Dallama kime denir ve nasıl dövülür?

Bu soru erkek arkadaşlarıma. Kızlar bizi biz bize bırakın lütfen azıcık. Sizin narinliğinize uygun bir başlık değil :)Sevgili erkek arkadaşlar, evet size soruyorum. Sizce "dallama" dediğimiz 2 ayaklı canlı türü kimdir? Temel özellikleri nelerdir? Kime dallama deriz ? Bu sıfatı haketmek için ne tür davranışlarda bulunurlar? Kaç eşek yüküyle sopa yemeleri gerekir?Mesela örnek olsun, kendini bir evin bir oğlu ve padişahın sol testisinden bir parça sanıp, bu dünyada herşeyi kendilerinin hakettiğini sanan görgüsüzlere mi?İçinde zerrre erkeklik ve insanlık kalmamış mertlikten uzak ve cin olmadan adam çarpmaya çalışan eziklere mi?Beyin ebatları kuru bir bezelye tanesi kadar olup da kasım kasım kasılarak gezinenlere mi ? (bak bu tiplere Denyo da deniyor aynı zamanda)Samimi yorumlarınızı bekliyorum dostlarım. Bu önemli konudaki soruma aydınlık getirirseniz sevinirim. Böylece çevremizde dolanan bu dallama denilen canlı türünü yakından tanıma fırsatım olacaktır.Not: Beni yasaklayan ve bu komik hareketin karşılığında da benim yasakladığım erkek arkadaşa sesleniyorum, biliyorum içi gidecektir bu güzel soruya yanıt yazmak için ama malesef yasaklılar yazamıyor değil mi?

Güncellemeler:
Dallamalardan çok çekmiş bir milletiz belli ki. Herkesin güzel bir tarifi var. Nasıl dövülür konusunda kızların yorumları daha yaratıcı gerçi...

Şimdi bu dallamaların alnında dallama yazmasa bile tanıştıktan ilk kaç saat içinde dallama olduklarını anlarsınız peki?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dallama ulaşamadığı şeye mındar diyen kasım kasım kasılan mikrokozmik beyinli cinsellik peşinde koşagelen fakat henüz önemli miktarlarda icraatı görülmemiş, yeni olan herşeye kapalı olup özgür ruhlu insanlara tahammülü olmayan şeytani olanın bir numaralı sinekkovarı görünüp hiçbiyerin tam ortasında burun karıştırıp g*t büyüten ayının orijinal bir türüdür. Hedef kitlesi olan kadınların ilgisini çektiğinizde saldırganlaşarak zaten kendi sonunu hazırlamıştır. Dövülmesine gerek yoktur. Ölümlerden ölüm beğenmek suretiyle bırakınız gebersin it oğlu it. Nasıl, konuya hakim miyim?

Kızlar Ne Diyor 5

• bende cevap verecem..çok sinirlendim bi tipe..kendini beğenmiş, ukala, ısrarcı ve yapışkan tiplerin hepsine birden denir ki kocama dövdürüyorum bi güzel ağzını burnunu kırıyor..ne yazık ki buraya yetişemiyor allahtan engelle ve şikayet et butonum var..

• teşekkür ederim katkınız için. nasıl dövülür konusuna kocama dövdürtürüm diyerek çok farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak olayı derinleştirmişsiniz. Güzel etmişsiniz, iyi etmişsiniz.:)

• Öncekileri Göster
    • ne kocan varmış arkadaş ...

