kuruntu yapma ve ona güven diyorum ki büyük bir ihtimalle benim dediğim gibi çıkacak :)

• Öncekileri Göster
  • ağza alınmayacak laflar ettiyse ayrıl insan sinirlide olsa konuşurken düşünür herşeyin bir sınırı var.

• ona bu her fırsatta htrlatıcam yüzüne vurcam

• bunu alışkanlık haline getirmesine izin verme..ya konuş acıkcası kırdın de ya da ayrılırsın

• dimi ya beni çok üzdü çok kırdı :(

• beni nie aramadin diye azarlayan biri benim sevgilim olamaz

• yaptigi dogru olmasa bille bu ayrilmak icin bir neden degil insan oturup konusur...ama sen ayrilmak istiyorsan baksa

• Herzaman hersey mükemmel gitmez hatasini anlamasini belkle ona zaman tani biraz

• çok üzdü

• ayrılma lan yazık asdfff

• Ayrıl anasını satayım..

• yazmayı unuttuğun bir şey var mı ne ayrılması

• kalbimi kırdı ve ağıza alınmıcak laflar etti :( gururuma yediremiyorum ama onu da çok seviyorum

Yükleniyor...