Dallama kime denir ve nasıl dövülür?

Bu soru erkek arkadaşlarıma. Kızlar bizi biz bize bırakın lütfen azıcık. Sizin narinliğinize uygun bir başlık değil :)

Sevgili erkek arkadaşlar, evet size soruyorum. Sizce "dallama" dediğimiz 2 ayaklı canlı türü kimdir? Temel özellikleri nelerdir?

Kime dallama deriz ? Bu sıfatı haketmek için ne tür davranışlarda bulunurlar?

Kaç eşek yüküyle sopa yemeleri gerekir?

Mesela örnek olsun, kendini bir evin bir oğlu ve padişahın sol testisinden bir parça sanıp, bu dünyada herşeyi kendilerinin hakettiğini sanan görgüsüzlere mi?

İçinde zerrre erkeklik ve insanlık kalmamış mertlikten uzak ve cin olmadan adam çarpmaya çalışan eziklere mi?

Beyin ebatları kuru bir bezelye tanesi kadar olup da kasım kasım kasılarak gezinenlere mi ? (bak bu tiplere Denyo da deniyor aynı zamanda)

Samimi yorumlarınızı bekliyorum dostlarım. Bu önemli konudaki soruma aydınlık getirirseniz sevinirim. Böylece çevremizde dolanan bu dallama denilen canlı türünü yakından tanıma fırsatım olacaktır.

Not: Beni yasaklayan ve bu komik hareketin karşılığında da benim yasakladığım erkek arkadaşa sesleniyorum, biliyorum içi gidecektir bu güzel soruya yanıt yazmak için ama malesef yasaklılar yazamıyor değil mi?

Güncellemeler:
Dallamalardan çok çekmiş bir milletiz belli ki. Herkesin güzel bir tarifi var. Nasıl dövülür konusunda kızların yorumları daha yaratıcı gerçi...


Şimdi bu dallamaların alnında dallama yazmasa bile tanıştıktan ilk kaç saat içinde dallama olduklarını anlarsınız peki?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

 • Dallama ulaşamadığı şeye mındar diyen kasım kasım kasılan mikrokozmik beyinli cinsellik peşinde koşagelen fakat henüz önemli miktarlarda icraatı görülmemiş, yeni olan herşeye kapalı olup özgür ruhlu insanlara tahammülü olmayan şeytani olanın bir numaralı sinekkovarı görünüp hiçbiyerin tam ortasında burun karıştırıp g*t büyüten ayının orijinal bir türüdür.

  Hedef kitlesi olan kadınların ilgisini çektiğinizde saldırganlaşarak zaten kendi sonunu hazırlamıştır. Dövülmesine gerek yoktur. Ölümlerden ölüm beğenmek suretiyle bırakınız gebersin it oğlu it. Nasıl, konuya hakim miyim?

  0|2
  • Şikayet

   + 1500

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   olayı çözmüşsünüz efendim:)

  • Şikayet

   işimiz bu. :P