• :D

• Dallamanın tanımını, sen ve diğer erkek arkadaşlar gayet güzel anlattınız.. Bu tipin bir benzerini de ben "Argonot erkek" diye sormuştum.. Fakat, o yine farklı bir tip oluyor..Eh sözcüğün tanımı yapıldığına göre, geriye kalıyor böylelerine ne yapmak gerekir.? Şimdilerde bıraktım o uygulamayı ama benim önceden böylelerine uyguladığım bir yöntem vardı.. O yöntem çok işe yarıyordu..Önce çağırıyorum yanıma ve kulağına, anası, kızkadeşi, kendisi ve tüm sülalesinin , başta eşek olmaz üzere bir çok hayvan türü ile cinsel ilişkiye girdiği haberini iletiyorum.. Hele ortam biraz kalabalıksa bu uygulama müthiş zevkli oluyor ve seyici de oynanan bu oyundan çok zevk alıyor.. Bazı karışmak isteyenlere de, bu işi bana bırakın, siz seyrinize bakın diye uzaklaştırıyorum..Kulak işi bittikten sonra, iki elle yakasından tutulur ve tam burnuna nişan alınarak kafayı sert bir şekilde hedefe indirilir.. Bunu yaparken aynı anda, diz onun o en hassas noktasına olanca hızıyla gömülür.. Bu iki hareket, ardarda birkaç kez tekrarlanarak, iş bitirilir..Ordan ayrılmadan önce son olarak da yerde yatan dallamanın suratının tam ortasına bir tükürük atılır..Bu denyo şimdi akıllanmış mıdır.? Asla akıllanmazlar bu tipler.. Bunlar dayaktan zevk alan tipler olduğu için, ertesi gün yine aynı dayağı yemek için bir başkasına sarkabilirler.. Bunların bir özelliği de, dayak yediği birine bir daha bulaşmama özelliğine sahipler..Bu anlattığım uygulamayı, bundan 6-7 sene önce yapardım.. Şimdi ise, ne kafamı onun pis burnuna, ne de dizimi onun o malum yerine değdirmeye lüzüm görmüyorum.. Şimdi, çantamda biber gazı var.. O gazla etkisiz hale getirip, yine çantamda her zaman bulunan plastik kaplı telle, ellerini arkadan bağlayıp, 155'i arıyorum..Polis geldiğinde, polise durumu anlatıp, beni işe karıştırmadan adamı halletmelerini söylüyorum.. Onlar da, iyi o zaman biz hallederiz deyip, götürüyorlar..

• anam sen bayan mısın erkek misin anlayamadım ama :))))))))))

• Öncekileri Göster
    • Erkek gibisin ya onun için dedim can güvenliğin yok seninle takılmamak lazım diye :P

• hayranlık konusunda birsey olmaz merak etme...şaşkın:) sandıgın gibi degil...keyif alıyorum yorumlarından hepsi bu...:)

• Dallama nerede nasıl davranacagını bilmeyen gevsek insanlara denir. Elektroşok verilerek öldürülür, sonra tekrar elektroşok verilerek hayata döndürülür sonra yavaş yavaş ayaklardan dogranmaya baslar , biraz kaynatılır sonra fırına atılır. yanında salata ile servis edilir. Afiyet olsun

• ay canım nasıl da sinirlenmiş bi hışımla konuyu da açmış havasını da yapmış ;D ben çok kıskandım erkekler yazsın diyince dayanamadım yazcam bunları böyle evire çevire dövdürtmek lazım grupça ki akılları başlarına gelsin olmayan akıl nasıl gelir o da ayrı

• yok kuzum, ne sinirlenicem, benim etrafımda bu dallamalardan pek yok. Oylesine sordum:)))

• oyle olsun ;D

• ben eski ben olsam önce yakasından tutardım sonra evden flütümü alırdım kafa göz dağıtırdım dizlerine ve kaşına çalışırdım çok acırdı ha bi de burnuna.sonra o flütüüüüüüü. . . . . . . . . neyse..o flütü çarlardım kulağının dibinde sağır olurdu.bir daha öyle bakarsan bu seferde kör edeceğimi söylerdim.

