Eski sevgiliyi unutmak için ne yapılmalı?

birinden yeni ayrıldınız ve hala seviyosunuz diyelim oysa sizi umursamıyor onu unutmak için yada aklınıza gelmesin diye ne yapardınız?

Güncellemeler:
Duydum ellere? yarmış, yerini yeller almış çoktan :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ders çalışıyorum ben komik gelmesin ama işe yarıyor yani :) sonraa, aç eğlenceli bir müzik oyna böyle içinden geldiği gibi dök kurtlarını :) fazla yalnız kalma. iyi anlarınızı düşünme. ondan nefret bile etme. çünkü ben farkettim ki nefret ettiğimde daha çok acı veriyor. çünkü nefret de bir duygu. ayrıldığında aşka en yakın duygu. en iyisi bir şey hissetmemek. o da kolay değil biliyorum ama alışıcam zamanla diyorum geçicek zamanla. daha iyisi çıkıcak karşıma kaderimizde de yokmuş ki ayrılmışız diyorum. insanlar ölüyor ona alışılıyor seni bırakıp giden birinin yokluğuna alışmak daha kolay olmalı değil mi?

Erkekler Ne Diyor 17

• şarkı markı dinleme çık gez dolaş arkadaşlarınla

• yeni sevgili.

• Ayrıldığın kişiden daha üstün özelliklerde yeni birisini bulmak...yalnız kaldıkça unutmak zorlaşır.

• umut sarıkaya'nın "montla sı." karikaturune bi bak öncelikle. Türkçe şarkılardan bi süre uzak dur ve onu unutmadan da sevgili filan bulayim deme. öptüm kib bye :))

• unutmak için reçetem şudur sevgili site üyesi :hep en kötü anlarımızı tartışma ve kavgalarımızı ve onun salaklıklarını düşünürüm :))çok şükür şimdi artık umrumda bile değil ehheeh:))tavsiye olunur :)

• saygılar

• amin teşekürler

• inşallah deeğrli arkadaşım :)) hakkınızda hayırlısı olsun alah zihin açıklığı versin sizlere

• Öncekileri Göster
  • yenisini bulmalı

• unutamam ben hiç unutmadım unutamam yok yok içimdeki bu acıyı anlatamam offff

• :)

• :D ver gazı

• :) ben neymişim ya haha

• Öncekileri Göster
  • benim gibi yap diyeceğim ama senin bünye kaldırmaz sanırım,şöyle söyleyeyim çalışma saatlerim dışında ayık gezmiyorum :)

• çivi çiviyi söker,+zaman

• kıtap oku

• al eline kağıt kalem onlarca,yüzlercei hatta binlerce kere onun ismini yaz...sıkılırsa bırakırsın bidaha o ismide görmek istemezsin, kendisinide..sıkılmazsan durum gerçekten güzel çünk onu çok seviyorsun..

• :(

• ben ondan başkasını istemedim ama oda tersine benden başka herkesle iyi oldu dönmesin alışırım zamanla

• üzüldün olmadı şimdi...o zaman aklından çıkarmaya çalışma.anlaşılan dönmesini istiyorsun..dua et o zaman...

• Öncekileri Göster
  • hiç bişi hertürlü gelicek belli bir süre kasmaya gerek yok ağla açılırsın :)))

• Zamana bırak en dogrusu bişyler yaparak kendını yıprtma degerinide düşrme

• okula gidiyorum uyumak gibi bi şansım olsaydı hep uyurdum heralde

• eger çalışmıyorsan uyu spor yap gez bişler yap hiç arayıp sorma aradıgndada heyecnlanma düşünerek cevap verr

• kitap ıvır zıvır işe yarmaz mı yani

• hiç bir zaman unutamazsın...

• neden ki

• benzin döküp yakarım :ı

• eski sevgilim ferrari f450

• kötü örnek şlopçu :P

• daha nelerrr

• bir sey yapamazsın, boşuna çabalama.

• aynı duyguları bende yaşadım,onun için söylüyorum tek çare zamanın akıp gitmesidir,unutturursa zaman unutturur gerisi hikaye.

• bencedeee

• çok moral verdinn:)

• basksını severım

• mesela leo beni çok umursar hergün sorar bilet alığ almadığımı..

Kızlar Ne Diyor 14

• Takip etmiyceksin işte bu şekilde :D Bırak kimle ne yaparsa yapsın. Bu şekilde daha zor olur unutman.

• ders çalış :P matematik ya da geometri hatta yapamadıkça sinirini ondan çıkarırsın eski sevgiliye lanet yerine geçer...

• matematikkk:) oldu

• nefret bile etmeden sadece acımak.

• müzik dinleme yeter

• hahah unutursun canım yeterki iste :)

• bilmiyorum daha çok yeni alışmaya çalışıyorum unutursam yazarım buraya:)

• unutmak istedikten sonra unutmak cok kolay :) hersey senin elinde

• Öncekileri Göster
  • Yazı yazarım...Gezerim. Değişiklik yaparım. Alışverişe çıkarım. Arkadaşlarla daha çok görüşürüm...

• Hiç bir şey yapmamak, her duyguyu dibine kadar yaşamak daha iyi. Sindire sindire unutuluyor hem.

• inşallah

• Unutursun. (komik oluyor okuyunca ama unutursun)

• belkide ama ben şuan o acıyı yaşıyamıyorum unutamıyorumda

• zaman zaman zaman

• Acılı yemek ye ciddiyim

• bir anda unutmayı bekleme zamana ihtiyacın var ama acının dozunu en aza indirgemen için kendine yeni uğraşlar bul, eskiyle ilgili şeyleri gözünn önünde tutma (çivi çiviyi her zaman sökmez ayrıca)

• Bende geçenlerde buna benzer bir soru sormuştum arkadaşın biri cevap vermişti bir yöntem öğretmişti istersen mesaj at bende sana öğreteyim etkili oluyor :)

• Bu bir süreç bu acıyı yaşayacaksın çaren yok. Fakat yaşarken onu gözünde hep iyi olarak görme.. Seni istemediğini kabul et. Kendini de suçlama acını yaşayacaksın ve bitecek..

• bence aklına gelsin...unutmaya çalışdıkca gelir..bence düşün...bunun bir zararı yok.

• Sen de umursamayacaksın. Umursasan bile umursamıyormuş gibi davranacaksın.

• ana beni umursamayanı ben hiç umursamam yavrum..

Yükleniyor...