Ah erkekler en az kadınlar kadar anlaşılmazsınız

sevgilim :( bugün onu aramayı unuttugum için çok pis beni azarladı ve kalbimi çok kırdı :( ondan ayrılmalımıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence gerçekten bir nedenin var ve aklında, kalbinde bir kötülük yok. Onu bunun farkına varmadan veya hiç anlamaya çalışmadan seni üzdü ve kırdı meleğim. Biliyorum kötü bir durum ama yapman gereken bir iş var şuan ona şunu de, '' O lanet olası canın cehenneme sürtük'' bir daha arama sorma. En kısa zamanda sana yalvarmaya balıyacaktır. Teşekkür etmene gerek yok prensen ve canını hiç sıkma o pisliğin teki, biliyorum yani bende pisliğin tekiyim. İyi geceler.

• :D wouwww <3

• Öncekileri Göster
    • :D tamam

• :) <3

Erkekler Ne Diyor 15

• merhaba arkadaşlar.benim için de erkekler en az kadınlar kadar anlaşılmaz.son olarak da herkese iyi geceler diliyorum..

• Bu kadar basit şeyler yüzünden ayrılmalı mıyım soruları soruyorsunuz ya. Dışardan bakan da aşk sevgi bu mudur diye bakıyor.

• basit mi ? ? ha kalbim kırıldı ve bu çok basit öyle mi

• Kusura bakma ama senin yaşadığn ne aşk ne de sevgi. Kalp elbet kırılır.

• zora gelince ayrılın hepınız aynısınız :)

• :D sinirlenince kırın hepiniz hayvansınız :D

• terbiyesize bak

• :D

• Ayrıl gitsin yaramaz

• neden

• One öyle ya erkek trip mi atar abi şahsen sevgilim beni 1 gün aramazsa ben takmam ve bu onu daha cok deli eder ve bağlanır :D

• adamın dibisin :D

• sevgilini aramayı unutuyosun ve oda sana kızdıgı ıcın ayrılmalımıyım diye bize soruyosun yanlış anlama ama bence ayrıl karsındakıne bır ıyılık yap.

• koptuumm:DD

• mutlu olmak için gülümse :)

• ohaaa tabikide hayır ne alaka be sen sevmiyosun bence sevgilini

• onu çok seviyorum ama dediği sözleri gururuma yediremiyorum

• Öncekileri Göster
    • ya yüzyüze ya mesajla mesajlada olmaz ya yüzyüze yap hatası varsa zaten konuşamaz susar

• hmm pki

• ...:(... bilemedim

• adam seni merak ettiği önemsediği için şu soruyu sorduğun evet ayrılmalısın

• merak etti diye kırmasımı lazım bana bir açıklama bile yaptırmadı

• şu soruyu sorduğun için ayrılmalısın evet çocuga yazık

• ayrılmazsan adam degilsin

• sen bayansın sevgilini arıyorsun saçma geldi bana

• o araması lazım

• yerinde olsam bundan sonra hiç aramazdım

• ama seviyorum işte :(

• en ufak şeyde ayrılın mk

• bu kadar saçma bişey için mi ? hiç mi sevmiyorsunuz birbirinizi ?

• o bu kdr sçma bişy için bana ağıza alınmıcak laflar etti

• Öncekileri Göster
    • teşekkür edrim :)

• rica :)

• hemen karar verme belki sitresliydi sana kızmadan önce ?

• bilmiyorum ama çok kırıldım

• Anlamayacak ne var ki?Al işte, tüm çıplaklığı ile:''Bugün onu aramayı unuttugum için çok pis beni azarladı''Niye aramayı unutuyorsun evladım?

• buradan aldığın cevapla ayrılacaksanız birsaniye durmayın

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayrıl anasını satayım..

• Sevgili dedigin kisiyi unutuyosunYetmiyor adam hakli bagirdi diye ayrilimi diyosun

• gururumu incitti

• Öncekileri Göster
    • ne gibi tripler ? nasıl yani

• Guzel bir bagirir ne aramasina ne mesaj bakarin
      Akli basina gelsin diye

• ağza alınmayacak laflar ettiyse ayrıl insan sinirlide olsa konuşurken düşünür herşeyin bir sınırı var.

• dimi ya beni çok üzdü çok kırdı :(

• bunu alışkanlık haline getirmesine izin verme..ya konuş acıkcası kırdın de ya da ayrılırsın

• ona bu her fırsatta htrlatıcam yüzüne vurcam

• yazmayı unuttuğun bir şey var mı ne ayrılması

• kalbimi kırdı ve ağıza alınmıcak laflar etti :( gururuma yediremiyorum ama onu da çok seviyorum

• hm onun ters bir anına denk gelmiş olabilirsin ve daha ilk engelden(sanırım) vazgeçmemelisin

• o kızdı ben bişy diyemedim ve kendimi aşağılanmış hissettim

• Öncekileri Göster
    • ona ne deyim peki

• kendi içinden geçenleri ama tatlı bir dille kırıldığını belli et o zaman o hatasını anlayıp özür dilemezse ayrıl derim ama sonuçta ilişki sizin ilişkiniz sen karar vermelisin buna

• insan sevgilisini unutur mu yaa :SS demekki senden ilgi beklemiş ki sende ilgilenmeyince kızmış haklı olarak bu seni sevdiğini gösterir bence..

• ama kırdı beni sevse kırmazdı

• vala onun nasıl birisi olduğunu bilemiyorum ama haklı olarak kızmış bence çocuk senden bişiler beklemiş yani sevmese tınlamas bile aramadına memnun olurdu

• yaptigi dogru olmasa bille bu ayrilmak icin bir neden degil insan oturup konusur...ama sen ayrilmak istiyorsan baksa

• çok üzdü

• Herzaman hersey mükemmel gitmez hatasini anlamasini belkle ona zaman tani biraz

• ayrılma lan yazık asdfff

• beni nie aramadin diye azarlayan biri benim sevgilim olamaz

Yükleniyor...