Erkekler Ne Diyor 14

• Dallama diyerek kastedilen şahıs türünü anladım ama dallama sözlük anlamıyla "aptal, enayi, salak" anlamında. Bunu bir kenara bırakıp, soruda anlatılmak istenen konuya dalarsak;Dallama; 1. "Yırtık dondan çıkar gibi ortaya çıkarak, ne söylediğini bilmeden saçmalayan adam"2. "Her gördüğü kadına/kıza sarkan adam" anlamlarına gelir bence. Birincisini dövmeye gerek yoktur. İkincisi için bilardo istekası uygun seçim olacaktır. Dövme işi bitince dallama şişe dizilmelidir uygun şekilde.

• dallama dediğin kişi mertlikten uzak kendini bilmez sağı solu rahatsız eden kendini bir namertten sayan kişidir güzel abicim öyle iki ayaklı şempanzelerede adamlığı adam akıllı öğretmek gerek

• Evet evet şempazelik de yapiyorlar bazen bu tipler. dogru diyorsun...Teşekkürler yorum için.

• utanmadan nasibini almamış , nerede konuşacağını bilmeyen , boş konuşup hava atan , kendini beğenmiş tiplere deniyor. mesela ; lüks arabasıyla hava atanlar örnek olabilir.

• kızlarında olduğu bir ortamda hepberaber film izlerken rahat durmayıp .otu başı paratoner gibi 360 derece dönen tiplerdir. ... bi rahat durd a film izleyelim hocam değil mi! bide herkes filme kilitlenmişken o uzun uzun bakar böyle kızın suratına. hayır baksın banane.. de.. dallamalığını bu kadar belli etme hacı :)

• hahahahaha...tam dallamalık evet:)

• * golf2000 2 gün önce bunda utanılacak hiçbirşey yok mu. bence utanılacak en büyük konu namus konusudur * Cevaplayan Dün namus 2 bacak arasında degıldır kafada bıter boyle dusunenler utansın ! * golf2000 Dün başka toplumlarda namus iki bacak arasında olmayabilir. ama bizim toplumumuzda iki bacak arasında. git babana söyle bakıyım namus iki bacak arasında değildir diye. bakalım ne diyoYorumları Sakla * Cevaplayan Dün yaranmı var senın anlamadım sana noluyo ? herkesı dusuncesı farklı saygı duyucaksın sanamı sorucam ben fıkrımı soylerken sende yorum at sende kendı fıkrını soyle bana satasmaya ne hakkın var senın * golf2000 7 saat önce kes lan o...u. gidip s.....z adamlara birşey demiyonuz ondan sonra bizde yoruma yorum yaptımı sana noluyo diyonuz. gidip altına yattığınız adamlara deyin lan sana noluyo diye. adamlarda sizi iyi kullanıyo ondan sonra bi kenara atıyolar ama iyi ediyolar sizin gibilereDallama örneği ve hala saatlerdir banlanamıyor.

• nerede bu?

• Öncekileri Göster
    • :))) hehehehe benden kaçmazz

• o dallamasyon ornegi atilmis siteden 2 gundur yoktum :) bir soruma yazdigi yorumlar ayni ayarda zaten adam sorunluymus demek ki

• Abi tanımı yoktur ya. Dallamadır işte :) 3 öğün sopa, ara öğünlerde tekme yumrukla besleyeceksin.

• dallama insanları dövmeyeceksin direkmen tahtalı köye yollayacaksın

• her sorduğu 3 sorunun arasına mutlaka iki tane de cinsellikle alakalı sorular sıkıştırmayı marifet sanan, aklı ve kalbi kasıklarında atan, karşısındakini salak zanneden, aslında kendileri salağın önde gideni olan, bir kız tarafından bilmem kaç kere red edilği halde yüzsüzce ısrar eden, çok kaba olup kibarlık maskesinin arkasına saklanan vs.vb. tiplere denir.bunlar dövülmeye de gelmez çünkü yumruğunun yarısı boşa gider.

• Ooooo super tarif:)))

Özellikle salak ve kaba olup ama kibarlık maskesine saklanan kısmı super tarif olmus...

