Çok sevdiğiniz ve size çok acı çektiren adamları veya kadınları unuttunuz mu? O acılar geçti mi başkasını sevdinizmi sonra?

Gizli Üye
O acılar geçti mi? Başkasını sevdiniz mi sonra?
Ben çok acı çekiyorum ve unutup bir başkasına şans verip hayatına devam etmek istiyorum ama istemem yetmiyor yapamıyorum. Kalbimle mantığım arasında sıkıştım kaldım.
Çok sevdiğiniz ve size çok acı çektiren adamları veya kadınları unuttunuz mu? O acılar geçti mi başkasını sevdinizmi sonra?