Sizce sanaldan evlilik olur mu?

Gizli Üye
bi siteye üye oldum islami evlilik sitesine açıkcası merak ettim vee onla tanıştım ikimizde aynı ildeyizz.. yakın sayılırız mevki olarak ama o 31 yaşında ben 22... anne babası ayrı ... tek başına yaşıyor kardeşelri evlii.. açıkcası sizlerin fikirlerini merak ettim ben bu kişiyle görüşmelimiyim şimdilik iyi biri konuşmaları falan olumlu güzel ama snaal oldugu için tereddütlerim çok nasıl inanıcam nasıl güvencem gibi... birde bu kişi kıskanç ve geçmişini anlatmıyor
Güncellemeler
+1 yıl
bi kız geçmişini saklasa anlarım bir kusur işlemiştir ya da bakire değildr falan.. ama bir erkek geçmiştekileri niye saklar bakirelik sorunu yokken ?
Sizce sanaldan evlilik olur mu?