• dallama konusunda açıklama yapılmış. dövme konusuna gelince kafa göz dalcan abi bunlara. sanırım hepimizi engelleyen gecexx senide engellemiş. Haydar denilen beyzbol sopası var onla kafasına gözüne ayağına nereye gelirse vurcan abi.

• kendini beğenmiş gururlu hava atan tiplere denir ama onlar bilmiyorki kardeş bir gün toprağa gitcekler...

• işte bu en güzel yorum

• Dallama ; kendinin ve yaptığının farkında olmayan insanlar için kullandığım sözcük...Nasıl dövülür ? Uzak durmak lazım şiddetle ne elde edebilirsin ?

• dallama tanimi: sevgiliye yuzsuz bir sekilde seni bile bile cicek bocek gonderen sahisdallama yan etkileri: durumdan rahatsiz olan sevgili, kizcagizin bu okuzumsu yuzunden aglamasi, hayirdan anlamayan dallamadan nefret eden bendallamadan kurtulma metodlari: dallama alinir, kafasi kaldirima yahut en yakin duvara surtulerek bordolasincaya kadar yamultulur, yuzune picasso eseri gibi gorunecek sekilde sanatsal bir hal verilerek, bi tarafindan gecirilen bacagi ile paket yapilip sehirden bile uzaklastirilir. hastanede kendine geldiginde agzina bir kac tane daha gecirilip cicegi kolonyasi nazikce verilerek gorev tamamlanir. dip not: ben ki bu kadar sakin ve kufretmeyen adamimdir, ancak ne yazik ki dallamasyon cinsi laftan insanliktan anlamadigindan yukaridaki yol yordamin izlenmesi tavsiye edilir.

• hahaha
      sözlük açıklaması gibi olmuş. Gayet bilimsel...yarıldım gülmekten okurken:))

• Öncekileri Göster
    • dallama sadece erkek mi olur bunları yapan kızlarada dallama denemezmi?

• bunlari yapan kiz varsa afedersin de erkek izin vermistir... bir kiz gidip bir erkege 1000 kez hayir dese de hala sulanabilecek erkekler vardir, mecburen gelir guvendigine soyler durumu. ama kizlari dusun, bir kiz 1000. kez sulanamaz, afedersin de yemez bu durum erkek iki kez ustune yurudugunde bir sey yapamaz daha

• Dallama insanın kendine yakışanı giymesidir. (2 haftadır bu cevabı düşünüyordum, o yüzden başka bir şey yazamadım.)

• :))) Nerdesin hocu sen?

• ohoooo beyimiz gelmiş:)

kamber düğünün kendine yakışanı giymesidir.

• Ahahaha :))

• Çeşit çeşit varyasyonu var gerçi, ama en belirgin tanımlama cümlesi şudur:''Yapma denilen şeyleri ve yapılmaması gereken şeyleri bildiği halde ısrarla yapan insan modeli''Dövülmeye bile gerek yoktur aslında. Değmez. Fakat, hınç başka türlü boşaltılamıyorsa, nalburdan 3 tl karşılığı satın alınan bir balta sapı ile, üst bacak kısmına sertçe abanılır.. Akabinde, yerden kaldırılarak burnuna kafa atılır.

• hahahaha.. bak bu iyiymis. deneyeyim bir ara.

• ya ben zaten cevap vermiştim ama dayak kısmına girmek istememiştim. durun tutmayın beni ben de biraz iç dökeyim. ama benim ki biraz kanlı olacak kusura bakmayın idare edin artık. beyzbol sopasını alırsın. ilk önce bütün gücünle ağzının tam ortasına vurup dişlerini ağzına dökersin. ardından da aynı şeyi burnu için uygularsın ki bu örnek olsun diye. ama bunu ortalık yerde yapacaksın. haberlere konu olacak. bu tutumu sergileyecek olanlar anlasınlar ne oluyor diyerek. sonra bütün kemiklerine uygula.

Yükleniyor...